Jump to content

Купете Купето!


Recommended Posts

Купете купето, ако не, ще го купя аз.

Днес го гледах на Горубляне и ме плени. Не бях влизал в купе до сега. Страхотия. Ламарините са ОК, няма удри, вътре е доста запазено. Има некви екстри, ама за мен това не е най-важното. Прашясало е яко, вероятно стои от дълго време там. Продавачът казва, че е докарано преди седмица, ама аз гледам обявата в мобилето от месеци. Пукната е задната броня. Нито един от уредите на таблото не работи, сигурно е разкачано (на километража пише 60 000 км!!!). АБК двигател, не търся АЦЕ-та. Запалихме, работи добре, но има някакъв шум, за който продавачът каза, че е нещо от генерацията. На третата минута все леко да пуши от под двигателя - "това е от генерацията, батка...!" Ауспуха е много омазнен, а капачката за маслото все едно бе намазана с майонеза - нещо бяло имаше по нея.

Много искам да се метна на купенце, ама на, все няма като за мен!

Ако не ви звучи зле, да ходя ли да го гледам пак с разбирач?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

капачката за маслото все едно бе намазана с майонеза - нещо бяло имаше по нея

Само това би ме спрало и на други съм виждал но незнам от какво е някои ми подметна че мешало вода и масло но незнам изобщо дали е от това......

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това майонезо-подобното съм го виждал на едно Пежо. Казаха ми, че от някъв конденз се получава. Ама общо взето бягай от тая кола.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само това би ме спрало и на други съм виждал но незнам от какво е някои ми подметна че мешало вода и масло но незнам изобщо дали е от това......

Аз го обрах с пръст и подуших - миришеше на бензин...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може да е конденз ако само е припалвано на място.Щом е омазан ауЗпуха сигурно погорва масълце. Колко $ му искат ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

3 700

Закарай я на Мишо да я види, кво толко го умуваш, ако той каже, че колата става и я посмъкнеш малко цената го взимай. Но при така описаните неща дет ги прави тази кола, аз лично бих бЕгал брЪже от такъв дарак, макар, че нещата може и да са съвсем елементарни и безболезнени и колата да си заслужава. Докато не я погледне някой разбиращ само гадаеме. :nixweiss:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А бе то чарколяци за тези коли колкото искаш.Въпроса е дали ти се вкарва в матрицата....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

както е казал "чалгапевеца" закарай в сервиз да я видят хуубаво какво и е и тогава си прай сметката

е естествено и някой лев ако свалиш хавал да ти е

успех

на снимките изглежда мн мн добре

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

най-вероятно двигателят няма никакъв сериозен проблем (освен може би гумички на клапаните).

Нормално е да мирише на бензин, след като е стояла и само е припалвана студена.

Закарай я на диагностика и ако не излезе нещо сериозно - купувай. Купе с АБК се кара доста приятно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

"маионезата" въобще да не те притеснява-това е обикновен конденз(свали си капака на двигатела да видиш :nixweiss: ),що се отнася до таблото(ако не е от кабелите) за 50-60 лв ще вземеш!все пак за 3700(тои ще падне де, поне 200лв.) онзи ден гледах в пловдив само едни разбити "брави" може да си позволи човек,лошото на новия внос е че след годинка почват амортисори,жтулки,накраиници............но това е неизбежно,рядко се намира кола на която тези неща са подменени(освен пренудително) затова мъчи да буташ цената и няма какво да се чудиш! и аз исках да махна яицето и да взема друга,но просто след ходене по автосалоните установих че ако взема за 3500 нещо 2-3 години по ново от аудито,трябва да вкарам поне 1000-ка да го докарам в приличен външен и технически вид! УСПЕХ

Ами може да е за гарнитура или за нова глава тази машина
ГЛУПОСТИ
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега ,в началото на януари купих едно купе,преди да напрява сделката около 2 месеца проучвах пазара(нощем сънувах купета),занех ги 30-40-те обяви в мобилето наизуст.Тази която си гледал я знам от ноември ,намира се в Маверик на Горубляне.Продавача(те) са големи темерути,със зор го изкарваш от фургона да те лъже нещо(ама тогава си беше студено).Колата е италянка на над 200 к. км,моят съвет е забрави за нея.Миналата год. цената беше 4500,ама никой не клъвна.

