Jump to content

Лайсни


100Q

Recommended Posts

Карам 100 92г.

Скоро сменях щипките на широката лайсна на вратата, но това не свърши работа - просто самата лайсна е много остаряла и канала по който трябва да се наниже на щипките е потрошен.

В Юнитрейд ми поискаха сума над 100лв. за една бройка, а това е повече отколкото съм склонен да платя.

Дали някъде не се продава нещо "на метър". Е, няма да е като оригиналната, но може пък да стане.

Някой може ли да помогне с инфо или съвет?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

със силикон не става ли?

иначе по "симеон" продават разни на метър - ама на мен ми изглеждат доста дървено

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

със силикон не става ли?

Може ли със силикон да се залепи за разумно време? Все си мисля, че поне няколко часа трябва да се притиска лайсната към ламарината.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

със силикон не става ли?

Може ли със силикон да се залепи за разумно време? Все си мисля, че поне няколко часа трябва да се притиска лайсната към ламарината.

наистина няма да е лесно - голямо натискане ще падне :biggthumpup:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мойте лайсни, след като ми гепиха едната, съм ги залепил с двойно залепваща лепенка за външни повърхности на автомобили (от Бриколаж)+силикон+специални рапидки от Вюрт с много плоски глави.

Бранд, само заради твоят аватар разреших на ЗОНЕАЛАРМАТА да пуска анимация :biggthumpup::zustimm: :oops: :oops: :hallo::evil:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Карам 100 92г.

Скоро сменях щипките на широката лайсна на вратата, но това не свърши работа - просто самата лайсна е много остаряла и канала по който трябва да се наниже на щипките е потрошен.

В Юнитрейд ми поискаха сума над 100лв. за една бройка, а това е повече отколкото съм склонен да платя.

Дали някъде не се продава нещо "на метър". Е, няма да е като оригиналната, но може пък да стане.

Някой може ли да помогне с инфо или съвет?

:biggthumpup::zustimm: Виж ми темата "Ръжда в лайсните" и ще разбереш за проблема. Вальо (Lord of the Rings) го е решил с двустранни лепенки на Bizon. :hallo::evil::evil:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:biggthumpup:  :zustimm: Виж ми темата "Ръжда в лайсните" и ще разбереш за проблема. Вальо (Lord of the Rings) го е решил с двустранни лепенки на Bizon. :hallo:  :evil:  :evil:

Разгледах темата, но не ми стана ясно ти как си решил проблема. Също ли си използвал двойнозалепваща лепенка? Това достатъчно ли е или трябва и силикон? А няма ли да се скапе боята?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз все още не съм го решил проблема, че нещо ме мързи. Но лорда съм го виждал как го е направил. Той е използувал силикон - най-добре го питай с л.с. Двустранната му лепенка беше специално за автомобили. :biggthumpup::zustimm:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За 120 лв. си купих пълен комплект лайсни /втора употреба/ - абсолютно запазени преди 2 месеца от едно магазинче на СИМЕОН ... имаше още .... даже съм си ги избирал от няколко комплекта ....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За 120 лв. си купих пълен комплект лайсни /втора употреба/ - абсолютно запазени преди 2 месеца от едно магазинче на СИМЕОН ... имаше още .... даже съм си ги избирал от няколко комплекта ....

Подай адрес или поне коя част от Симеон.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Давайте ги тия адреси,колеги.Аз търся долна лайсна на предната лява врата.Иначе ми падаха средните декоративни лайсни и си ги лепих със силикон и нямам никакви ядове.Първо почистваш хубаво с някакъв препарат за обезмасляване и други такива,после слагаш силикона,ама от черния,в тубичка,не си спомням как се казваше.После притискаш и ако има някой да ти помага,лепи вертикално на лайсната скоч,ама по-нагъсто,така че да се закрепи за вратата.Аз нямах помощник за едната и я подпрях на три места с дървени трупчета,облепих я със скоча,поседя така 20 мин. и махнах трупчетата,а скоча чак на другия ден.Не са мръднали от тогава-близо 6 месеца.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От Ботев в посока Опълченска .. някъде на около 150-200м в дясно .... имам визитка с телефон и адрес, ама ми е в офиса .... дано не забравя утре, ще постна телефона и адреса ..... а всякакви щипки има посредата на отсечката на Раковска от Козлодуй към Сливница вдясно ... на един ъгъл ... ама си бяха цифра ... май по левче или по два ли бяха ... освен със щипките, намазах лайните със силикон по ръбовете, надявам се да не влиза вода ...

П.С. И аз търся долни /гумени/ лайсни за всички врати ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз си ги смених долните лайсни, купих си нови. Старите ми седят в гаража, подарявам ги на тоз, дето си ги хареса.

ПС: Не са първа младост, ама по-добре от без хич.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От Симеон. По Опълченска от Центъра свиваш в ляво, посока К. Величков. От дясната страна, на 2-3 преки от Опълченска, на самото кьоше има китайски ресторант. До него магазин с бяла ПВЦ дограма - от там.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря на всички.

Специални благодарности за krasig!

Реших си проблема именно от твоя човек. Купих само нужната ми лайсна. Така за други заинтересовани остават лайсните за предните две врати, както и двете малки парчета отпред.

Весели празници на всички!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...