Jump to content

Покупка на нова кола купе


покупка на нов автомобил  

455 гласа

  1. 1. ??? ????? ? ????? ????? ??????? 30-50 ???.??

    • Audi ?3
      251
    • Opel Astra GTC/OPC
      95
    • Peugeot 308 Feline
      19
    • VW Golf GT Sport
      51
    • ????
      56


Recommended Posts

  • Отговори 1,5k
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Ако следващия собственик не ги ще, ще ти ги дам.

Абе кво го питаш, казваш му "тез джанти да знайш съм ги обещал вече" :flipoff:

Иначе ти май се отказА от гоуфа нацяло и сега се двоумиш между? А3, А6 и Мазда?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе кво го питаш, казваш му "тез джанти да знайш съм ги обещал вече" :D Иначе ти май се отказА от гоуфа нацяло и сега се двоумиш между? А3, А6 и Мазда?

Така де, джантите са запазени, волана е запазен, салона е запазен и музика ще си сваля, тя колата ще си е същата. Новия собственик ще е очарован :flipoff: ще каже, че съм измамник :flipoff:

Ами не съм се отказал бре, мен Голфчето ме кефи ( за шестицата говоря)

А6-цата е яка кола, особено с екстри, куатро и як дизел. Днес ми отекоха очите по една на Горубляне.

Маздата и тя е много яка, много модерна и е друга школа, интересна ми е.

А3-ката принципно ми харесва и е доста реална покупка

но определено, това ще е избора, измежду тези модели.

SLAF, джантите са 5, така че ще има и за теб :D ти мислиш ли да си купуваш кола вече?

Редактирано от verter
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако следващия собственик не ги ще, ще ти ги дам.

"doncheff" най-сигурният начин да се докопаш до джантите е ако ТИ си новия собствени на колицата.... :flipoff:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

"doncheff" най-сигурният начин да се докопаш до джантите е ако ТИ си новия собствени на колицата.... :flipoff:

И кво, ще си правя чорба с А6 1.8Т-та :flipoff:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето полезна инфо за Голф 6.

Първото е на руски и доста подробно обясняват интересни нещица, има и много снимки:

Тук

Както и теста на Ауто мотор и спорт

Тук

Иначе съм яко навит за твоята А6-ца, стига да е след нова година! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе тоя Голф6 нещо не ми хваща окото на пръв прочит. Не знам като го видя на живо дали ще е различно, но по снимки Голф5 ми прави по-добро впечатление. Иначе интериора е направо бижу! Все едно Ауди гледаш. Наистина е красив отвътре, но отвън просто не ме грабва :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Те ги те

VW Golf VI 1.4TSI (122)/ 2.0TDI (110) Нов, цена 43-45 хил.

008294245.jpg008294244.jpg008294233.jpg

Mazda 6 2.0 (147) / 2.0 TD (140) Нова, цена 43-45 хил.

008294242.jpg008294241.jpg008294240.jpg

Audi A3 Sportback 2.0 TDI (140) на 3 години, цена 30-35 хил.

008294234.jpg008294235.jpg008294236.jpg

Audi A6 Quattro 2.7 TDI (180) / 3.0 TDI (224) На 4-5 години, цена 40-50 хил.(догодина :) )

008294237.jpg008294239.jpg008294238.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хм, тука май към А3-ка клоня аз :)

Което и да вземеш нема да сгрешиш!

Шефа ми има Мазда 6 - 2007г, дизелче - НЯМА такъв аФтомобил!

Аз съм за Японската 6ца!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хъмм, колега Verter няма ли да е по-лесно да изясниш класа автомобил който търсиш, щото да се чудиш м/у Голф 6/А6 е несериозно.

От А6 според мен трябва да минаш пак на А6 - новото, а ако искаш нов автомобил тогава Мазда 6.

Аз обаче харесвам големи коли, ако ти харесваш малки, тогава незнам....

Иначе ако аз трябваше да взимам някоя от тези коли бих взел Мазда 6 с 2.0 бензинов двигател.

