Jump to content

Питане за акумулатор.


Recommended Posts

  • Отговори 62
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Не знам какво стана тия дни, но търсенето на акумулатори е голямо. :dance:

Вече с Banner са Sag, jasamon(негов приятел също с Ауди), Spookey и отпреди час bate nasko. :dance:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам какво стана тия дни, но търсенето на акумулатори е голямо. :dance:

Вече с Banner са Sag, jasamon(негов приятел също с Ауди), Spookey и отпреди час bate nasko. :bia:

Мда, благодарение на Коко и аз се сдобих с акумулатор Банер и то в рамките на няколко часа. Още веднъж благодаря за бързата реакция!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...
Тони, Банера се произвежда само в Австрия, а във форума имаме много добър познавач на марката - DIVAKA. Надявам се да се включи. :hilezh:Сайта им е със силно променен дизайн и не мога да намеря при кои коли се използува за "първо вграждане". Сигурен съм за Ауди, Мерцедес, Крайслер и Митсубиши(европейските сглобки на тези марки). То и това стига. :hilezh:
банер в никакав случеи марките са бош, варта, зап,гигават за оргинални говорим естествено
Здравейте,Трябва ми нов акумулатор за колата - Ауди А4, 1.8i бензин, '99г. От мненията в темата се спрях на Банер.Понеже обаче съм лаик, моля ви, кажете какъв точно. За какво трябва да гледам? Размерите стандартни ли са?Какви ампери?Също така кажете от къде да си го взема и каква му е цената (ориентировъчна).Благодаря ви.
пич не си земаи банер за твоета кола ти трябва акумулатор от 60 до 70 ампера мойей да намерис зап варта бош
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

зап 12/70 163лв варта блек 12/70 177лв зап 12/62 137 лв. зап 12/64 169лв 63 варта и бош силвари е 208 лв но с 3г гаранция зап е марка на варта но се прави в полса много са дбри няма да сайелявас а др, са оргинални ако те инерисува несто повече писи ма скаиа 784819

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

зап 12/70 163лв варта блек 12/70 177лв зап 12/62 137 лв. зап 12/64 169лв 63 варта и бош силвари е 208 лв но с 3г гаранция зап е марка на варта но се прави в полса много са дбри няма да сайелявас а др, са оргинални ако те инерисува несто повече писи ма скаиа 784819

Въй въх колко правописни грешки в едно изречение.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

банер в никакав случеи пич не си земаи банер за твоета кола ти трябва акумулатор от 60 до 70 ампера

Пич, освен безбройните правописни, допускаш и куп фактологически грешки. Първо, за моята кола акумулатор под 70 ампера е крайно недостатъчен (все пак е и автоматик и с това рискове не се допускат), второ да отричаш Банер звучи дооста неадекватно. :nixweiss:

Уважавам бизнеса ти, но айде да не си кривим душите все пак и на черното бяло да казваме, става ли?

П.П.: И наистина вземи си пооправи правописа, че не бях сигурен това на какъв език изобщо беше! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:):):):)

Този е наистина от новата вълна идиоти. Даже не пише Renault, а reno. Отчайвам се, че нещастната ни държава фабрикува серийно такива глупаци и тъпаци. :nixweiss::)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Едвам разчетох писанията. БОШ /освен БОШ КИТАЙ/ нямат собствени акумулатори на тях им ги доставя ВАРТА. За миналата година ВАРТА едвам е успяла да изпълни свойте квоти и БОШ почти няма това което е на нашия пазар е на поне 2-3 години. Кокич колкото и да ти е силен Банера все още има доста до класата на ВАРТА. НО пък от страна на цена и качество е най приемливото нещо на пазара.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм за Банера,мой приятел внася коли от Австрия и почти всяка кола е с такъв,то си е и тяхно производство но ако не стават надали ще ги слагат толкова много.Подкрепям КОКО 100 и съм за Банера,пък и е доста по-евтин което е плюс!
по твоита логика и монбат е добар хаха почети всяка марка кола в балгария е с монбаттова банер акумулатор ли е ха не се излагаите
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кокич колкото и да ти е силен Банера все още има доста до класата на ВАРТА. НО пък от страна на цена и качество е най приемливото нещо на пазара.

Иво, ако тази марка се вгражда първоначално в Ауди какво има да догонва Вартата. :nixweiss:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В VW не точно в АУДИ всички дизели + А6+А8 са с Варта има и една серия с някъкъв ИТАЛ. Тука няма значение точно марката а по точно габарити + амперчас и има модели който изнинадващо дават гришка в РС-то на автомобила. Лестно се разбира към етката има дадени марките.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...