Jump to content

0-100km


cekata

Recommended Posts

Единствено ако возилото е В3 под 90 коня постигнати скорости до 300км/ч се приемат на доверие. :)

Ше умреееем! :steinigung::( :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 293
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Еми ще зацикли понеже на 75коня мотор (ако е RU) пък и 90 да е слагат адски дълга кутия, която много трудно ще напълниш :(

Аз сега на 4200об е 160км, преди беше към 6-те хиляди некъде :steinigung:

Колега, ти смени ли кутията с дълга?

Ако да - какви са резултатите?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еми макс 170км на 6000об беше с късата кутия и freestyler може да ви каже как е при него :steinigung:

Да speedymen отдавна е сменена http://audibg.com/forum/index.php?showtopic=31294&hl= , но това е много стара тема вече

..... а ти си писал там, но явно си забравил :stupid:

Мойта АДА на 5-та с 6000 оборота е точно на 200 км/ч

Твоята АДА си е с по-дълга от фабричната, кажи коя кутия е?

Редактирано от krasi85_
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На магистралата с Ru мотора 180 напраих на скоро ама много ми помогна понадолнището,ако не е то 180 през крив макарон :lol:

П.П:Скоростите на РУ изоообщо не са къси.

Късите скорости, дългите скорости.... :P:steinigung::stupid:

Баща ми прай по километраж некъде 180-190 с такъв мотор. Скоростите незнам от кой тип са, така си дойде колата окоНплектована :)

Оттам насетне грешката вече в уреда незнам каква може да е...

Иначе има чЕсовник вместо оборотомер, предполагам , за да не се тормози човек точно в кви обороти се намира докат пържи :stupid:

EDIT : Нанадолнище прилично си требва за таа скорост, иначе е с 4 човека вътре...Но си трябва време да се ускори.

Вече след средни обороти малко се чуди да ускорява или да подържа :hilezh: Но все пак е постижение без значение от грешката. Колата все пак е 75 коня ;)

Редактирано от Timon
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Къси са по принцип на АДА мотора на 5-та 120км са 4000об, на 4-та 5000

Сега на 4-та с 4000об е 120км на 5-та с 3200об

Предавателните числа не ги знам, в ТАЗИ тема се опитвам да разбера повече и за двете кутий

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дайте некво инфо за макс. скорости ве, стига говорили за предавателни числа и да разваляте веселата тема. НЕма ли нЕкой наскоро да е минавал психологическата граница от 250км/ч, с потенциал за поне 20-30 км още. :bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дайте некво инфо за макс. скорости ве, стига говорили за предавателни числа и да разваляте веселата тема. НЕма ли нЕкой наскоро да е минавал психологическата граница от 250км/ч, с потенциал за поне 20-30 км още. :bia:

Всички Б3 ки ве! Кво питаш? Пък ако е Б3 или Купе с 2.3 НГ (Нова година :bia: ) тогава клони към 300!

Дизелистите също ги постигат с лекота, а при тях винаги може още малко :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

AUDI 80, B3 2.0i, 113к.с., 3A

0-100км/ч - около 14 сек, не видях точно колко защото бях сам в колата, а при ускорението ми падна телефона в краката...

Като се има предвид че колата не върви много добре и някой - друг кон е умрял :hilezh:

Иначе максималното което съм вдигал с тая кола е 190км/ч понеже тук към Силистра няма много места където да си изцедиш колата. Предполагам че ако се качи на магистрала 200км/ч ще си ги вдигне.

(тия 190км/ч са постигнати на газ като се има предвид че газовата е за карбуратор)

Редактирано от eniac
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С моята веднъж вдигнах около 400, ама за съжаление килограма (300 кг. пътници и към 100 кг. багаж.). :D А иначе нормално я карам с около 100 градуса! :) А на втора - 100 км./ч. при около 6500 об./мин.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 months later...

По принцип не знам колко най-много съм вдигал, защото гледам само в пътя и от време на време в оборотомера. Едно приятелче твърди, че е карало със 160, а аз го задминах като пътен знак - или той слъгва, или колата ми е по-бърза отколкото си мислех. :rolleyes:

Редактирано от gotingogo
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Привет.Някои от вас засичал ли е със своетто Ауди за колко секунди прави от 0-100км и колко е вдигал най-много на всяка предавка?С моето на 1-ва-40,2а-100,3та-150,4та-180 и на там ме беще страх..........

Пич и аз съм с такъв мотор ама на 4та не знам как ще направя 180,той на 5та с 170 вече реве като луд.

с 120 на колко оборота ти работи?? Моита е на 3000 и малко даже

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Продава ли се някоя от тия бегачки,че сега по неволя карам АДА1,6 И НА 2РА повече от 160 неще.Абе кви коли карате бе хора :steinigung: Аз сигурно само на дефектни попадам. :rotcol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:) ИЗВИНЕТЕ аз маи сам объркал форума да не би да се намирам в раздел кои колко дига със СТЕЛТ-B3-ка/или СТЕЛТ-B4-ка :hilezh: щот моито е СТЕЛТ-b3-ка куатро :hilezh:
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:) ИЗВИНЕТЕ аз маи сам объркал форума да не би да се намирам в раздел кои колко дига със СТЕЛТ-B3-ка/или СТЕЛТ-B4-ка :hilezh: щот моито е СТЕЛТ-b3-ка куатро :hilezh:

кво стана с емблемата за решетката

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кво става няма ли нови рекорди?Аз мисля да минавам на Голф2 1,6д.Чувам че били много яки.Ама що си продадах 90тката,верно бавна беше ама вярна :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Попрочетох тая тема :hilezh:

Не мога да разбера к'во ги жулите тея таратайки ?! С коли по на 16+ години ми карате с 200км/h :hilezh:

Пък и ако сте с супер гуми , много запазени, ама втора ръка....

"Е така стават глупостите... " :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Попрочетох тая тема :hilezh:

Не мога да разбера к'во ги жулите тея таратайки ?! С коли по на 16+ години ми карате с 200км/h :hilezh:

Пък и ако сте с супер гуми , много запазени, ама втора ръка....

"Е така стават глупостите... " :hilezh:

Ако е поддържана колата както трябва и не е изгнила... тогава не мисля че има голямо значение на колко години е - може да е на 20 и да е здрава, а може и да е на 3 години и да е зверски разтропана и разчекната :hilezh:

п.с. съгласен съм за гумите - всеки сезон трябва да се сменят с нови !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Прав си , но аз съм малко скептично настроен.

За проба съм вдигал към 200 с моята таратайка , ама избяхвам да карам с повече от 160км/h по магистралата.

Той проблема не идва само от колите , а и от задкормилните устройства и чудните ни безкрайни магистрали :hilezh:

Редактирано от cyberhill
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...