Jump to content

Удивителен знак!


cveturko

Recommended Posts

Ако е в едно кръгче и с нещо като скобички отстрани - спирачки. Провери нивото на спирачната течност, а също така и дебелината на накладките и дисковете. Ако продължи да свети, въпреки че изброените неща са в ред - значи дефектен датчик или скъсано кабелче.

Редактирано от JohnP
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, така прави А4 също и когато нямаш антифриз в казанчето или когато ти е изгорял датчика в същото. Успех! :hilezh:

Редактирано от doc_mc 1.8T
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имах абслютно същия проблем, някаде прочетох, че тази лампа свети и ако акумулатора е почнал да сдава багажа и така се оказа. Имаше мъртви клетки. Смених го и се оправиха нещата.

Редактирано от gaspacho
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имах абслютно същия проблем, някаде прочетох, че тази лампа свети и ако акумулатора е почнал да сдава багажа и така се оказа. Имаше мъртви клетки. Смених го и се оправиха нещата.

И при мен така, пищеше 3 пъти.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди време беше коментирано... Прави го само на студено при мен, като акумулаторът не дава никакви признаци да е зле. Пали като пушка колата. Някои колеги изказаха мнение, че като остарее спирачната течност прави такива номера...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При мене беше под минимума антифриза и при 3-4 по-резки натискания на спирачките почна да мига, с доливане се оправи.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 year later...

В общи линии тва пищи за един куп работи....може би различен брой бибкания оказват за кво реве. При мен беше акумулатора...просто си беше пътник....един месец пищя и накрая батерийката се гътна:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Проверяваш накладки, ниво на спирачна течност и антифриза и ако са в ред най-вероятно ти е слабичък акумулатора.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 7 months later...

И аз да се направя на археолог и да ъпна старата тема :) В движение ми светна червената лампичка, удивителен знак в кръгче, и ми мигаше през целия път. От прочетеното до тук, изключвам антифириз, не съм забелязала промяна в спирачките, остава акумулатор :hilezh: Възможно ли е да е индикация за нещо друго? :) Благодаря предварително на всички за отговорите :bia:

Току-що бях долу и запалих, не светеше лампата, но ми направи впечатление, че двигателят не работи равномерно и оборотите на празен ход се менят от 800 до 900. Това го забелязах още докато пътувах. Дали е възможно да има връзка? :)

Редактирано от a3_karam_a3
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде и аз да не пускам нова тема при мен светна тая лампа придружена с абс-а това в движение .Само да кажа ,че возих една женица от заде у десно около 100-на килца :) .След като я остивих до тех .огасих и пак палнах ,мамка му всичко е ок . А кажете да ли и на мен е тръгнала батерията или ,просто натежа малко на датчика :hilezh: ?!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...