Редактирано от sashocos
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ходи го гледай пак но с някой който разбира,а това за капачката да не те притеснява на мойто е също така се сабира през зима това е просто един конденз,но за цената малко трябва да поспориш ако ти го даде за 3200 го взимай ако ли не БЕГАЙ да си търсиш друго такива има и по евтини това са му малко много парите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бялото на капачката е от вода (или е от конденз или меша масло и вода което е по лошо. Омазнения аспух е от това, че гори масло, а това че уредите са откачени или не работят значи нещо е пипано не кадето трябва което не е никак добре. А 60 000 км. е просто не реално няма как да и излезе математиката на тая кола. моят личен съвет е БЕГАЙ далеч.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ама той колегата ме питаше колко $...

Иначе е 5 бона.

Сложих $ като символ на прари...5к лв ли ти искат за това купе ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега ,в началото на януари купих едно купе,преди да напрява сделката около 2 месеца проучвах пазара(нощем сънувах купета),занех ги 30-40-те обяви в мобилето наизуст.Тази която си гледал я знам от ноември ,намира се в Маверик на Горубляне.Продавача(те) са големи темерути,със зор го изкарваш от фургона да те лъже нещо(ама тогава си беше студено).Колата е италянка на над 200 к. км,моят съвет е забрави за нея.Миналата год. цената беше 4500,ама никой не клъвна.
Голема сила е форума! :hilezh:
...5к лв ли ти искат за това купе ?
А, не специално на мен, толкова си искат приципно :nixweiss:
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

виж тази

Верно АСЕ- е ама е мвераклийска(гледана)

А на този от маверик....предложи му 4500 и ще ти каже "едвам ме нави"

Всъщност въобще не се занимавай с тая кола-сериозно

Редактирано от sashocos
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

.....предложи му 4500 и ще ти каже "едвам ме нави"

Всъщност въобще не се занимавай с тая кола-сериозно

Всъщност, аз за удобство закръглявам надолу. Цената бе 5 200лв.

Добре бе, може ли да има толкова недалновидни хора? Как не са умрели от глад в тоя бизнес не знам? 60 000 км!!! Абе сложи я 160 000, поне да не се отличава от останалите и да не буди съмнения. 5 200лв!!! При положение, че си я купил за петстотин евра макс, сложи й една цена от 4 200, па я разкарай за няколко седмици и бегай до италианските морги за друга.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бялото на капачката е от вода (или е от конденз или меша масло и вода което е по лошо. Омазнения аспух е от това, че гори масло, а това че уредите са откачени или не работят значи нещо е пипано не кадето трябва което не е никак добре. А 60 000 км. е просто не реално няма как да и излезе математиката на тая кола. моят личен съвет е БЕГАЙ далеч.

коя кола втора употреба дошла тук не е "барана",джамбазите все от" пенсионери "ги вземат на по 100хил. гаражни :nixweiss: ,5000 са доста пари за това купе,иначе за 3700лв е оферта! тарси друго,поне таблото да му работи и да е със здрави брони,двигатела и ходовата част са "завързан чувал" и наи добрите двигатели за момента- в наи лошия случаи блокират,но и те се ремонтират(не,че ти го пожелавам),важен е външния вид(защото ако е лошо "кюскана")няма оправяне- това го знам от един приятел-маистор в тази насока

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

за 3200 едва ли ще го яхне,кво сте вземе за 3200? разтъртен голф3,изклецано"браво",пенсионирана астра :nixweiss:

виж сега това купе не струва пове4е от 3200лв.поне аз не бих дал виж е за това бих дал 4000лв.без да го питам кво му http://www2.mobile.bg/pcgi/main.cgi

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вече двама души в тази тема ме навивате за нея, да не сте на процент? :nixweiss:

Оплакват се от газта с този двигател, иначе...

А по-новичките купета са все АЦЕ-та :hilezh:

Ти к'во си взе?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То за тия пари имаше оферта за купе 2.8 мотор по форума.Много са му парите...за 3к лв ако наистина е толкова добро купето си заслужавапе,ако ще да му смениш и мотора....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...