Jump to content

Купували ли сте крадени части и др.


viper-666

Recommended Posts

Гласувах с "Да" ,защото съм купувал крадени части...Купувал съм много неща от морги и "Симеон",което значи ,че е така...

Друг е въпроса ,че съм отказвах да купя крадени халогени,крадени музики и краден бензин!Последното е много модерно из Перник сега...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз поне мисля, че не съм купувал такива части. То си има една хубава приказка: "Не прави това на другите , което неискаш на теб да ти направят" Няма да се забогатее толкова много с това,че си си купил нещо на "по-тънкажна"цена но може да се изяде един хубав бой примерно! Колеги не купувайте крадено - утре ще е вашето! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Знам ли вече какво ми продават, че да знам дали е крадено или не :flipoff:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 months later...
За Бога колеги, не купувйте крадени части. МАМИЦАТА ИМ крадлива...

Така е но нищо не може да се направи....ще се продължава да се краде.... все едно "не теглете mp3-ки от neta купувайте само оригинални записи " пиратството ограбва

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гласувах с НЕ!, защото поне нямам знание за това, че частите са крадени. Купувал съм на старо само един халоген за опел от една морга в Бургас, която се смята за уж читава, но знам ли... а и централното го купих от морга, но него незнам как ще го откраднат от кола, но всичко е възможно знам ли... :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

централното го купих от морга, но него незнам как ще го откраднат от кола, но всичко е възможно знам ли... :hilezh:

Много лесно. Първо ще откраднат колата, после ще я разпарчетосат и готово, чисто ново централно :unsure:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не - като по-тъп отивам в магазина и си купува оригиналната част :hilezh: Твърдя, че дори и да се абстрахираме от произхода, ми излиза по-евтино в повечето случай.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Категорично "никога". Пазарувам от един човек, добре известен във форума и още един в Елин Пелин. (Това, когато първия няма в наличност, това което има втория :hilezh: ) А двете места са с гарантирана произход.

П.С. Какъв е тоя "крадя" бе колега?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Категорично "никога". Пазарувам от един човек, добре известен във форума и още един в Елин Пелин. (Това, когато първия няма в наличност, това което има втория :hilezh: ) А двете места са с гарантирана произход.

П.С. Какъв е тоя "крадя" бе колега?

Това е деформация на езика че в университета имам колеги от Ямбол :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най-тъпото е,че май купих старите си халогени ама със заличена маркировка :dance:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абсолютно точно, пък и който си е купувал касетофон, в 95% от случаите е бил краден, в повечено случаи не от продавача

Да...купувал съм преди години...далечната 94-98г. Почти съм бил сигурен, че са крадени, но никога не се пита защото ако ти кажат, че са крадени и ги купиш отиваш у панделата. Сега гледам по възможност всичко да си го купя ново.

Много лесно. Първо ще откраднат колата, после ще я разпарчетосат и готово, чисто ново централно :hilezh:

Е това имах предвид в едни други теми за един голф и едно ауди по повод вероятността да се намерят след повече от една седмица.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...