Jump to content

Ауди А6/C4vsМерцедес 124


Recommended Posts

Напоследък от Мерцеддес твърдят че са заложили много на качеството, но единствения такъв модел за сега е новата цедка (Це-класа). Като драйвър още не въм карал такива но като пасажер мога да кажа че Аудито по ми хареса. За дизайн няма смисъл да обсъждаме, аудито е на светлинни години пред мергела

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Незнам защо, обаче на мен новите Мерцове на външен вид ми блъскат на корейски или китайски изгъзици. Във всичките им модели има всеобща липса на стил.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Незнам защо, обаче на мен новите Мерцове на външен вид ми блъскат на корейски или китайски изгъзици. Във всичките им модели има всеобща липса на стил.

А, именно! В лице не чак толкова, отпред го бива въпреки липсата на иновативност в дизайна. Но отзад първо като го видях и си викам кав е тоя Хюндай. Е като го фокусирах, че е Мерц :hilezh: и ми стана смешно, викам си "До тук ли стигнахте, момчета". Аз съм си и фен на БМВ, та и тяхната нова (май беше 2005) четириврата тройка да оплюя - по грозно БМВ от това няма, както и от жипка Х3! Пфу!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Доста смешно твърдение :hilezh: Аз лично не харесвам Мерцедес изобщо и не бих го избрал пред Ауди и БМВ, но това е една изключително сериозна автомобилна компания и да се говори по такъв начин за нея е, меко казано, несериозно!

А конкретно по темата - колега, направил си правилния избор, според мен! Карай си колата със здраве и не се затормозявай с въпроси "Ама как щеше да е, ако...." :hilezh:

Mercedesa си е Mercedes, ама 124-ката е малко поостаряла като интериор е доста дървена. По-тясна е от АУДИ-то и по-ниска. Вратите, корите по вратите и дръжките, таблото са правени в час по трудово :hilezh: По-нефелани ми се струват от колкото при B4....

Поддръжката е по-скъпа при мерцедеса, а Аудито е за по-млади и енергични хора

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...