Jump to content

Audi B3 PM


SunShine

Recommended Posts

Какъв е тоя плаващ датчик? Такова животно няма! Просто нямаш датчик за нивото на охладителната течност и това е ! Лампата на таблото ще ти светне когато температурата на водата се покачи над 110 градуса (май?) , или дадеш на късо двете пинчета на въпросната букса .

:) Точно казано.

Разширителния ти съд изглежда така(снимките по- долу)- нищо няма в него(освен мизерии :) )

o633148645845781250.JPG

o633148645647968750.JPG

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

и моята 80-ка има жици, ама няма датчик на казанчето. Вчера даже ми се наложи да сваля казанчето - място има само оставено за датчик.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...
Капселовано е.

Колегата GIN открил, че се сменя само датчика http://audibg.com/forum/index.php?showtopic=34181&st=20

Вижте кой номер е в ЕТКА да знаем какво да търсим в магазина.

post-3985-1211886229_thumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колегата GIN открил, че се сменя само датчика http://audibg.com/forum/index.php?showtopic=34181&st=20

Вижте кой номер е в ЕТКА да знаем какво да търсим в магазина.

Въпросния датчик го свалих със сила(здрав :rolleyes: ) от едно старо казанче, но неможах да го напъхам в моето :hilezh: . Някакви идеи!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:P Точно казано.

Разширителния ти съд изглежда така(снимките по- долу)- нищо няма в него(освен мизерии :bia: )

o633148645845781250.JPG

o633148645647968750.JPG

"Присадих" на такова казанче датчик от друго. Когато дадох буксата на късо светна лампата. Сега ме мъчи въпроса има ли магнитен поплавък в моето, до какво ниво трябва да падни течноста за да задейства, защото доста източих и не го задействах?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)

Аз може би ще задам леко тъп въпрос ама с питане далече се стига :taunt: .

А бе колеги що не виждам къде пише максимума на казанчето само минимума виждам :hilezh: .

Гледам все да съм малко над минимума ама дразни като не знам нещо :bia: .

Колко над минимума трябва да е антифриза?

Редактирано от SunShine
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

за максимума аз знам следното - като гледаш първата снимка, от горната страна в дясно пише минимум, а наляво (към палецч) тази част се качва нагоре и реално максимума аз занм че е тази горната част от към палеца т.е. антифриза е добре да е в тази област където е издигната нагоре.. Да, и аз не знам защо няма отбелязано къде точно е максимума. Аз при мене сипах повече като си мислех че от течове ще поспадне, а то взе че вече не тече от никъде и си седи така и сега е почти до капачката, но няма проблеми :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...