Jump to content

Поредната кола открадната от Метро..


Venelin Velev

Recommended Posts

Преди няколко месеца на братовчед ми, сега на мой приятел фен откраднаха B4-ката от на паркинга на Метро на Цариградско.

Просто съм още повече афектиран заради просташкия отговор на Метро че навън камери нямат, което просто не е така и ми се струва че имат вътрешен човек там.. Много моля ако някой фен има някаква информация или види червения комбинезон B4 да се обади на тел. 0888745600 Венко

Колата е Дизелов 1900 tdi червено комби с регистрация: 3616 AP

16709327ai9.th.jpg 43650023bk9.th.jpg 68451407qn5.th.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много гадна работа :) само за лекарства да ги дадът парите мамицата им :)

Колега колите имали ли са застраховка защото като гледам едната няма стикери?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гадна държава със скапани управници , ей това сме ... ама ние сме си виновни ,ние си ги избираме тия хрантутници и палачи . А нека пипне в Румъния или Турция мамицата им мръсна ....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ама вие май не сте ги поогледали тия карти и какво пише на тях :(

това не е карта за членство в английски клуб на джентълмените, с възможност за ползване на отстъпка за следобедния чай с cookies :(

а на тях си пише : "Метро не носи отговорност за вашия автомобил и вещите в него, паркиран на територията на нашия паркинг"

Редактирано от Ngoro
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е нямали да е по-добре да сложат един надпис над входа (както е пред "Фантастико"-в Надежда ) с текст

" Тук паркирате на собствен риск,ние не носим отговорност за автомобила ви" ? :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гадна държава със скапани управници , ей това сме ... ама ние сме си виновни ,ние си ги избираме тия хрантутници и палачи . А нека пипне в Румъния или Турция мамицата им мръсна ....

колега прави си ний си ги избираме путки*е майни,но те всичките са еднакви и който и каквито да изберем същия член ше е

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колата е Дизелов 1900 tdi червено комби с регистрация: 3616 AP

Колегата нищо не пише???колата с каско ли е била или без и РЕГ.№ има ли букви преди цифрите :):)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пред мен откраднаха едно ванче на същия паркинг.Още имаше охрана на изхода,но онези въобще не спряха,а с мръсна газ офейкаха.От Метро са си обявили,че паркинга е неохрааняем и въобще не ги еня.Така че,който няма застраховка нека си има 1 наум :steinigung:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И на мен миналата година септември месец от паркинга на Метро1 ми откраднаха A3, даже бях спрял пред входа на магазина и пак никой нищо не беше видял и камери нямат. Колата беше с каско и още не са ми я платили. :hilezh:

Редактирано от spb
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...