Jump to content

От тази сутрин непрекъснато се логвам и то само тук


Recommended Posts

Кокич, мани ги тия проблеми, че се увеличават и зрители се събират ;)

Не бре, само си пиша К и ми излиза ника и се логвам, но защо да е така?

Определено проблема вероятно е във вeрсията на Invasion. Интересното е, че е като "Тука има, тука нема". ;):hilezh:

Никого не съм искал да обвинявам, но дразни все пак. :hilezh:

Адрес на коментара

Коко ... Вече можем да се посмеем всъщност.

Това е настройка на браузера ти. Настроен ти е към даденото юзер име да помни съответната парола.

Освен това, когато напишеш К се появява user name по подразбиране, който започва с буквата К.

Това също е настройка на браузера ...

Редактирано от Inkozi
Адрес на коментара
защото съм се държал с Вас приятелски и то винаги.

Само поради тази причина не ти отговорих в стила на първия пост в темата ти... А повярвай ми, не е като да нямах желание :bia:

Сигурен съм, че проблемът е при теб. Аз отварям форума поне по няколко пъти на ден и досега нито един път не съм имал проблем! Та е хубаво първо да се пита преди да се пускат теми с подобен тон. :bia:

Адрес на коментара

Абе не знам какви настройки и какви чудесии има обаче аз съм си аднал началната станица във Favorites и само ми се налага да цъкна на линкчето и влизам , обаче от вчера влизам през адреса www.audibg.com , а не през линка на www.audi.online.bg защото на втория не ме разпознава , а с първия нямам грижи. Аз съм лайк и не разбирам много но моля обяснете ми какви трябва да са ми настройките

Адрес на коментара
Та е хубаво първо да се пита преди да се пускат теми с подобен тон. :steinigung:

Ако си тръгнал да ме поучаваш просто прочети за какво става въпрос!!

Не може във форуми с други платформи да си оправя веднага нещата, а тук не!!

И повече дай да не спорим. :gmorning:

Адрес на коментара

Кокич, аз не съм чак толкова наясно от къде е проблема. Мога да те посъветвам да си инсталираш Опера. Ако там проблема го няма, значи е бил при твоите настройки. А и Операта поне на мен много повече ми харесва от Интернет Експлоръра....

Адрес на коментара
Кокич, аз не съм чак толкова наясно от къде е проблема. Мога да те посъветвам да си инсталираш Опера. Ако там проблема го няма, значи е бил при твоите настройки. А и Операта поне на мен много повече ми харесва от Интернет Експлоръра....

Запаметяването на логването го има и при ИЕ,и при Опера, и при Музила.

Адрес на коментара
Публикувано (Редактирано)
Запаметяването на логването го има и при ИЕ,и при Опера, и при Музила.

За да не мислите, че се заяждам форума на Ауди в Санкт Петербург е също на Инвайжън и проблема го няма там. И там ми е запаметено логването.

Напълно разбирам, че аз трябва да направя нещо, но нека ми се каже какво. :bia::hilezh:

Към друг браузър не обичам да минавам, защото съм традиционалист.

Вчера със Стани пробвахме с триене на бисквитките, но не става и не става. :bia: При другите от първи опит се възстановява автологването.

Редактирано от KOKO 100 C4
Адрес на коментара

Един въпрос, даваш ли ''изход'' когато излизаш или просто затваряш страницата? Опитай само със затваряне на страницата, ако не стане пиши, ще измислим нещо :bia:

Адрес на коментара
Един въпрос, даваш ли ''изход'' когато излизаш или просто затваряш страницата? Опитай само със затваряне на страницата, ако не стане пиши, ще измислим нещо :flipoff:

Просто затварям страницата. Никога не давам изход. Мерси предварително Илияне.

Адрес на коментара
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...