Jump to content

КАРТИ за ОТСТЪПКИ за ГОРИВА


Inkozi

Recommended Posts

Ползвах на ЕКО с 5% отстъпка, газта ми заяждаше и изминавах май по-малко километри. Освен това ми загубиха и капачката на бензина, при което просто я изхвърлих тази карта. Нали знаете - безплатен обяд няма

Лошото е, че това може да се случи навсякъде :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 10 months later...
  • Отговори 469
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Аз имам за ЕКО, но последния път като ходих ми казаха, че не е валидна :hilezh: На картата пише валидна до 11/11 Незнам дали не е понеже по едно време не я бях ползвал месец :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

до преди 2-3 месеца я ползвах редовно картата на еко. не е имало проблеми. понякога се прееебава покритието, сменяш картата и играеш пак. обаче напоследък сипвам само на омв и не знам...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А на ОМВ не може ли да се направят някакви карти, че аз имам и на ЕКО и на Лукойл ама зареждам само от ОМВ, поне съм останал с убеждението, че там горивото е най-хубаво.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз имам за ЕКО, но последния път като ходих ми казаха, че не е валидна :steinigung: На картата пише валидна до 11/11 Незнам дали не е понеже по едно време не я бях ползвал месец :steinigung:

Днес на ЕКО - Софияленд картата сработи нормално. Ако не е работил четеца им кажи на тия образи да въведат ръчно номера на картата.

Относно ОМВ - те имат насоченост към корпоративни клиенти и основно големи фирми и явно не желаят сътрудничество с автофоруми. :respekt:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз имам една на ЕКО,а ми трябва на Лукойл... ако някой колега иска бартер да свирка :dance:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз имам една на ЕКО,а ми трябва на Лукойл... ако някой колега иска бартер да свирка :hilezh:

Колега аз имам на Лукоил с 5ст. на литър мисля че беш....е твоита каква е...ако нещо може да завъртим бартера :hilezh::hilezh::respekt:

Редактирано от Abf_
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега аз имам на Лукоил с 5ст. на литър мисля че беш....е твоита каква е...ако нещо може да завъртим бартера :):hilezh::)

Еми на ЕКО имам една от колегата Emillon (жив и здрав баце),но не зареждам там,а главно на ЛУКОЙЛ,мисля,че 3 ст ли са колко са,нямам идея...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...

На Еко каква е отстъпката за бензин и газ съответно?

А някой има ли инфо откъде може да се вземе карта на Петрол?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

НЕ, няма!

Темата към момента не е актуална поради изчерпване на картите, ако пуснем нова партида, ще я отворим отново!

Редактирано от Васко
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...