Jump to content

0-100km


cekata

Recommended Posts

Привет.Някои от вас засичал ли е със своетто Ауди за колко секунди прави от 0-100км и колко е вдигал най-много на всяка предавка?С моето на 1-ва-40,2а-100,3та-150,4та-180 и на там ме беще страх..........

:hilezh::):)

.....................то мойто не може да вдигне 100...........!!!!

:):)

:)

:lol::hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 293
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

:hilezh::):)

.....................то мойто не може да вдигне 100...........!!!!

:):)

:)

:lol::hilezh:

Наистина тея 1.6 д няма такъв мъртвец,мноо са зле 50 и няколко коня за 1500 бахти филма :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

0-100 малко над 13 секунди :wall: ,като се има напредвид че съм с АВТ и един метанов бидон в багажника :hilezh: ,1-ва 50, 2-ра почти 100(97-98) на 3-та и 4та не сум е пробвал ама ще я пробвам :hilezh: ,иначе най-много съм вдигал 180 на метан ама тази седмица ще я пробвам и на бензин :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Моито е 1.8 на 1-50, 2-100, 3-150, 4-180 и 5-220 а неразбрах за6то трябва да се разваля главата като го кара6 барзо , аз патужам сека седмица от Кюстендол до Габрово винаги му се вдига 220км

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моито е 1.8 на 1-50, 2-100, 3-150, 4-180 и 5-220 а неразбрах за6то трябва да се разваля главата като го кара6 барзо , аз патужам сека седмица от Кюстендол до Габрово винаги му се вдига 220км

А ти колега с кой мотор си? Буквите на двигателя.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моито е 1.8 на 1-50, 2-100, 3-150, 4-180 и 5-220 а неразбрах за6то трябва да се разваля главата като го кара6 барзо , аз патужам сека седмица от Кюстендол до Габрово винаги му се вдига 220км

:hilezh::( загаси му поне фара на мотора ве... :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А ти колега с кой мотор си? Буквите на двигателя.
ми незнам какжиса буквите 1.8 90к.с
А ти колега с кой мотор си? Буквите на двигателя.
каде мога да ги видя
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

то регистрациония номер дига конете :flipoff:

ми незнам какжиса буквите 1.8 90к.с каде мога да ги видя
Виж си в големия талон пърците две букви от номера на мотора, ако е пълна инджекция 90 коня буквите ти са JN
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

то регистрациония номер дига конете :flipoff:Виж си в големия талон пърците две букви от номера на мотора, ако е пълна инджекция 90 коня буквите ти са JN

Колега може и да е DZ, пак е пълна инжекция?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

то регистрациония номер дига конете :stupid:Виж си в големия талон пърците две букви от номера на мотора, ако е пълна инджекция 90 коня буквите ти са JN
dz са буквите
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги,следя темата.. и се чудя дали моята Б4(90 коня) е хамелеон или вашите са изтребители? Когато е купих,на магистралата вдигнах 175км и повече не успях.Едва ли с този мотор може да се вдигне повече.Интересно ми е,как сте вдигнали 200км и нагоре? :stupid:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги,следя темата.. и се чудя дали моята Б4(90 коня) е хамелеон или вашите са изтребители? Когато е купих,на магистралата вдигнах 175км и повече не успях.Едва ли с този мотор може да се вдигне повече.Интересно ми е,как сте вдигнали 200км и нагоре? :stupid:

незнам как я караш аз сам карал 3 аудита и едно от тях беше с 1.8 карборатор на гас и му направих 210 с 3-ма ватре по патя софия-пловдив

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

незнам как я караш аз сам карал 3 аудита и едно от тях беше с 1.8 карборатор на гас и му направих 210 с 3-ма ватре по патя софия-пловдив

:stupid::blink::)

Начи мойта е втората скопена деа, 136 коня едва набира 220 и имам чувството, че ше падне некое кололо, опа ся кат се замислим и старата ми явно е била дефектна и тя 136 коня и пак така. Аве слезте на земята ве, на тия морги по каталог им дават максимална скорост 180 преко сили и то нови, вие вдигате по 210 с некви душегубници 90 коня от които вече половината са избегали, кажете ми честно вЕрвате ли си?