Редактирано от Gecata
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Маздата е няква де да знам - тип юпи. Не знам как да го обясня, прекалено е европеизирана, прекалено модерна хай енд, напълно загърбила традиции класика и автомобилен дух - дизайн с единствената цел да изглежда ново - като некъв форд. Сух евтин караш и хвърляш. Въпреки сичко като я гледам е няква супер готина кола но просто ми се губи.

А3-та мисля че е безмислено да я гледаш при положение че можеш да караш голф6.

Остават голф вс А6 - решавай хот хеч и тръпка или бизнес класа бейби.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Незнам само на мене ли ми е грозно това....

Климатроника и таблото са от Голф 5, приборния панел с циферблатите и борд компа също...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Незнам само на мене ли ми е грозно това....

Климатроника и таблото са от Голф 5, приборния панел с циферблатите и борд компа също...

На мен също не ми допада, има нещо хубаво в него, но...

иначе на цена го докарва

При VW я има лайнарщината с еднаквите детайли. Например климатроника, сигурно в десет модела го слагат, то не е Пасат, Голф, Кади, Туран, Тигуан, Сироко....

Касетофоните същата работа и с тези сини монохромни дисплеи

Уредите и те

отврат политика

При ауди не е така, винаги нещо променят - евалата.

климатроници, уреди, аератори, волани

За маздата, зачетох се една вечер в мазда клуба и на няколко пъти, попаднах на леко негативни мнения за новата 6. Не че е проблемна, но нещо за традиции, дизайн се споменаваше, че я нямало вече злобата, линиите и т.н.

Това в крайна сметка няма значение, за едни е хубава, за други не. Всяка кола е така.

На мен страшно ми допада, и на снимки и наживо. Вътре салона много по ми харесва на дизайн, отколкото последното А6 да речем. Сигурен съм, че не е толкова качествена колкото шестицата на ауди, но са се постарали японците. Освен това, нищо не са копирали от други, всичко си е автентично и със свой облик. Незнам дали може да си представите едно А3 до мазда 6, просто имат разлика от земята до небето. Обаче и тройката на ауди има солиден салон, много е пипнат, особено с повече екстри, направо е едно бижу, да те е страх да пипнеш.

Голфа си е дървен малко, предполагам и шестицата така ще дойде, защото тези на снимките са с всички екстри, нещо което няма да мога да си позволя.Но Голфа си е Голф - бестселър, ще държи най висока цена от всички, примерно след 5 години. Навсякъде пишат, че са го подобрили доста. Нека излезе и ще докладвам що за стока е.

То ще си покаже...

Редактирано от verter
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Такава а6 и аз заглеждам но това на пазара са първите години на модела и то уморени от каране, + доста скъпи части ако нещо се потроши - доста минуси за толкова скъп автомобил.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Такава а6 и аз заглеждам но това на пазара са първите години на модела и то уморени от каране, + доста скъпи части ако нещо се потроши - доста минуси за толкова скъп автомобил.

За това става въпрос, мен това ме плаши. Много пари и после пак много пари.

по добре нещо по просто, но по ново. Няма как всички да караме последен модел А6

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нико, не мога брат да карам БМВ, не ми харесват, дори да са добри.

Вчера погледнах и няколко 5-ци, ами вътре са леко смешни, сравнение с Ауди. 5-цата отвън ми харесва, ама отвътре грам не ми допада.

А и ако ще взимам такъв клас кола, то ще е А6.

К'во да праиш. вкус.

Единствено предпоследните тройки ме кефят, но не съм попаднал на някоя за която да се замисля. Е и джипарите, ама там друг Господ

Редактирано от verter
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нико, не мога брат да карам БМВ, не ми харесват, дори да са добри.

Вчера погледнах и няколко 5-ци, ами вътре са леко смешни, сравнение с Ауди. 5-цата отвън ми харесва, ама отвътре грам не ми допада.

А и ако ще взимам такъв клас кола, то ще е А6.

К'во да праиш. вкус.

Единствено предпоследните тройки ме кефят, но не съм попаднал на някоя за която да се замисля. Е и джипарите, ама там друг Господ

ясен си ми баце :hilezh: На колко ще стъпи Голф VI 1,4Т - 160 PS моторя?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...