Jump to content

Има ли RS2 в БЪЛГАРИЯ


Recommended Posts

  • Отговори 108
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Не разбирам защо е това недоверие от ваша страна. АУДИТО е ADU при това тунинговано. Последния резултат на ДИНО-стенда е 435к.с. и 650Nm . Резултата е без NOS а колата има .

:gut::D:D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най-доброто време на АУДИ-то на Божурище е 13.01 но това време е без NOS и на 30 метра преди финала се взриви турбината. Просто беше неподходяща затова смених производителя. Новата дойде след края на сезона затова завърших с 13.01. Новия сезон ще бориме резултат под 12.00.

Яворе , ти ли си бре ? Или си купил колата от него ? Коъто и да си , престани да пързаляш феновете с РС2 и други такива :gut:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най-доброто време на АУДИ-то на Божурище е 13.01 но това време е без NOS и на 30 метра преди финала се взриви турбината. Просто беше неподходяща затова смених производителя. Новата дойде след края на сезона затова завърших с 13.01. Новия сезон ще бориме резултат под 12.00.

Яворе , ти ли си бре ? Или си купил колата от него ? Коъто и да си , престани да пързаляш феновете с РС2 и други такива :gut:

Дааааа. Пак ще се влиза в битка с TSUNAMI а аз бях заровил томахавката. Явор съм. Та Жоре не си спомням кога съм ти дал да погледнеш под капака.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе за черното С2 купе ли говорим бе хора. То нема нищо общо от РС2 макар и да е по-бързо.

П.С. Мотор от РС2 не прави колата РС2 :gut:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

абе мани ти ше го направат.А и да пътам в Дружба 2 карат една сива А6-ца с РС проний абе много е яко пише РС6 ако некой знае нещо за тва Ауди и дали е вярно че е РС6 да пише

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе пич я чети малко преди да пишеш глупости.

П.С. Осъзнали ли ква супер глупост написа току щто - Превеждам : дали А6цата е РС4 :gut::D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе за черното С2 купе ли говорим бе хора. То нема нищо общо от РС2 макар и да е по-бързо.

П.С. Мотор от РС2 не прави колата РС2 :gut:

Добре как да се казва кола по-бърза РС2 и която няма разлики с него :?: :?: :?:
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами как щте казваш Рс2 на Купе като няма РС2 купе щте ми обясниш ли. Па тя че е по-бърза няма спор ама Рс2 си е тва и винаги щте си остане това :gut: :

audi_rs2.2.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

тва ми е пределно ясно знам че класиката е само комби :gut::D:D:D Просто казвам че има купета с RS мотор и в германия има купета с RS

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

стига тормозихте човека за снимки, сигурно се е охарчил толкова по RS2-ката че не са му останали пари за цифров фотоапарат :roll:

:shock::gut::D:D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Я па го тоя ! Е как ти е РС2 бангията , като е само С2 , при това е толкова зле откъм мотор , че се чудя как изобщо се придвижва до портала на сервиза !!!! и като си набил НОС-а , да не би да летиш ? а ? :shock: тури едни сликове на Божурчето , но понеже тея гуми не са за талиги , колата не можеше да тръгне хич

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Яворе, не вади томахавката , а колата :shock: Ако беше казал , че колата ти е С2 вървящо повече от РС2 щеше да е самата истина , ама ти :roll: :roll: :roll:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз от купето на Божурище не съм очарован, върви ама не много. Мен ми разправяха за някакво комби ( може би рс2?) което като превключва скоростите, си удряло задницата в асвалта :gut: Е тва трябва да се види, ама нещо не се е появявало отдавна.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Черното комби е С2 и вървеше зверски. Имаше в нета от Г-тек разпечатка от която вадеше 11.2 сек до 400м. Но малко хора са видяли потенциала му на Божурище и за съжеление тогава нямаше система за отчитане на времето за да бъде доказано на невярвашите за неговия вървеж :gut:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Izvinjavam se za kirilicata....nema takava...

Има, само дето не гледаш внимателно.... Пробвай с Shift+Windows button (м/у Ctrl и Alt).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...