Jump to content

Има ли Бургазлии?


diansan

Recommended Posts

  • 4 months later...

Аз имам наследствен имот и земи в Карнобат и освен зимните студове отскачам често там. :idea:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

е' date=' като май всички сега сме си в Бургас, кога ще се съберем (и къде де) да се видим и пием по кафе:idea:))[/quote']

Тази неделя на полигона на Автото ?

Ако някой може да ми намери стикери на форума до Четвъртък ще мога да ви ги донеса, който иска щото тогава имам пътуване до София.

Надявам се Рексчо да навие неговата дружинка да дойдат да се съберем повечко.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:idea::gut::) Сега не мога. Май-юни с голямо удоволствие и не забравяйте, че ще почнем кампания за общонационален събор пролет-лято. :):lol::gut: И един въпрос: Къде се изгуби Brave(The Drill) той също си е бургазлия (от Несебър) :?: :?: Аз съм "приходящ" :? :?
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...
Ми като има дайте да напрайм някоя среща де..например тази неделя ?

Аз пътувам за Бургас в петък и може да дойда в неделя, ако има организация - на полигона на Автото е добре. Може и кафето да е отворено в паркчето.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А кой е със сребриста А6 2,5 TDI с номер А 2877 ВВ?

На 23-24 Април имаше семинар в Шумен и засякох въпросната кола на паркинга пред хотела. Като видях стикерите, много се зарадвах, че евентуално ще се запозная с колега от клуба от друг град. Спрях до него, написах му бележка с GSM-ма ми и му я защипах с чистачките. Обаче, що ли се хабих да пиша... :twisted:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...