Jump to content

Размазах се челно!


gsb

Recommended Posts

Много ти благодаря! Цената е направо супер! Те некои искат толкова пари за втора ръка! Да си жив и здрав! :flehan:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 83
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

В помощ на други пострадали адрес, телефони и работно време на Италиянеца:

1. бул. Овча купел 87 (на бгмапс излиза абсолютно точно).

2. 9555476 и 8558038

3. В събота работят до 15.30, в неделя не!! Работните дни - нормално работно време.

Очаквана следваща доставка - около 15 септември. За Ауди-то на Жоро имаха много добри врати.

Редактирано от KOKO 100 C4
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето я и бронята :respekt:

dsc01484eq3.jpg

dsc01483uf0.jpg

Липсва и тази решетчица и е леко одрана, но тя този цвят няма да се остави де :hilezh:

dsc01485no5.jpg

П.С. Останалата информация сега ще ти я пратя на ЛС!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще трябва да организираме бригада! Говорих с човека от моргата! Ще вземем бронята и всичките ламарини дето крепят фаровете, капака, радиаторите и тн

Помлени са при мен! А струват 900 лв минимум нови! Утре Роман ще провери каква е ситуацията на място! Много благодаря на Петър - тва си е страхотна находка за мен! Жив и здрав да си! :bia:

Вече имам и двата фара и мигачите! Утре ще взема водния радиатор!

Редактирано от gsb
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Двигателят е 5-цилиндров, 2,5 ТДИ.

Салонът е сив, материята е като кадифе и е с климатроник,4 ел. стъкла и е автоматик!

А и колата е комби - не е удряно отзад :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Двигателят е 5-цилиндров, 2,5 ТДИ.

Салонът е сив, материята е като кадифе и е с климатроник,4 ел. стъкла и е автоматик!

А и колата е комби - не е удряно отзад :rolleyes:

дотук вси4ко е по4ти перфектно ;)

трябват ми

1)ел. огледала - двата броя с инсталацията.

2)марку4ите, дехидратора, и стойката на компресора за климатроника.

3)салона, ако е добре запазен, 4е и аз си имам светал, ама крайно незапазен салон :hilezh:

4)бледната на 5-тата врата (това сшетлоотразителното, дето на него са светлините за заден ход)

май това са нещицата

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вече го разкостихме!

Коконай ми дойде на гости до Копривщица и отскочихме до Пловдив за един ден! Големото Бу е страшна мания! Пепи ни заведе до жертвата и я разбримчихме - за нема и половин час всичко беше в 7-цата! После на връщане се правих на шофъор - е нема такъв кееееееееееееееееееееееееееееееееееф! Коко - не си човек бре, да ми доставяш такъв душевен оргазъм! Тва е ... немам думи! Верно - не спя добре вече! Ма то 100 км - бая тестове отнесе! :D Успокоявам се, че портата се оказва достатъчно голяма, за да влезе в двора - в перспектива де! Но истината - това е колата! Другото е имитация! Никакво съмнение! За следващата ми мечта! :lol::hilezh: :hilezh:

М, пиши на Петър - може да иде и да ти събере нещата, па после ще си ги вземеш!

И така вече си имам всичко за звера! Остава Коце да се заеме с оправянето!

Всъщност той днеска е в Пловдив на състезание и вече частите ми са му в буса, доколкото знам! :D Да е жив и здрав Пепи :bia:

Утре ще имам и кондензера на климатроника от Сумиста!

Като гледам за частите ще идат къде 2500 лв.

Всичко отива на 4000 лв, ма и фаровете бяха за смяна, и колата беше за боя, радиаторите и ламарините не бяха за смяна обаче!

