Jump to content

0-100km


cekata

Recommended Posts

  • Отговори 293
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Не мога, не ми работи спидомера.

Тея идиоти кат са я вкарвали са го прецакали.

Ако си напъна спиритическите възможности мога да достигна и 170, ма не съм много сигурен :hilezh: .

Редактирано от SunShine
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз не искам да рацерствам вече, сърдит съм на шапките.

Оджасаха ме с 54 над разрешеното по магистралата :hilezh: :hilezh: :unsure: .

То такова мерене на скороста златно ми идва, не благодарим :( .

Редактирано от SunShine
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

У б2 може и да видим кво стаа,щото е леко :hilezh:

Абе ти глей да не пуснеш пак некоя тема ,като последната ти ....че с тоя лек кош така хууво мое се плеснеш че чак Св.Петър ти завиди :hilezh: Аз се зачудвам дали ти продавам NM-a :unsure:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вдигат като шлайфаш главата и вала и му туриш чип не да не дига ами и с ремарке 2000 ще дигне толко :respekt:

Къв чип по-точно, на габаритите или на релето на чистачките? :lol: И кое им шлайфа на вала и на главата, че ми стана много интересно. Би ли ни светнал? B)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

чип тунинг незнам къф е но вдигало около 20 коня пак за главата е шлайфана поради това че я прегрях и искривих главата пак коляновият вал му сложих 1ви ремонт лагери основните и беалните казаха ми че от там мощността е около 220kоня пак незнам точно B)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

чип тунинг незнам къф е но вдигало около 20 коня пак за главата е шлайфана поради това че я прегрях и искривих главата пак коляновият вал му сложих 1ви ремонт лагери основните и беалните казаха ми че от там мощността е около 220kоня пак незнам точно B)

Бате тия дет са ти ги разправяли тия бози са те фанали за нема такова мезе, или ти нас ни правиш на такова. Но смЕхо е тотален. 220 коня. B):hilezh::hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кво е тва ауди ве? мойте и двете са в пъти по-пъргави на газ... :hilezh:
еми БАВНО е аудито 90 коня .. кво искате.. и даже май беше на 3та :hilezh: не ми требва бърза кола , требва ми надежна
Това пише от страни.Не му е настроена добре уредбата явно...на 4-та с 3к ом/мин трябва да е на 100км/ч
е толко си върви .. уредбата е ОК
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

чип тунинг незнам къф е но вдигало около 20 коня пак за главата е шлайфана поради това че я прегрях и искривих главата пак коляновият вал му сложих 1ви ремонт лагери основните и беалните казаха ми че от там мощността е около 220kоня пак незнам точно B)

Преди да се пише във форума НЕ СЕ ПОЛЗВАТ НАРКОТИЦИ :hilezh:

Надявам се занапред да спазваш това правило ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

abe ne me ebe kvo mislite ne mi puka az miseh 4e tuka se kazva istina pak vie kvo ne me interesuva horskoto mnenie

Хайде да ти го кажа в прав текст. Някак си сме карали NG и ни е ясно, че ще направи 240, ма ако го пуснеш от някой по-височък мост. Всичко останало е научна фантастика B)

П.П. Не се обиждай, ма дай да бъдем поне малко реалисти :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

абе и на български ще го напиша но някой да ти вика че си надрусан е значе е мн зле и може само да завижда ай извинявам се за латиницата е малко прекалих като всички но друго ме засегна

Редактирано от sladura
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някак си сме карали NG и ни е ясно, че ще направи 240
някаква носталгия ли усещам колега? сегашната ви кола постига ли си каталожната скорост от 180 км/ч?
Но смЕхо е тотален. 220 коня.
какво разбираш ти от НГ? и си смени аватара лайър. Редактирано от martinich
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

абе и на български ще го напиша но някой да ти вика че си надрусан е значе е мн зле и може само да завижда ай извинявам се за латиницата е малко прекалих като всички но друго ме засегна

Сега, да ти завиждам няма за какво! Зашото примерно гумите и джантите на мойто Купе струват колкото половината от твоя кош B)

Ся да не ме нападнеш! И за колосалната скорост няма как да ти завиждам, сорри :wall:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...