Jump to content

Продавам авто части втора употреба за AUDI


Recommended Posts

Здравей,интересува ме имаш ли изправен регулатор-кантар задни спирачки за Ауди 80 б4 АБТ  2.0, 90к.с бензин 92г и колко струва. Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

имам нетечащи регулатори, но за съжаление всички са блокирали в определено положение,в последно време не съм взимал кола на която регулатора да не е блокирал, въпреки това хората ги купуват и така, поне не им текат спирачките, в това положение ги продавам по 30 лв

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей,

 

Да ти се намира читав хидравличен обтегач на веригата на разпределителните валове за А4 1.8 125 к.с. двигател ADR? Може ли цена?

 

Благодаря предварително!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Здравей, търся преден ляв калник тъмно син металик за Ауди А3 2000год, втора употреба и машинка или е моторче, незнам точно, за пръскане на чистачките и дясна врата същия цвят. Благодаря предварително :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей,

 

Интересува ме дали имаш предна и задна десни (тон)колони за а3 1996?

 

Благодаря предварително!

Имам колонки за врати за а3, има няколко варианта на изпълнение,като цяло най-добре е с мострата на място да търсим същата за бр. е 15 лв.

Здравей, търся преден ляв калник тъмно син металик за Ауди А3 2000год, втора употреба и машинка или е моторче, незнам точно, за пръскане на чистачките и дясна врата същия цвят. Благодаря предварително :)

моторчето за чистачките продавам за 15 лв, има, няколко модела, така че трябва да видя вашето за да знам какво да търся, калник и врата  с търсените цветове нямам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега,интересуват ме вихрови клапи/пред пасажера/ за А6 3.0 тди 2005

Имам,една такава кола 2010 година,  не мога да се ориентирам точно кои клапи търсите, ако дойдете с мострата ще потърсим и ще се разберем.

Трябва ми разтоварващ клапан за турбо а3 1998г,и още няколко дребни  части за същия модел

клапан нямам, имам няколко а3 за части какво друго ви трябва.

Здравей търся ляв калник , преден капак ( по възможност черни )  и ляв фар ( целия фар) за ауди 80 б4 

калник има ,но не и черен, според състоянието цената е 30-50 лв, капак имам и черен-120 лв, като капак е добър, има забележки по боята/  олюпено от камъчета/

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,

Търся зъбно колело и шпонка за ангренажен ремък на разпределителния вал на Ауди 100 2,0 16V ACE.

Ще очаквам да върнете отговор ако ги имате налични.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моля запитвайте за части по телефоните посочени в първия пост на темата, не всеки ден влизам във форума и не винаги мога да отговоря веднага.

В случая, нямам търсения компютър.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей,

 

Имаш ли стопове (ляв и десен) за А4 Б5 комби 96 година? Ако имаш може ли цена, може и на лични.

 

Благодаря ти предварително!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

в момента  комплект имам само нови Депо, цената е 100 лв бр, втора употреба имам само десен оргинал -80 лв

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...