Jump to content

ЗА ВСИЧКИ С АУДИ 80-Б3


cekata

Recommended Posts

Много добре се е получило браво.

Аз не посмях да режа бронята и за това ги монтирахме долу.

Е нали казваш, че можеш да ги свалиш и да си сложиш решетката. Така че при теб всичко може да се възтанови, а в моя случай остават дупки.

Не че някога ще ги сваля, слойих ги понеже пътувам редовно и често се налага да се кьоря в мъглата а тези ми вършат мн. добре работа.

B)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И мойте са самоделки, и си беше голям зор да ги сложа...... ще пробвам да сложа снимка....

Колега, друго ми прави впечатление, това уплътнение над фаровете на предния капак има също някаква манипулация :flipoff: Как си решил проблема?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ти вземи направи нещо по въпроса с твоята кола :hilezh: .

Не караи на уволджак само и да трошиш вложи малко ентусязЪм и я оправи :blackey: .

Не пали от първия път, багажника тече, халогена счупен бронята и тя.....

Бе ти си знаеш..... :blackey:

е аз от 90-та ги имам Ама в момента единия е малко кйорав

Имаш убава кола ма може да бъде и по убава.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вече и с ламби за мъгла :flipoff:

Разменил си бутоните за предните и задните халогени, за предните халогени 'по книга' е от ляво :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Весем са бре, много са добри- моя единия беше стоял една година без стъкло, един месец в сняг и рефлектора му беше като нов :flipoff:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пусни снимки на тия лаМби угасени ве,да вииме ментаци ли са или оРгинални?

Утре кат ги регулирам ше снимам че са светят на 2 метра пред колата.

Мен ми аресаха като изработка, нямат нищо общо с ментаците от Китай.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пусни снимки на тия лаМби угасени ве,да вииме ментаци ли са или оРгинални?

ОрЕгЕнални са ве, не си ли личи. :flipoff:

Баси кви аграрщини си причиняват некой на колите пУашим се. :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ОрЕгЕнални са ве, не си ли личи. :)

Баси кви аграрщини си причиняват некой на колите пУашим се. :)

Чшшшт батката рацер не мое си позволи такива щот ше спъне колата!

Кой не му аресва си се вози у кошера дет има и да не гледа у чуждиУ.

И мен не мъ кефят как си държът некой колите уклепани ма си траем нали.

Тва че не са хелла не значи че не вършат ралтата за дет са турени.

Или си набием едни пари и да ги мислим после от де да си кОпувам кат зачезнат.

Ай със здраве, мен ми е угодно се возим така как съм я напраВел за мен си!

Пишман да стане човек дет пише тука.

Единствено мое да земате пример, не да ривети че не било орегенално.

А ве да ви питам щот Батки тука мноУ големи има що садите афтърмаркет неща у кошарите си.

Запазете ореГеналниО вид как сте си купили колата.

Кой иска да е батка си кара кошер купен с екстрите кой не мое си дослагва впоследствие.

Редактирано от SunShine
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ехаааааааааааа...ти ме срази батя,каам ти!

Всеки си има някакви принципи и някакви разбирания,никого не съм задължил или нещо подобно да слага само оригинални нещА по колата си..Обаче аз не го правех в началото и в един момент колата ми стана на стрелбище и много похождаше на регистрацията ми и си рекох ,че така нема да го бъде...Твойта в един момент ше стане същата,казвам ти го най-честно и откровено!Виждаш ми се фен ,което значи че не трябва да правиш такива щуротии по колата си,но явно съм сгрешил!Едно е афтърмаркет,друго е Илианци маркет или сергията на пазара батенце!И ако мислиш че наркоманчетата правят разлика м/у оригиналното и пръчката,лъжеш се дълбоко...Ако са те видели и са те набелязали като яребица,ше ти свият и капачката за резервоара!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много добре знам за какво говориш.

За тва ако малко напред се върнете у темата ще прочетете.

Идеята е да ги слагам у мъгливия период, в останалото време само аз ще знам че има място за ламби.

Всичко е измислено с цел, както и пръчките на тавану.

Гат ми трябват да се слагат елементарно и за нула време.

В останалото време съм си стоковица как съм я взел.

Те тва е цялата ралта.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чшшшт батката рацер не мое си позволи такива щот ше спъне колата!

Кой не му аресва си се вози у кошера дет има и да не гледа у чуждиУ.

