Jump to content

Кола внос !!!


Recommended Posts

Както може би повечето разбрахте искам да си купувам ауди а4 или а3 , но нямам кой знае колко пари , тъй като имаме приятели в Германия, с които вече говорихме ,аз и баща ми евентоално ще заминаваме при тях за да си купим 2 коли . Въпрса ми е ,някой който е запознат с процедурите искам да знам какво друго има да се плаща освен колата , знам че имало някви "тюф" или незнам дали така се казва точно , дали има ДДС или какви такси и чудесии има за плащане освен колата , тъй като пари за ядене и спане няма да даваме, но ме интерисува другото което има за плащане , а и забравих да кажа че искаме на собствен ход да ги докараме до БГ !!! Благодаря предварително !!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:hilezh:

Добре ето ти малко инфо.Първо подписваш договор с лицето от което копуваш колата,след това търсиш Цуласунгщтелер и там правиш застраховка и си вадиш транзитни номера(не забравяй зелена карта на колата защото предполагам че сърбите ще ти я търсят и ако я нямаш глобата е страшна братле) Ако нещо не ти е ясно пиши на ЛС.Успех при покупката.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:hilezh:

Добре ето ти малко инфо.Първо подписваш договор с лицето от което копуваш колата,след това търсиш Цуласунгщтелер и там правиш застраховка и си вадиш транзитни номера(не забравяй зелена карта на колата защото предполагам че сърбите ще ти я търсят и ако я нямаш глобата е страшна братле) Ако нещо не ти е ясно пиши на ЛС.Успех при покупката.

Благодаря !!! Аз не мисля да минавам през сърбия а през румъния (нали все пак и те са в евросъюза мисля че ще е по лесно ) , и това ли е само ???

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря !!! Аз не мисля да минавам през сърбия а през румъния (нали все пак и те са в евросъюза мисля че ще е по лесно ) , и това ли е само ???

Май да.

А вземи с тебе си някой който поне малко от малко знае немски,ако не го владееш.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има човек който е немец а жена му е българка , те ще ни посрещнат и ще живеем у тях , за това няма проблем ще има човек с нас !!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Евтино ще ви излязат колите... :hilezh:

направо без пари :hilezh: такива са ми любимите шматки! Накрая да не си дойдат с Голф 3 за по 7000 лева

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

направо без пари :hilezh: такива са ми любимите шматки! Накрая да не си дойдат с Голф 3 за по 7000 лева

Бе зависи, ако си в час доста добри коли се докарват и то на много добри пари. Е ся един колега си докара Голф 4 1.8Тръц и всичко до тук му се е вързало 8 бинки, а виж по колко ги продават 4-ките тук. :hilezh: Та всичко е според зависи.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бе зависи, ако си в час доста добри коли се докарват и то на много добри пари. Е ся един колега си докара Голф 4 1.8Тръц и всичко до тук му се е вързало 8 бинки, а виж по колко ги продават 4-ките тук. :D Та всичко е според зависи.

емм ет ти бизнес ве смот! 3-4 бона горница на кола!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е СУПЕР ПОНЕ ЩЕ СЕ С ДОБИЕ С НЕМСКО ВОЗИЛО а не баба италианка! :stupid:

Най запазени са швейцарските коли,но всичко е и до човека който я е карал-поне с такова впечетление съм останал.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Страхотно е, добре че в тия опашки на КАТ има коли внос от Германия, за да може да влезнем на каналите по-бързо, ние с 'талянските кошари, че иначе ще е ужас!

КУРО - говори с тоя пич дето Голфа 1.8Т му е стъпил на 8к. лв. да му го платя веднага на 9500, да изкара 1500лв.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В България ЯВНО има 5-6 максимум 10 човека,които може да купуват успешно коли на сметка от Европа.

Останалите да си натискат парцалите и по далеч от Горубляне да не поглеждат.Щото разбираш ли,ако отидеш до Германия или някаде другаде за кола(за сефте) нема начин да не се прецакаш."Оставете тази работа на професионалистите ,не правете това в къщи".

Но това не е така!!!!!!

100%

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

КУРО - говори с тоя пич дето Голфа 1.8Т му е стъпил на 8к. лв. да му го платя веднага на 9500, да изкара 1500лв.

Ти го продаде за 9500 и после да дойде си го купи за 11000 нали? :multi:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

за да дадеш 11 бимбарици за такъв казан,требе да отидеш да се прегледаш.и то поне при 2ма дофтори :multi:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, плащаш си много неща освен колата яденето и пътя... Гориво винетки на сека граница по 5-10 еврака, номерата застраховките и така нататака.Не си мисли че ще ти излезе по-евтино оттука.Както колегата каза малко хора могат да зимат коли на сметка...Избери си кола оттука и си свиркай, ще си спестиш много време, нерви и разправий :multi:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Евтино ще ви излязат колите... :bia:

да много ясно ще е по- евтино

направо без пари :multi: такива са ми любимите шматки! Накрая да не си дойдат с Голф 3 за по 7000 лева

споко нема

Аз ще ти кажа само ОТИВАЙ, и аз бях и аз видях, да не ти пука кой какво ти казва, каквато и кола да избереш няма да се ядосваш после, иначе цените са малко високи, затова повече ходене и разглеждане, пазари се, но мах е 500 евро да ти свалят от колата, иначе нормално 200-300, само не каза в кой град ще се в Германия

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да много ясно ще е по- евтино

споко нема

Аз ще ти кажа само ОТИВАЙ, и аз бях и аз видях, да не ти пука кой какво ти казва, каквато и кола да избереш няма да се ядосваш после, иначе цените са малко високи, затова повече ходене и разглеждане, пазари се, но мах е 500 евро да ти свалят от колата, иначе нормално 200-300, само не каза в кой град ще се в Германия

Дюселдорф , вчера пак се обаждахме до Германия в Дюселдорф правили и някви пазари за коли почти всеки ден имало , но ще видим аз все още се колебая !!! Затова искам и мнение за да добия представа за кво тава дума !!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Колега DjSmiky, ходи ли в Германия?Успя ли да намериш това,което търсиш?

Питам защото мисля и аз да пътувам/до Мюнхен/,а ако някой скоро е ходил да даде съвет - търся А4-1,8Т 98г. до 2000г.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега внимаваи какво вземаш,че и там е пълно със ментаржий -албанци,"араби",руснаци и всякаква паплач за които връщането на км. е най-малкия проблем. Имай в предвид,че квот видиш на място-видиш,там никой няма да ти даде да я караш в сервиз,поне кола до 10-12х.евро!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега внимаваи какво вземаш,че и там е пълно със ментаржий -албанци,"араби",руснаци и всякаква паплач за които връщането на км. е най-малкия проблем. Имай в предвид,че квот видиш на място-видиш,там никой няма да ти даде да я караш в сервиз,поне кола до 10-12х.евро!

Че тя разликата на нашите в автоджамбази с онези другите е ,че тук те лъжат на български и ти продават по-скъпо,защото и те са си сложили дебела надценка.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...