Jump to content

Продавам авто части втора употреба за AUDI


Recommended Posts

Колега да те питам имаш ли управляващ блок централно заключване за audi 80 B4 1.9 TDI 1992г. и ако имаш колко пари искаш за втора употреба / нов ? Мерси предварително за инфото :zustimm:

Редактирано от Joker93
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Новите са безумно скъпи, от порядъка на няколкостотин лева, ако държиш ще проверя и ще дам цена, втора употреба ако модула е с две букси струва 60 лв ако е с три букси струва 80 лв.Имам налични, но продавам само на място с проба на колата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега и аз ще питам дали имаш втора употреба и на каква цена компресора с блока на управление за централното заключване, но за АUDI A3 1,8T 2002г.? Мерси много. :bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здрасти колега, търся жило за ръчна спирачка (ляво) за Ауди Б4 Авант, 101к.с., АДА, 95г., задни дискови спирачки.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здрасти колега, търся жило за ръчна спирачка (ляво) за Ауди Б4 Авант, 101к.с., АДА, 95г., задни дискови спирачки.

Втора употреба са по 10 лв , за цени на нови звъннете на 0898715639 Ивайло, и той ще ви даде точна цена.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здрасти, търся превключвател на чистачките за А4 с номер 4E0953503B или 8E0953503B

Може ли година на колата за която става въпрос и как изглежда буксата отзад, защото частите които имам са по колите и без да знам ориентировъчно коя е годината на производство , ще ми е много трудно да се ориентирам?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега интересува ме предна броня за А6 Ц5 и фаровете ?

Ако са налични и цена ако може ?

Редактирано от Stan_78
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може ли година на колата за която става въпрос и как изглежда буксата отзад, защото частите които имам са по колите и без да знам ориентировъчно коя е годината на производство , ще ми е много трудно да се ориентирам?

Колата е 2005 г., не мога да ти кажа как изглежда буксата, защото

имам лост без бутони за борд компютър, а си търся лост с такива бутони,

които са с тези номера.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега интересува ме предна броня за А6 Ц5 и фаровете ?

Ако са налични и цена ако може ?

В момента имам само една фейслифтова броня , на която липсват решетките и лаисните под фаровете, цената и в това състояние е 250 лв, имам фарове, цената им варира според състоянието 80-150 лв, и да предупредя ,че работми само при нас на място, по куриери не пращаме.

Колата е 2005 г., не мога да ти кажа как изглежда буксата, защото

имам лост без бутони за борд компютър, а си търся лост с такива бутони,

които са с тези номера.

колите ми са до 2000 г, нямам това което търсите.

Колега да попитам амортисьорите на багажника за A6 C4 96-та какви парички са?

втора употреба са 20 лв бр, имам и нови за седан струват 32 лв бр, за авант 35 лв бр.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

здрасти колега трябват ми 4 железни джанти за а3 2002 година.имаш ли и цена

В момента имам един комплект 4 бр.15" ламаринени джанти за а3 продавам ги комплект със зимни гуми, цената е 250 лв за комплекта.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

трябва ми стъкло за фар - преден ляв, цял за Ауди купе и ляв халоген - цена?

Нямам само стъкла, има опция да се поръчат нови , но се чака много за доставка, цената е около 160 лв за ново стъкло, имам цели фарове за продаване, цената за такъв в добро състояние е 200 лв, халогени мога да предложа в момента само нови , цената е 80 лв бр.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей,

Търся кора под двигател и лява кора (за която се захваща долната кора)в двигателния отсек на А3 8L, 1.8, 125к.с. 96г. Допълнително: пепелник/капак за централната конзола отзад, и завършека на лайсната на прага при заден десен калник.

Мерси

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей, колега, търся преден капак за 80 Б3 (по възможност червен), десен фар и десен мигач, както и пластмасова решетка. Моля те да кажеш и цени. Прикачил съм снимка с цвета на колата, ако имаш черевен капак.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей,

Търся кора под двигател и лява кора (за която се захваща долната кора)в двигателния отсек на А3 8L, 1.8, 125к.с. 96г. Допълнително: пепелник/капак за централната конзола отзад, и завършека на лайсната на прага при заден десен калник.

Мерси

от изброените имам само лаисната за калника, -15 лв.

Здравей, колега, търся преден капак за 80 Б3 (по възможност червен), десен фар и десен мигач, както и пластмасова решетка. Моля те да кажеш и цени. Прикачил съм снимка с цвета на колата, ако имаш черевен капак.

Червен капак нямам, тези които имам според състоянието в което са струват от 50 до 120 лв. фар според състоянието втора употреба струва от 20 до 40 лв , имам нови за 65 лв, мигачи нови мога да предложа на 10 лв бр. пласмасова решетка, втора употреба струва от 10 до 20 лв според състоянието, мога да предложа и нови те са по 25 лв и вървят без емблемите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега за ауди а3 1.8Т турбина имаш ли да е 4итава може да е от 180коня,ако имаш даи няква цена и коп4ето за авариините цялото с буксата и за него цена ако имаш?

Поздрави..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега за ауди а3 1.8Т турбина имаш ли да е 4итава може да е от 180коня,ако имаш даи няква цена и коп4ето за авариините цялото с буксата и за него цена ако имаш?

Поздрави..

Турбина нямам, бутон за аварийни имам 30 лв.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...