Опа ся видях "постижението" е било даже на ГАЗ бухахаххахахаха. :)

Редактирано от АЗИС
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:hilezh::stupid::blink:

Начи мойта е втората скопена деа, 136 коня едва набира 220 и имам чувството, че ше падне некое кололо, опа ся кат се замислим и старата ми явно е била дефектна и тя 136 коня и пак така. Аве слезте на земята ве, на тия морги по каталог им дават максимална скорост 180 преко сили и то нови, вие вдигате по 210 с некви душегубници 90 коня от които вече половината са избегали, кажете ми честно вЕрвате ли си?

Опа ся видях "постижението" е било даже на ГАЗ бухахаххахахаха. :)

Тва, че твоето Ауди е прецакано и не може да вдигне 220, не означава че брЪзите 80-тки не могат. Да си имаме уважението :)

:hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

незнам как я караш аз сам карал 3 аудита и едно от тях беше с 1.8 карборатор на гас и му направих 210 с 3-ма ватре по патя софия-пловдив

на Б4 не бях сменял никакви консумативи когато е купих но едва ли ако смениш ваздушен филтар,масло,и други -разликата ще е голяма

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тва, че твоето Ауди е прецакано и не може да вдигне 220, не означава че брЪзите 80-тки не могат. Да си имаме уважението :stupid:

:blink:

Ма още не е късно, ше му я врЪнем на оня чобан у Враца. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:stupid::blink::)

Начи мойта е втората скопена деа, 136 коня едва набира 220 и имам чувството, че ше падне некое кололо, опа ся кат се замислим и старата ми явно е била дефектна и тя 136 коня и пак така. Аве слезте на земята ве, на тия морги по каталог им дават максимална скорост 180 преко сили и то нови, вие вдигате по 210 с некви душегубници 90 коня от които вече половината са избегали, кажете ми честно вЕрвате ли си?

Опа ся видях "постижението" е било даже на ГАЗ бухахаххахахаха. :)

ето ти снимка ;аудито е 2.3 136к.с и хжани си оправи твоито

post-14069-1204979256_thumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ето ти снимка ;аудито е 2.3 136к.с и хжани си оправи твоито

Колега, ма ти верно се взе насериозно. Тая кола или не е 136кс, или километража и бяга зверски. Не се излагай и попрочети колко коня и трябват на една кола за да направи такава скорост и после поствай някви снимки :hilezh:

П.П. Само като видя къде е оборотомера и къде скоростомера и нещо ми се губи зависимостта. Не за друго, ми съл си откарал 90-тка с такъв мотор и ВЕРВАЙ МИ оборотите при тази скорост биха били едни други. Всъщност ако пуснеш колата от самолет сигурно ще направи 260 и при 900rpm...

Редактирано от johnny_
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ето ти снимка ;аудито е 2.3 136к.с и хжани си оправи твоито

Тва па при 6500 rpm ше литне баси :hilezh: :hilezh: :unsure: Забравил си да кажеш, че ти харчи макс 8 в града, а извън ти пада до 5-5.5 с включен климатик :hilezh:

Вие уважаеми,сте поредния дет ше се опита да земе цел един форум за канарчета :blink: А се и ние да сме каралЕ коли, а се и ние да сме поне малко в час с простата физика.

Трее се пробаш с некой Вартбург успоредна гонка, ако до 180 ти седи отсрани, сменяй километража, друг съвет немога да дам. Или пробвай нещо със специална рецепта да си земеш, в некои случаи помага, въпреки че подобни идеи и подобна увереност се тренират за дълъг период от време и в повечето случаи са нелечими :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ето ти снимка ;аудито е 2.3 136к.с и хжани си оправи твоито

Не ми е ясно кой и как е направил тази снимка през волана, при тая скорост....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...