Jump to content

Recommended Posts

Взех колата с такъв филтър. Знам, че има много против и т.н. Въпроса ми е има ли място(автомивка) където ги перат, защото не ми се дават пари за препаратите, поне докато реша да го оставям ли?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не го мии, даже и на софииската мръсотия изкарват по 30-40к км без да се задръстят. Иначе ако ще го миеш го мии ти, щото филтъра ако не е измит и омаслен с правилната течност не прави абсолютно нищо и мое да си преебеш двигател и дебитомер.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Доколкото знам се мие като се кисне няколко часа в бензин, а след това като изсъхне се омаслява(аз бих го напръскал със подходящ спрей)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А пък ако пуснете търсачката ще намерите поне една хубава тема в която пише как се прави таз БЛАГА работа - миенето на тоз вълшебен филтър.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Доколкото знам се мие като се кисне няколко часа в бензин, а след това като изсъхне се омаслява(аз бих го напръскал със подходящ спрей)

Това с кисненето в бензина е много лоша идея, кит-а за почистване си има всичко нужно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

с търсачката не се справих

Другия път ще донеса кита, даже мога да ти го дам ако слушаш че засега ще си карам с обикновен филтър :birthday:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

загуба на около 49 коня

но се свиква

тва е дизел за бога

Какво са 49 коня за един истински дизел?! Нема да се усетят! Ния си имаме въртящ момент! :flipoff: Тва да не е некоя измъчен бензинов атмосферен миксер!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

никва разлика, или съм сипал мноо яка нафта :hilezh:

п.п. доста мръсен беше спортиста, ама доста!

Редактирано от wasaby
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И що не си го изпра? В импас 56 май ги миеха за 10 лева.

нали тва питах, къде ги перат :hilezh: то не пречи де, не съм го изхвърлил

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...