Jump to content

Въпрос ???


Recommended Posts

Здравейте колеги.Заинтерсува ме тоя ТАП(Тайминг Адванс Процесор) искам да разбера нещо повече за него.Как работи,какво представлява самия ТАП,дали работи само на газ или само на бензин,колко струва и каде се поставя по двигателя?Ако може да качите някоя и друга снимка да го видя какво представлява ще е добре.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги.Заинтерсува ме тоя ТАП(Тайминг Адванс Процесор) искам да разбера нещо повече за него.Как работи,какво представлява самия ТАП,дали работи само на газ или само на бензин,колко струва и каде се поставя по двигателя?Ако може да качите някоя и друга снимка да го видя какво представлява ще е добре.

ТАП ТУК -- http://runel-tech.com/?p=productsList&iCategory=5

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И двата не стават за нищо *куп проблеми с тях* който не вярва да се порови повечко из нета.

Няма нужда да се ровя в нета, би ли ми казал свои лични впечатления, наблюдения и куп проблеми :hilezh: Имам на предната си кола 80 000км с JetSpark минати, явно съм уникален случай :flipoff:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма нужда да се ровя в нета, би ли ми казал свои лични впечатления, наблюдения и куп проблеми :flehan: Имам на предната си кола 80 000км с JetSpark минати, явно съм уникален случай :hilezh:

Хе-хе.. И аз съм от уникалните... :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И да попитам каква е разликата,с него и без него,интересувам се,ама тука в Плевен ми казват,че такова нещо се слага само на метан,на газ нямало смисъл

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малко по-добре върви , поради това, че имаш по-пълно изгаряне. Според мен ти пази и клапаните поради същата причина. А на метан има много осезателна разлика - без аванс-процесор колата е ужасно спъната.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

jetspack2bq7.png

Ето го и софтуера за тези които не са си направили труда да го свалят.Готина машинка ми се види.Само да работи стабилно според мен ще е от полза.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...