И мен не мъ кефят как си държът некой колите уклепани ма си траем нали.

Тва че не са хелла не значи че не вършат ралтата за дет са турени.

Или си набием едни пари и да ги мислим после от де да си кОпувам кат зачезнат.

Ай със здраве, мен ми е угодно се возим така как съм я напраВел за мен си!

Пишман да стане човек дет пише тука.

Единствено мое да земате пример, не да ривети че не било орегенално.

А ве да ви питам щот Батки тука мноУ големи има що садите афтърмаркет неща у кошарите си.

Запазете ореГеналниО вид как сте си купили колата.

Кой иска да е батка си кара кошер купен с екстрите кой не мое си дослагва впоследствие.

Бухахах ма ти ми се скара ве. :)

Точка по точка моом ли ти отговорим? :)

Батката рацер не му требат такива клошарщини ГРОЗНИ щот си има, не за друго, а ако си немаше пак немаше си сложи ТВА :)

Нали за тва е форум ве смешник, всеки да изказва мнение, или викаш кат не ти пускам иконки с поклончета не стаа, или положително или никво. :lol:

Тие дет си държиме колите оклепани са един път щот тия коли се карат нон стоп, а не седят у гаража със зимнината и втори път 10 кинта ни делят от блясъка, ма не само на моднати снимки у форума, а и на живо. ;) Капиш?

Е да прав си дай си порежем с флекс, огледалата, фаровете, халогените и сичко дет става за гепене, да не би случайно некой ми го гепи, кажи си, че си цинцер и по-добре ефтинко и грозно, от колкото убаво и скъпо. :)

Пак казвам тука освен позитиви понекога се изказват и негативи.

Афтърмаркет на кое викаш ве, че съм го зел от същата кола ли, ако не знаеш че е допълнително садено по кое ше разбереш, по бар кода ли? :lol: Бхахахаххаха, докат твойте лаНбета и у некое Смядовско село ше се разсипат от хилежи ако ги видят. :lol:

Колата ми е в напълно орЕгенален вид, сичко е или от мойта или от същата, като мойта. Немам ни едно "китайче" по колата. ;)

Ми само те светна, че да садиш се искат доста по-големи кохонес от колкото да я земеш с такива, щот на парче сичко е много по-скъпо, не ме питай аз от къде го знам тва, а ти праскаш такива тъпи изказвания.

Редактирано от KYPO
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ашколсун батка :) .

Мое само ти каем евала за тва коет си сътворил.

А за мръсното що си мислиш че всеки ден не са возя от нас до ралта :) (общо 4км).

И па да има що годе вид на автомобил.

Пак не си схванал тънката идея щот та мързи да четеш.

Гат ги напрая ще ги сваля и ко не беше чел и видиш отпред колата нема мое разбереш че има заготовка за ланби.

Баш ти ми са кланяш а нема нужда аз тряяя на тебе ма няма щот саденето на матор не те прави повече от мен.

Има си хора за сичко (даже и такива дет садят матори за вечер), цинца мое си викаш сам на себе си (ма и тва не моеш) сети се сам.

А щи подскажа, гат почнеш ми даваш пари за колата тогаз мое ми казваш кое и как да става.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стилянче нешо много си ми се забъркал за колата и мене.Я си я трошим и я правим.А това,че си чакам парите от Бул Инс е друг въпрос.Вече си пали,след като и сипах добавка у бензина и малко ръчка.Багажнико тече от стоповете ама те са налице,чакам топло да ги сменим.И колата си ми е убава.И твойта беше преди да и сложиш ГАЗ и броня с хромирана лайсна.За мене тва не е подобрение,а уакване

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стилянче нешо много си ми се забъркал за колата и мене.Я си я трошим и я правим.А това,че си чакам парите от Бул Инс е друг въпрос.Вече си пали,след като и сипах добавка у бензина и малко ръчка.Багажнико тече от стоповете ама те са налице,чакам топло да ги сменим.И колата си ми е убава.И твойта беше преди да и сложиш ГАЗ и броня с хромирана лайсна.За мене тва не е подобрение,а уакване

За газта да ми е йофтинко, за хрома гат си боядисам старата броня до тогава ще е тази.

Не мое карам на бенз имам по серизни задачи да мисля.

Редактирано от SunShine
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не осем а 4 на ден

Щом съм я турил съм сметнал.

Събота и неделя наваксвам километри, са ако не одя няма кога.

Редактирано от SunShine
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...