Живи и здрави - до края на месеца трябва да съм в движение! :flipoff:

Само да добавя - без хората от клуба нямаше да съм свършил нищичко, но щях да съм пръснал една торба пари напълно безмислено! :flehan: :flehan: :flehan:

Редактирано от gsb
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всъщност той днеска е в Пловдив на състезание и вече частите ми са му в буса, доколкото знам! :hilezh: Да е жив и здрав Пепи :flehan:

Там е, там е бронята :hilezh:

Ето как бронята ти Жоре стигна при Коцето - мушнах е в дупето на стотичката :flehan:

dsc01509mb0.jpg

Ма как щеше да ми отива, ако си я бях турил отпред на мястото на моята, щях да стана като пожарна :flipoff:

Редактирано от petertyp44
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лампард ще прецени дали ще се качва на дозер! Покривеин са роговете в предната си част - там се захваща бронята! Но не е сериозно нещо! Все още нямам решетката на капака! Тези в Пловдив я даваха само с капака! Пък аз си имам вече и не ми трябва още един! Та ако видите такава - свиркайте да идвам да я отнасям! :D

Там е, там е бронята :D Ето как бронята ти Жоре стигна при Коцето - мушнах е в дупето на стотичката :bia: Ма как щеше да ми отива, ако си я бях турил отпред на мястото на моята, щях да стана като пожарна :flipoff:
Голема си работа ей! :lol::hilezh: :hilezh: Можеш ли да пиеш бира? Ще те пробвом като дойда към вас! :flehan: :flehan: :flehan: Редактирано от gsb
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мога бе, снощи тва правих, що не се обади :bia:

Аз за това ти казах днеска, че ме събуди, защото снощи много бира пих и спах като къпан, докато не звънна :bia:

Задължително да се обадиш като минаваш през Пловдив :flehan:

Редактирано от petertyp44
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Петърчо...и бронята също стои както трябва в багажника. Ей на твоето Ауди всичко в багажника дето си сложил все красота :bia:

Хайде Зара да се готви :bia:...и ква е тая бира без мен?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Зарето да се готви направо за твоя багажник :bia:

А за бирата - и ти си включен, просто не го споменах, защото то си се знае и се подразбира от само себе си :bia:

Редактирано от petertyp44
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Жорката така се изкефи на имането дето си насваля от моргата, че на финала след като всичко мина успешно изпадна в душевна нирвана ...в няколко фази...

Тук е момена и мястото да споделя тези редки кадри на духовен оргазъм на истиснкия Ауди фен :hilezh::):steinigung:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз Ви казах, че тази водка не е за Вас :):hilezh::steinigung:

Честно казано много се радвам за това, че така се наредиха нещата и колицата на Жорето ще стане както преди, защото знам какво е да не можеш да си намериш части и колатата ти да седи 3 месеца в сервиза в подобно състояние:

fhfhhh4.jpg

За жалост, преди 3 год. когато ни сполетя това нещастие, което стана по вина на баща ми / да е жив и здрав де ;) / не пишех в този форум, в който харата така си помагат. Точно за това веднага се отзовах, защото знам какаво е да ти "кърви душата"ВМажното е да сме живи и здрави и за напред да си помагаме, НО ЗА ПО-ХУБАВИ ПОВОДИ :):):)

Редактирано от petertyp44
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е тва е работа! Колата след ремонта ще се застрахова с валутно каско за сметка на фирмата, където работя! Ще ми се заплаща да си я ползвам като служебна! По около 35-40 лв/100 км.

Ще и се плащат гуми, ремъци, филтри и масла, ремонти, пълно обслужване! Колата си остава на мое име! Ползвам си я и за лична!

Ма що бачкане иде насреща и за двама ни - тва е друга бира!

Важното е, че ще съм си с любимата кола нон-стоп! :wall:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малии, ебаси майката. Обаче форума си е ебал мамата, за 10 дена сичко е на линия, и то събрано от цялата страна. Евала пичове.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:hilezh: ....Жоре, едва сега прочитам темата....не е за вярване...точно пък на теб :wall:

...важно е че сте живи и здрави с Гери...другото е желязо, оправя се!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Търся капака на пистовия ремък - предния голям капак на двигателя! :hilezh::hilezh::hilezh:

Утре май ще се почва същинското възстановяване! :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...