Jump to content

hertz или pioneer


Recommended Posts

здравейте изправен съм пред огромна дилема дали херц ес300 или пионер 307д2 да си сложа във колата.каса си имам и е доста голяма.кой по хубаво ще свири.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Смяташ обема на касата която имаш и гледаш този говорител, който е с по близките изисквания по отношение на затворен обем.

Ако е само до марката .. бих взел Hertz.

Редактирано от AUDIST
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Hertz.

Иначе за "касата" бих те насочил. Но ми трябват паспортните данни на говорителя.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм за ХЕРЦ ... С300 цепи мрака.

Аз съм с малкио брат С250 и бичи яко ... ама в комбак де!

Общо взето херцовте свирят по-меко и слизат доста ниско.

Затова ме кефят повече от пайнерите. Не знам какво слушаш, но ако предпочиташ по-твърд бас може би пайнер!

:steinigung:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

слушам денс черно и така

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На Б3-ката, същата като твойта, бях сложил едни Херцове, DCX 690 май бяха. Трябва да ти кажа че адски готино свиреха; всеки който ги е чул е оставал доволен..

Чувал съм че принципно Херц правят едни от най-добрите говорители за коли..

..Тъй че аз гласувам за Hertz :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе тука май сичките сте гласували за Херца защото маи не сте чували Пайнера :rolleyes: А иначе Паинера свири в пъти повече от тоя смешен Ес300 :blackey: то неможе да се сражняват даже

Редактирано от D-M@X
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Общо взето херцовте свирят по-меко и слизат доста ниско.

Затова ме кефят повече от пайнерите. Не знам какво слушаш, но ако предпочиташ по-твърд бас може би пайнер!

:blackey:

Абсолютно съм съгласен с теб.

Абе тука май сичките сте гласували за Херца защото маи не сте чували Пайнера B) А иначе Паинера свири в пъти повече от тоя смешен Ес300 :rolleyes: то неможе да се сражняват даже

Абе тук май НЕ всички не сме чували Пайнера. Това в пъти повече, но в негативна полза. Ако човека търси мек бас (както аз го обичам) да се ориентира към Херц, ако търси твърд бас - Пайнър е за него. Фен съм на Пайнър, но като чух как звучи баса се отчаях.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абсолютно съм съгласен с теб.

Абе тук май НЕ всички не сме чували Пайнера. Това в пъти повече, но в негативна полза. Ако човека търси мек бас (както аз го обичам) да се ориентира към Херц, ако търси твърд бас - Пайнър е за него. Фен съм на Пайнър, но като чух как звучи баса се отчаях.

"Мекотата" на баса не зависи толкова от говорителя а от това в каква кутия ("каса") е монтиран.

Редактирано от SpeedyMan
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мисля че се спрях на херца вече.ако не ми хареса ще го шитна и ще си купя пайнера.херца за 110лв оферта ли си е като е на 5месеца.със кутий всичко и така нататък.

Редактирано от audi_80_
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мисля че се спрях на херца вече.ако не ми хареса ще го шитна и ще си купя пайнера.херца за 110лв оферта ли си е като е на 5месеца.със кутий всичко и така нататък.

Hertz-a е по-добре. Пожелавам ти само да му намериш (направиш) каса която да му пасва

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Hertz-a е по-добре. Пожелавам ти само да му намериш (направиш) каса която да му пасва

мерси колега ще видя какво ще направя по въпроса

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, Pioneer дъни много кораво, но буквално, виждал съм разкована хонда от бас :hilezh:. Подкрепям колегите за Hertz, по-мек и доста нисък бас вади. Аз лично се спрях на ES-380, прави нежно земетресение, важно е и с какво ще го захранваш. Винаги слагай повече мощност (и откъм стъпало, и откъм говорител) за да можеш да се кефиш на макс - по-добре е да работи на ~ 75% натоварване, отколкото на 100% и да ти криви.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе тука май сичките сте гласували за Херца защото маи не сте чували Пайнера :lol: А иначе Паинера свири в пъти повече от тоя смешен Ес300 :bia: то неможе да се сражняват даже

Това е, меко казано, несесериозно изказване. Смял съм се със сълзи...

Влизаш в следващото издание на фън- а от форумите :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте на всички!

Аз съм с Pioneer:,доволен съм въпреки че в момента съм го махнал защото заема половината багажник.

И аз миналата година бях пред същата дилема,питах и във форума.Незнам как ,но в крайна сметка избрах Pioneer-a и не съжалявам.Усилвателя е:.Май ще трябва да слагам и изолация,защото като удари баса дрънчат ламарините!

Успех колега!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и аз сам с PIONEER W305C или нещо подобно ми е баса,и за мен си свири читаво,е аванта малко остана без багажник ама..... :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...