Jump to content

LED на Б2 в бронята


Recommended Posts

След като днес окончателно ми се разпадна единия халоген,а 100 лева за нови няма да там.Втора ръка са по зле и от моите.Обаче рових по нета и си харесах нещо от тук audi_s6_uff_front_1.jpg.Смятам половината дупки да запълня с няква черна пластмаса и най отдолу по една,две линийки с диодчета.Намислил съм със светловоди и диоди в тях да направим работата,но съм отворен за всякакви предложения.Както и да ми кажете ампераж на възможно най-големите бели диоди :blink: искам да го направя яко,а не илиенско

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако си от София намери на Женския Пазар е едно безистенче фирма Колдлайт (адреса с точност можеш да го вземеш от Гугъл)

Преди 2 дни бях и видях 10Вата Светодиод.... не е истина. А всъщност тия дето ги слагат по 5 бройки за дневни светлини на топ версиите на А8 са Luxeon по 1 Ват.

Цените обаче хич не са приятни на тез неща. от 30ст до 30лв на бройка.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не мисля да са за ефективност,а за красота и смятам да ги избарам,че колата ми неща да заприлича на пернишка

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам фар за мъгла от стара 80-ка,от тези,при които капачето не е стъклено в цвета на фара,а пластмасово в цвета на бронята.Май твоите са същите.Навремето ме излъгаха,че става за Б3.Не помня вече дали беше ляво или дясно.Ако искаш-като идвам към София ще ти го донеса и подаря.По-добре оригинален.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз имам халогени от 100 С3 ако са същите може да стискаме ръце :respekt:
Ще проверя и ще ти кажа.Ако стават ще черпя,че безплатно не обичам аз.Днеска бих един шут на останалия,че ми нарушаваше симетрията :flehan: И сега имам само телата
Имам фар за мъгла от стара 80-ка,от тези,при които капачето не е стъклено в цвета на фара,а пластмасово в цвета на бронята.Май твоите са същите.Навремето ме излъгаха,че става за Б3.Не помня вече дали беше ляво или дясно.Ако искаш-като идвам към София ще ти го донеса и подаря.По-добре оригинален.
Такъв е.Ако ми го донесеш имаш черпа от мен.Вече събирам части за тая кола,че няма.В момента съм изправен пред дилемата да взема А4-та,а тая да я дам на единия дядо,но нещо не мога да се разделя с нея и май А4-та ще бяга.Тогава мога да се закарам сам до 4-ти километър :)
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 months later...
След като днес окончателно ми се разпадна единия халоген,а 100 лева за нови няма да там.Втора ръка са по зле и от моите.Обаче рових по нета и си харесах нещо от тук audi_s6_uff_front_1.jpg.Смятам половината дупки да запълня с няква черна пластмаса и най отдолу по една,две линийки с диодчета.Намислил съм със светловоди и диоди в тях да направим работата,но съм отворен за всякакви предложения.Както и да ми кажете ампераж на възможно най-големите бели диоди :unsure: искам да го направя яко,а не илиенско

Къде си намерил халоген за тази машина?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

лелле ти ме подсети.Много съм прост.Колегата Емилион ми го прати на негов приятел и още не съм го взел :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Навремето имах идея да си направя дневни светлини които да харчат малко от мошни LEDове но цената е убийствена. При Иван ( така се казва собственика на Колдлайт) има много добри неща но под 150-200 лева не виждам да има смисъл да се прави нещо и се отказах (след една катастрофа останах без декорациите под и над фаровете и там мислех да мушна по една лентичка от по 5-7 броя 5 ватови диода ама сами сметнете за какви пари говорим и някой келеш да ми ги изкърти щото го кефили после ще трябва да го лежа като за човек.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...