Jump to content

Ето от къде можете да си свалите карта на България и София!!!


Recommended Posts

  • Отговори 53
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Пичове като чета вие сте си ебати хакерите. Нищо не разбирам от тия термини които споменавате. За такъв човек като мен който нищо не разбира от каде мога да си взема гореспоменатите карти? Мойта е с ММI.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

според Порше БГ 2008 щяло да го има Декември ...или Януари....или като цъфнат налъмите
В Порше БГ има вече нов диск 2008 казаха ми че е много точен и пълен обаче не става за А3 и на мен не ми върши работа, иначе цената му е 750лв.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В Порше БГ има вече нов диск 2008 казаха ми че е много точен и пълен обаче не става за А3 и на мен не ми върши работа, иначе цената му е 750лв.

От месец насам и двата диска 2008 за актуалните навигационни системи (MMI и RNS-E) са на пазара в Австрия! Порше няма начин да ги нямат, просто някой не е знаел и го е мързяло да провери! Накарай ги да се поразмърдат малко!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моята навигация на А6 2000г. е тази дето си е на екрана на километража .. някой може ли да ми каже каква е, та да знам какъв софтуер да и търся и дали има из тези дето сте пускали по торентите .. ? Защото нямам представа какви са тези ММI и тем подобни .. мерси предварително .. :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...
Dx - CD

EX - DVD

MMI - DVD - Има карта за София и главните пътища в България!

Vipeeer, извинявай сигурно ти го задават този въпрос за петдесети път, но не разбрах, дали от тези торенти може да се свали за формат CD, което да тръгне за navi + , тъй като моето ауди е А6, 99г.? Както и с какво разширение на файловете чете navi +?

благодаря

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

откъде да си го дръпна че не ме сърбят 750 лв за един поликарбонат?

Странен стил в мисленето...!? Собственик на кола за 150хил (поне според подписа ти), но по-добре на аванта...А защо мислите ,че този "поликарбонат" трябва да ви го подари някой !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Колеги абе само да попитам и ако може да помогнете!? Имам Ауди А6 2004 с ТВ,Навигация... Оказа се,че тунера го няма :flipoff: навигацията ми пише от сорта беше на Navigation is not instaled ? какво мога да направя че да ми тръгне навигацията .

П.С. Пробвах горе написаното истеглих навигацията записах я пуснах я в колата и не тръгна... С чейнджър съм но мисля ,че не е ДВД?!

ПОМАГАЙТЕ МОЛЯ ВИ

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 months later...
  • 2 months later...

приятели, имам една огромна молба, за тези които сте успели да подкарате този диск. бих заплатил някаква нормална цена за едно копие от него, защото се побърках вече да се опитвам да го запиша и не тръгва и не тръгва! много благодаря предварително!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А каква ти е навигацията в Ауди-то? Може там да е проблема...

ето каква е, ако мойе по това да се каже... благодаря предврително!

а този е диска, с който дойде, който работи безпроблемно само че за западна европа

post-10267-1223726367_thumb.jpg

post-10267-1223726367_thumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Този диск не става за RNS-E :hilezh:

В ebay.de има нови дискове, но и аз още нямам за моята.

в ебей има за булгария? имаш ли възможност да ми изпратиш линк с какъв трябва да е диска? благодаря ти.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://cgi.ebay.de/Original-Audi-Navigatio...id=p3286.c0.m14

отиваш на www.ebay.de и търсиш RNS-E 2008, 2 DVDs

извинявам се за може би глупавите въпроси обаче тук не пише че има българия на тези двд-та, ако я има а не я пише веднага си ги взимам, но на второто СД най близо е словакия...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само, че не е *.ISO фаил, а са два *.mdf и *.mds фаила . За съжаление Nero, няма опция да ги записва директно.

Има една много яка програмка нарича се Iso Burner по малка е от 1МБ и е безплатна най-лесно се сваля от download.bg.

Работи се лесно с нея само се моунтва какъвто и да е имидж и се дава бърн аз я ползвам като записвам ОС от някой тракер.

Няма смисал да се морите с Неро 1 ГБ аз лично от както съм с Виста не сам ползвал неро :blink:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Я и аз да се изкажа по темата. Има навигационния диск от 2008 г. (AUDI PART NUMBER: 8P0 919 884 AA) те са 2 диска. Първия е за Западна европа, втория - Източна европа.

DVD1: Great Britain (UK) , Ireland , Itatly , Germany , Portugal, The Netherlamds, France , Spain, Greece, Belgium, Vatican State, Luxembourg , Monacco , Lichtenstein, San Marino, Austria, Andora and Switzerland,

DVD2: Germany, Austria, Sweden, Hungary, Finnland, Norway, Danmark, Poland, Czech Republic, Slovakai

Работи с коли: AUDI A3 , S3 (DVD Navgation RNS-E)

AUDI A4 , S4 , RS4 (DVD Navigation RNS-E)

AUDI A6 , S6 , RS6 ( DVD Navigation RNS-E)

and NEW AUDI TT (dvd Navigation)

В диска с източна европа има и България, но само София, улиците са точни и почти познава повечето затворени или еднопосочни. Бедна е базата с заведеня, музеи, стадиони и т.н. В страната има само големите магистрали и по няколко улички в по-големите градове. Може би това е накарало производителите да не споменат и нашата страна. Дисковете автоматично правят ъпгрейт на системата с новия засега последен софтуер SW:650.

Който си има работеща стара навигация, да не прави опити да сменя само софтуера-това ще доведе до невъзможност да чете стария диск (карта)!

В интернет има няколко карти които в повечето случаи нетръгват като се направи копие. Обикновенно сменят в началото софтуера и после се изписва "Моля сложете навигационно ДВД"

Е това е част от моя опит и едномесечна борба с този диск. За щастие поне имаше успех и го подкарах. :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чудесно колега. Ще споделиш ли как и от къде да ги дръпна ДВД-тата за пробата?

Старата навигация (предпоследната) можеше да копираш ДВД то да го сложиш на друга кола и всичко да работи. Новата версия може ли?

"Който си има работеща стара навигация, да не прави опити да сменя само софтуера-това ще доведе до невъзможност да чете стария диск (карта)!"

...И ако се копира ДВД-то какъв е проблема че си ъпдейтваш софтуера...нали си имаш и двд-то с новите карти???

"В интернет има няколко карти които в повечето случаи нетръгват като се направи копие. Обикновенно сменят в началото софтуера и после се изписва "Моля сложете навигационно ДВД"

... Нали софта и картите са си на ДВД-то...защо са ти други карти?

Колегата Edinak миналия път удари най-силното рамо в борбата с предишния диск...сега ще можеш ли друже?

Редактирано от kokonai
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...