Jump to content

Продавам авто части втора употреба за AUDI


Recommended Posts

ЗдравейтеТърся преден и заден капак за Ауди 80 1.8S от първите (87г.) не Б4 ... Тмно син !
имам капаци цените варират в зависимост от състоянието им, 40-120 лв за преден капак, 40 -80 лв за заден , високите цени са за капаци без забележки ,ниските на такива с проблеми :hilezh: Редактирано от emsi_audi
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

имам от б4 стандартни но на повечето са им отчупени крачетата по захващането , цената им е 30-40 лв за бр, предполагам че ти трябват такива защото не си уточнил, от фаровете които слагат на купе и компетишън нямам, само да предупредя че не пращам части по куриер :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

тарся фар от купе,които е с габарита на него,трябва ми и предна броня и десен калниктрябва ми и предна броня и десен калник

фар имам само от 90 ка без габарита отстрани, калник имам и от купе и от б4 цената е 40 лв, броня имам от купе една единствена поожулена за 100 лв :zustimm:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

prodavam konzolata m/u sedalkite za 30 lv s imitatsiq na mahagon e moga da pratq po kurier za vraska 0878879931 ili 0886346468 konzolata e zapazena i e za audi 80

мога и аз да ти продам такава конзола за 15 лв имам 10 тина в наличност и пиши на кирилица и си пусни друга тема за това което продаваш :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Продавам газова уредба "Ловато" . Използвана е 8 месеца. Изпарител Ловато, газов клапан ,емулатор за инжекторите, реле което прекъсва бензиновата помпа, ключ бензин- газ , бутилка 20 литра. Уредбата има паспорт . Купена е за 600лв. юни месец 2008г. Цена: 350лв. с коментар. Намира се в гр. Сливен. Телефон за връзка - 0894277649 .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Продавам газова уредба "Ловато" . Използвана е 8 месеца. Изпарител Ловато, газов клапан ,емулатор за инжекторите, реле което прекъсва бензиновата помпа, ключ бензин- газ , бутилка 20 литра. Уредбата има паспорт . Купена е за 600лв. юни месец 2008г. Цена: 350лв. с коментар. Намира се в гр. Сливен. Телефон за връзка - 0894277649 .

колега , моля ако имаш нещо за продаване пусни си тема за това а не пиши в мойта, :hilezh: п.п. при мене газовите уредби са по евтини цените за карбураторни двигатели са 100-150 лв за инжекционни 150-250 лв има голямо разнообразие от модели на изпарители и бутилки :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Адаш,не се ядосвай,а ги докладвай,че ако чакаш модератор да намине...Гледам,че са нови,според мен са се заблудили,че темата е за всички,които продават части втора употреба за Б3,Б4 и т.н.т.. :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

кви пари иска6 за предните седалки ако ги имасх о6те

не знам за кои седалки ме питаш ,ако е за едни снимани в началото на темата одавна ги няма ако е за други уточни за кои става въпрос

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикуване на платени и безплатни обяви за всички градове в България. Обяви за нови и използвани стоки, недвижими имоти, наеми, автомобили, работа, услуги.

http://www.namerisi.com

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Търся предна броня за Audi 80 B4 2.0E 1992год. светло сив (сребристо) металик.Дали случаино нямаш и за колко пари???

Редактирано от valentinhan
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Търся предна броня за Audi 80 B4 2.0E 1992год. светло сив (сребристо) металик.Дали случаино нямаш и за колко пари???

имам само еднаа броня поочукана за ремонт, цената и е 60 лв , хубава без забележки нямам :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Емка задни спирачни апарати за 100-ца Ц4 2.5 тди?И също и тоя скъпия оптегач на ремъка?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Емка задни спирачни апарати за 100-ца Ц4 2.5 тди?И също и тоя скъпия оптегач на ремъка?

имам една 2,5 тди с петак мотор има спирачни апарати 70 лв на бр требва да вида обтегача има ли го и ще кажа и за него <_<

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ауди 80сс 1986г. Търся лайсната на стъклото на шофьорската врата, заедно с гуменото уплътнение. Моля някои да ме насочи от каде мога да го купя втора употреба. Благодаря!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега,а задните ъгли на калника на Б4 Авант (червените) да ти се намират и какво им търсиш съответно ако имаш?

Редактирано от sparco
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ауди 80сс 1986г. Търся лайсната на стъклото на шофьорската врата, заедно с гуменото уплътнение. Моля някои да ме насочи от каде мога да го купя втора употреба. Благодаря!
имам една такава за части тел 0898 658294 Емо ,обади се да се уточним :flipoff:
Колега,а задните ъгли на калника на Б4 Авант (червените) да ти се намират и какво им търсиш съответно ако имаш?
нямам здрави, ако не можеш да намериш може да си купиш за 80 б3 на външен вид са същите само цвета им е друг :)
Здравей,Интересувам се от тампона който държи скоростната кутия. Двигателя е 1.6АДА 94г. Ако го има и цена?
имам б4 ки и сигурно имат тампони но моя съвет е да си купиш нов , обикновено не са здрави , по колите , ако решиш все пак мини до моргата ще потърсиме ако има здрав ще е 15 -20 лв :)
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

продавам части за горепосочените модели, имам на разположение, двигатели, скоростни кутии ,ходова част, салони, стъкла, врати, калници ,капаци, стопове,фарове, както и много други части,обявата е валидна за района на София, просто нямам възможност да ползвам куриерски услуги, да ме извинят колегите от провинцията,частите са в Нови Искър телефона ми е 0898 658294 Емо на разположение съм най вече вечер след 18,30 и събота и неделя/ангажиран съм през останалото време и с друга работа/п.п. изкупувам и катастрофирали, запуснати коли и части от б3, б4, б5 :rolleyes: цени по договаряне
привт колегаТрябва ми стакло за лвия халоген на Ауди 90 кабрио ако имаш кажи ми и цена
привт колегаТрябва ми стакло за лвия халоген на Ауди 90 кабрио ако имаш кажи ми и цена
а и ел пакета ми трябва на лявата врата,но трябва да видя какво по то4но не ми работи
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

привт колегаТрябва ми стакло за лвия халоген на Ауди 90 кабрио ако имаш кажи ми и ценаа и ел пакета ми трябва на лявата врата,но трябва да видя какво по то4но не ми работи

стъкло за халоген никъде не продават като това за резервна част, в момента нямам никакви халогени които да станат за кабриото -на б4 и на купе са като твойте информативно :bia:

имам една ел машинка от купе не съм сигурен става ли за кабрио цената и е 100 лв комплект с рамката и жилата :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...