Jump to content

АУДИ 1.8Т/ 97г. vs АЛФА 156 1,6 TS /2002г.


Recommended Posts

Като визия вътре и вън Алфата е доста по-напред от Аудито.

Двигателите обаче нямат нищо общо 1.6 на Алфата харчи повече от 1.8Тъто, върви по-малко, а като пуснеш климатика е мноооооо зле.

Аз бих взел аудито, но само ако е наистина читаво, а на тази цена ми се струва малко вероятно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Алфа 2002 за тая цена трябва да е падала поне от 10-я етаж

Дори и да намериш читава, тоя двигател е слаб за 156-ца, карам същия на 147

Иначе бих предпочел 2002г пред 1997г <_<

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз за тия пари и на 97-ма не бих разчитал да са читави...нито Аудито, нито Алфата...Иначе - Ауди, при абсолютно всичко положения! :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен,ако ще си я гледаш Алфата е доста по-ново поколение автомобил и ако се не лъжа и по-висок клас от Ауди А4 ,но ако ще караш не се чуди- изборът е Ауди А 1.8Т и върви,и е доста здраво.

Преди много време карах Алфа 155 2000см2-150кс,беше на 2год. и около 80хил.-красива,бърза,комфортна,но след известно време като взе да се чупи ремонтите нямаха край-не искам изобщо да си спомням!

Това което си спомням още ,беше че при скорост над 150-160 км започваше да се чува бученето на мотора и свистенето на въздушната струя.Мисля,че като ниво на обезшумяване беше гола вода за класа си.След нея се качих на ВМW 535 и бях направо като оглушал.Докато свикна кога да превключвам скоростите по звука на мотора все в оборотомера гледах.

А да,ако може сложи някакви снимки да ги видим и ние тези красавици и има ли някаква причина да са на тези /според мен ниски/ цени, макар,че срещнахв мобиле бг и едно 1.8 97год.и на 6500

Редактирано от moniglow
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен,ако ще си я гледаш Алфата е доста по-ново поколение автомобил и ако се не лъжа и по-висок клас от Ауди А4 ,....

Kolega ti kak tocno razbra ce Alfa 156 e po novo pokolenie kola ot Audi A3 :respekt:

Alfa 156 e FIAT BRAVO/BRAVA s malko po nakipreno kupe, a te izljazoha dosta predi Audi A3

A za izrabotkata i kacestvoto ama izobsto ne moze i da sravnjavat

Az imam i Alfa 156 i to mnogo po nova ot 2002 godina, a imam i Audi A3 1998godina i Audito e pati po zdravo ot toja sandak Alfa/Fiat

Sravnjavat se sravnimi velicuni, tova sme go ucili v uciliste, a Alfata i Audito oswen, ce imat po 4 kolela drugo ni6to obsto njamat

I ja da mi objasni njakoi Alfist kak taka moito Audi A3 1,8 T 1998 godina struva 6500 euro v Germaniq, a Alfata mi kojato e 2004 godina Kombi Diesel, po visok klas kola e, nova e stuva6e povece ot Audito, i e na polovinata kilometri struva i tja sa6tite pari....sega , a dogodina ste struva po malko

.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Точно от тия двете май не бих взел никоя

Ако вземеш тая евтина Алфа поле и ти ще викаш "италянски боклук"

Евтиното винаги излиза скъпо :flipoff:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Kolega ti kak tocno razbra ce Alfa 156 e po novo pokolenie kola ot Audi A3 :flipoff:

Отдавна съм спрял да ги следя италианските коли,като класове,модели,години и ..........т.н,може и да бъркам- така че sorry.

Докато писах горният пост си мислех,че Kiko T иска сравнение на Ауди А4 1.8Т със Алфа 156 ,а сега гледам и никъде не виждам той кой модел на Ауди има предвид.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

общото им е, че имат по 4 колела ...

а твоята даваш ли я за 6500 Euro ?

Vednaga, moze6 s parvija transport da doide6 ako iska6

Kolata e sljazla ot konveira 8.2003, poneze eveliko tvorenie na techniceskata misal e sedjala tocno 1 godina v Vitrinata na magazina ot koito az e kupih kato posleden balak 8.2004 godina, cjaloto i naimenovanie glasi Alfa Sportwagon 1.9 16V JTD M-jet 140k.c. Progresion

Malko kato varvi skarza tuk tam, ama tova si be6e taka i kato nova, nai interesnoto e , ce vseki den spored temperaturata na vazduha se promenjat i 6umovete :flipoff:

A kolko maslo tece samo mozes da si predstavi6, i kak ne ste da vdigne povece ot 208 po kilometraz ako i da e davat 209 po GPS maks. skorost

Abe mani ce kato pocna da se sestam za neja i mi ide da se gramna.......

.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отдавна съм спрял да ги следя италианските коли,като класове,модели,години и ..........т.н,може и да бъркам- така че sorry.

Докато писах горният пост си мислех,че Kiko T иска сравнение на Ауди А4 1.8Т със Алфа 156 ,а сега гледам и никъде не виждам той кой модел на Ауди има предвид.

А4.....

Мерси за отговорите.Карал всякакви таралясници...Почнах с астра 92г,1.6, после фиат браво 98 тд,после форд фиеста 1.3,96г. ,БМВ 316 компакт, 96 , алфа 146 2.0ТС,98г......Е алфата беше най -доброто от изброените,но не мога да не призная АУДИ...Ще карам А4 ...това е ! Айде със здраве!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

[quote name='verter' date='Jul 26 2007, 14:48' post='307656'

Като се има предвид, че Алфа струва колкото Ауди като нови. Защо алфата губи толкова от цената си........? аз знам ;)

А аз не.

От много години се чудя вече.

Ще ме светнеш ли?

Не се подигравам. Сериозен съм.

Много се чудя, но и до ден днешен не мога да разбера...

Моля кажи ми.... :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...