Jump to content

Рециклирани носачи


kalcho

Recommended Posts

  • Отговори 63
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Колега можеш ли да пратиш едно линкче къде са тия носачи, вече наистина се замислям да ги пробвам.

ТУК

тия са малко по-скъпи, ама поне имат цена на доставка за България...

Редактирано от galaboff
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ТУК

тия са малко по-скъпи, ама поне имат цена на доставка за България...

Ами ще взема кат се доразхлопат моите да купя един такъв кит, да ги сменя всички и да видим.

Защото 1 година да изкарат - това са няма и 300 лева. А тук за 2 набедени за "читави" даваш пак толкова, и те пак вземат да се разбият.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

но не можете да си представите в Испания за какво чудо става въпрос

А не можем, че те са по-големи цигани от нас, как да не можем да си го представим ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тия в ибей са без пара :hilezh: що така, фалшименто ли са?

Незнам дали са фалшименто, ама тея които ги продават тука са същите боклуци, само че цената им е, като на ор'гиналните :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами да, тука магазините за авто части сигурно на 50 % печалба работят, аиде да не е 50 ама поне 30-35 си мисля че са, над 25 ми се струва че е много на мене, низнам

Бе не знам каква е надценката ама някой фирми правят 30% отстъпка на най-оборотните си магазини :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...
Бе не знам каква е надценката ама някой фирми правят 30% отстъпка на най-оборотните си магазини :love:

Ами какво да ви кажа: за 6 броя(без горните задни) ми поискаха 640лева,Но когато споменах фирмата на мои познат ми направиха отстапка

и ги взех за 390 лева.Става вапрос за MOOG не знам колко са хубави,но за тая цена и за без пари смяна.......К'ВО ПО ХУБАВО :hilezh:

Вие си правете сметка колко е % печалба за тарговеца у нас!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колеги,мога да ви предложа това-поне съм ги пробвал а и други колеги от форума-немски са и са фирмени-и цена мога да направя за количество -http://audibg.com/forum/index.php?showtopic=38190&st=0&p=484198entry484198пратка имам в петък,пращам по Еконт,отваряте,виждате ако ви харесва плащате -ако не -живи и здрави!това дойде малко като реклама,но по темата-преди да взема от приятел в Германия и аз пробвах с рециклиране,ефтино е но след около 2000км наново-писна ми монтаж-демонтаж и пробвах тези-за сега са на 17000км и нямам грижи.

Редактирано от muftal4o
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 years later...

Аз знам 2 места дето рециклират носачи, лично аз съм носил на едното място но не са много качествено направени след всяка зима ги рециклирам на ново но за 15лв на носач толкова!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз лично,преди 4 години заложих на 4-ри горни носача TRW(долните бяха здрави) и 60х.км. нямах грижи!Маршрута на автомобила,беше главно София-Перник през Суходол,ако някой е минавал от там знае за какво hard трасе става на въпрос!Окачването е много здраво и предлага много добър комфорт.Лошата слава на окачването,според мен е от това,че някой си взима кола с проблем по окачването,купува си носачи "куча" марка,те издържат месец,два,година и се почва големия рев!Да си призная,и аз се подведох есента,с долен прав носач от прехваления...MOOG и не издържа повече от 5-6000к.м.Та мисълта ми е,че ако залагаме на TRW или Лемфьордер,няма да имаме грижи,но....пусто скъпи са!:)

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лошата слава на окачването,според мен е от това,че някой си взима кола с проблем по окачването,купува си носачи "куча" марка,те издържат месец,два,година и се почва големия рев!

Е тука пък хич не съм съгласен...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...