Jump to content

Recommended Posts

Здравейте колеги, моля за съвет, какви евтини алуминиеви джанти да си взема за А4 за зимата или е по добре от по-скъпите железни? :bia:

Редактирано от drk
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мен планините ме зоват за доста дълго време всяка зима и имам нужда , от къде ли не минавам :blackey: пък сегашните джанти са за смяна.

вярно, че е рано за тази тема, но реших да направя опит за разхлаждане в жегите :blackey:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Търси оригинални железни втора ръка, за зимата желязото е по-подходящо, много по-малко ще го изправяш :blackey: ... впрочем, железните са по-евтини от алуминиевите ... :blackey:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги, моля за съвет, какви евтини алуминиеви джанти да си взема за А4 за зимата или е по добре от по-скъпите железни? :blackey:

Най-добрите алуминиеви джанти за зимата са ... железните :blackey:

С невероятните условия по пътищата в България всяка алуминиева джанта става на г.з след 1000км през зимата. Ако толкова държиш да си с алуминиеви джанти поне си вземи най-евтините които ти харесват на външен вид. Така по-малко ще те е яд за тях като се скапят...

Поздрави и успех с избора.

PS: На въпроса "какви джанти?" отговора е "каквито ти харесат!". Все пак разни хора разни вкусове...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

"Оригиналните" лети джанти са по-здрави от железните. Ползвам кавичките, защото това най-често са някакви BBS-ки. Ако си намериш лети на добра цена (защото са грозни примерно) са по-добър вариант.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

"Оригиналните" лети джанти са по-здрави от железните. Ползвам кавичките, защото това най-често са някакви BBS-ки. Ако си намериш лети на добра цена (защото са грозни примерно) са по-добър вариант.

Задължително подкрепям колегата. Макар че не е задължително да са ББС. Аз имам два комплекта оригинални от Вагин и от А4 и двете не са ББС.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...