Jump to content

Оригинални свещи NGK - От къде?Колко?


Recommended Posts

Аз си взех Беру, еднополюсни, платинени за 100 лева. Тия NGK за 30 лева комплекта не знам как има смели хора да си ги сложат в колите.

колега shpeksi от къде го бзе тези свеци на тази цена? Аз също преди месец си взех едни Беру -та от Ауто Хелп и бяха около 35 - 40 лв. комплекта не си спомням точно. Това което ми направи впечатление когато ги смених със старите които също бяха Беру беше, че на новите пишеше, че са направени в Испамия а на старите в Германия.

На твоите какво пише направи ли ти впечатление. Къде са правени?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не си спомням какво пишеше на моите. Взех ги от В&Д.Не си спомням какво пишеше на моите. Взех ги от В&Д. За реклама мог да кажа, че Сумиста кажа че са много читави без да съм го питал или казвал нищо :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, ето това препоръчват за нашите коли и не знам защо няма шампион и др.

Перечисленные в таблице свечи зажигания соответствуют рекомендациям завода Audi.

Двигатель

Условное буквенное обозначение

1,6 л/74 кВт ADP

1,8 л/92 кВт ADR

1,8 л/110 кВт АЕВ

2,6 л/110 кВт АВС

2,8 л/128 кВт ААН

Bosch

F 7 LTCR

F 7 LTCR

F 7 LTCR

F 7 LTCR

F 7 LTCR

Расстояние между электродами, мм

0,9–1,1

0,9–1,1

0,9–1,1

0,9–1,1

0,9–1,1

NGK

BKUR 6 ET

BKUR 6 ET

BKUR 6 ET

BKUR 6 ET-10

BKUR 6 ET-10

Расстояние между электродами, мм

0,7–0,9

0,7–0,9

0,7–0,9

0,7–0,9

0,7–0,9

Колега, няма Шампион защото VAG от доста време не поставя такива свещи на новите автомобили. Това не означава, че истинският Шампион е по-лош от двете посочени марки и даже се учудвам зашо липсват Беру.

Главният враг на Шампион са неговите ментаци и затова немалко го отбягват ако не са сигурни в произхода. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В ТЕХ-КО също продават БЕРУ, от там съм взимал за ОПЕЛ-а.

Останах много доволен от качеството. Свещите са 100% истински.

А в списъка няма Шампион, защото както каза по-горе колегата VAG не ги вграждат оригинално вече.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 years later...

Оригинални свещи ngk внасям от Англия по заявка с BUR6ET карам вече 50000 и то на газ , дават им 60000 км 32 лв за 4 бр доставям иридиеви BPR6EIX ъпгрейд на BUR6ET 75 ЛВ ЗА 4 БР 100000 км , няма по добри свещи от ngk , вБългария ги продават по- скъпо особено иридиевите , платинините са за газ pgr6d

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...