Jump to content

B4 2.0 vs 320d vs Golf3 2.0


Recommended Posts

Интересно ми е между тея 2-те кой ще бие на гонка...аудито е 140 h.p. ,94-та ,a bmw-то - 136 h.p.,99-та година ,

евентуално ако се включи и vw голф 3 115 h.p. ,93-та как ще се наредят накрая?Беемвето е дизел ,другите са бензинки...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако аудито се кара както трябва - до 5500 оборота на първа, след това втора поема прекрасно на 4000 даваш газ до към 5800-6000 точно преди червеното което ти е на 6200 и трета пак ще ти дойде на 4000 трета я караш пак до 5800 и като дадеш 4та пак ще си на 4000 и вече ще си с 1 кола пред останалите :) ! Е трябва и старта да е добър щото бмв-то си е със задно а пък голфа е малко по-лек .... пуснете се и ще разправяш как е минало ...може и да снимате ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

интересно!

Може би на старта ще дръпне бавареца, след него голфа че е лек и после сме ние, обаче финала евнтуално си мисля че ще е 1.ауди 2.бмв, 3.голф.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

дизела ке ви утепа :hilezh:

И то с много , B4 2.0 има минимални шансове при късмет до 100 след това няма смисъл това е територия на Bmw в това сравнение

Сравнително наскоро карах едно А6 С4 2,0 16в което претендира да е в добро здраве и да има 140 кс ;) еми тва ако е вървежна кола ок за мен :flipoff: сравнена с 520 д е като костенурка при все че БМВ-то е само 136 кс и купето му е тежко около това но аудито и има само 4 цилиндъра нещо нетипично за марката просто няма база за сравнение а 3-ката е или 136 или 150 коня на по-леко купе- къде си мислиш че отиваш- на първия ред за пуканки :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хехе аз с мойто 80 изглежда само на некви издухали дизели съм попадал щото до сега все съм ги минавал (става въпрос за 2,0 136 - по силните ме изяждат бързо и безболезнено :hilezh: ) а голфа ако е 150 к.с. ще бие ...но ако е 2,0 115 ... не мисля че има шанс :flipoff:

а мойто беше и куатро... ако на колегата е на предно - значи сигурно ще е малко по-бързо така че ако изръчка как си требе ще е интересно :D

;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

за тея дето твърдят че по-слабото и тежко бмв ще бие ето характеристиките:

BMW 320d - 0-100km/h 9.90s

Top speed 208 km/h (129 mph)

-----------------

Audi 80 (B4) 2.0 16V (137 PS/181 Nm) - 9,6 sec

-----------------

Golf 3 115 h.p. - 0-60mph 9.60s

Top speed 198 km/h

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

за тея дето твърдят че по-слабото и тежко бмв ще бие ето характеристиките:

BMW 320d - 0-100km/h 9.90s

Top speed 208 km/h (129 mph)

-----------------

Audi 80 (B4) 2.0 16V (137 PS/181 Nm) - 9,6 sec

-----------------

Golf 3 115 h.p. - 0-60mph 9.60s

Top speed 198 km/h

1-во написал съм че до 100 имат шансове но помисли относно поведението на двете коли при ускорение гаранция че колите с предно превъртат гуми тези двете поне със сигурност при бмв-то не така че в общия случай ще се утешаваш със данните а и по-принцип колите със задно имат далеч по-добър старт

2 качи се и покарай и 3те коли коли и пак се изхвърляй кой кого ще бие карал съм такова ауди и вектра А 115кс която е доста близо до голфа за който малко преувеличаваш Golf 3 115 h.p. 10.10-60mph 198 km/h е тъжната истина :gut:

Намери някой ентусиаст и се пробвайте на магистрала да разбереш къде са колите за който си писал |1.бмв 2. твърдо аудито 3л голфчето

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Интересна тема за чесане на езиците!!Вие хубаво спорите, но има ОГРОМНО значение в какво състояние са колите!Ако бяха чисто нови, со горе-долу еднокворазработени мотори, тогава гледаите данните на колите са ускорение маск скорост пр.Но и аз да се направя на учем по темата! :gut::bia: Ауди-то все пак е 94г. , Голф-а 93г , а БМВ-то 99г!Много по-стари са и като технология и предполагам по амортизирани!

1.Този мотор на БМВ 2000г е взел награда за най-добър дизел на същата година!

2.На старта няма да завърти защото е със задно или пъти по-малко от др две с предно!

3.Все пак дизел е въртящият момент е по-долям и както казжа един колега от Офф-ролд форума:"Конслите сили продават колата, въртяшият момент печели състезания"! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

BMW-то ще вземе тази гонка по простата причина, че този дизел върви малко повече от тези две бензинки. Аудито е тежко, а Голфа е със слаб мотор. KR е друга опера - ще го схруска за закуска.

Редактирано от MadFan
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Просто не знаете колко ще ви заболи от това БМВ!!!! ;)

Казвам го защото съм дизелист, защото знам как върви 136 комон-рейл дизел и защото точно такова БМВ съм карал ;)

БМВ-то ще бие с известно предимство Голфера, а Аудито е ACE двигател, нали така??? ..... там според мен вобще няма какво да обсъждаме :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

аудито не е въобще тежко нека да се пробват аз съм 100% сигурен че аудито ще е първо дизелът не е кола за гонки тои си е просто нафтена печка не сравняваите бензин с дизел,а голфчето си е паргаво

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аудито не е въобще тежко нека да се пробват аз съм 100% сигурен че аудито ще е първо дизелът не е кола за гонки тои си е просто нафтена печка не сравняваите бензин с дизел,а голфчето си е паргаво

Да, направо голфа първи, аЛдито 2-ро (половин кола зад голфа), а бЕНвето даже може да не стигне до финала, нали? :)

Дизелът не е кола за гонки, да. Ма бензиновите 140 коня Б4 и 115 коня голф са само за ралита и драг състезания проектирани още от инженерите :lupe:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аудито е ACE двигател, нали така??? ..... там според мен вобще няма какво да обсъждаме :hilezh:

Кхкхкхкхкхк подлец :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...