Jump to content

Audi A4 Cabrio


princeSs

Recommended Posts

Здравейте! Реших да сменям колата и се спрях на Audi A4 Cabrio 2003 год. TDI. Някой може ли да каже някакво мнение иии относно това до колко е възможно това чудо да се кара и в зимни условия :respekt:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При БМВ за кабрио не се предлага дизел, интересно дали и при Ауди ще е така...

Аз принципно повече харесвам БМВ, просто сега случайно ми попадна А4-ката и така :respekt:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

до колко е възможно това чудо да се кара и в зимни условия :rolleyes:

Колега аз съм с такова. Кара се без никакви проблеми. Гюрука е доста дебел. Няма ядове. Колата е супер.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега аз съм с такова. Кара се без никакви проблеми. Гюрука е доста дебел. Няма ядове. Колата е супер.

Е, това ме интересуваше :2gunsfiring_v1: Щот от джипка на кабрио, смяната си е осезаема.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вас, вас ама виждаме само колата :)

иначе честито и приятно шофиране из тъпканите и прашни софийски улици

'нема се пуашиш' на колата, всичко й се ремонтира в разумни ценови граници.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе откъде ги намирате тея пари ? Преди 3 дена пита как е ... и днеска вече си я търкаля... ДАЙ БОЖЕ ВСЕКИ МУ !!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе откъде ги намирате тея пари ? Преди 3 дена пита как е ... и днеска вече си я търкаля... ДАЙ БОЖЕ ВСЕКИ МУ !!!
a) богат татко

б) богат батко

в) богат чичко :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хайде ето ни и нас :)

Ихааа Честито!!! Много хубава кола :flehan:... да дойдеш на някоя срещa да ни я покажеш... пък и да се запознаем :) !!!

Редактирано от Jesus
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

в) богат чичко :flehan:

Е, мерси :) По чичковци не си падам, било то и богати ... Стига ве хора, парите не са всичко на този свят :flehan:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

... Стига ве хора, парите не са всичко на този свят :flehan:

Ае не са всичко, ама хората тука(в България) са бедни ... зат'ва докато имаш пари - кефи се

...щото ако немаш хич не е готино ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е, мерси :) По чичковци не си падам, било то и богати ... Стига ве хора, парите не са всичко на този свят ;)

Права си.. наистина не са всичко.. Да си я караш безавариино и да те слуша.. И много гаджета да возиш ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е, мерси ;) По чичковци не си падам, било то и богати ... Стига ве хора, парите не са всичко на този свят ;)

Те парите не са всичко, ама с пари може да имаш всичко :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)

Благодаря на вс!

Права си.. наистина не са всичко.. Да си я караш безавариино и да те слуша.. И много гаджета да возиш ;)

Всичко материално - да. Но не забравяй, че с пари може да си купиш само секс, не любов; може да си купиш лекарства - не и здраве ... за щастие вече не говоря, защото има хора, които само материалните неща ги карат да се чувстват щастливи. Както и да е ... аз си падам малко идеалист и нещо темата взе да става много философска :) Иначе колата мн ме радва, въпреки че малко с предубеждение я взех. За лятото просто е супер :D

Редактирано от princeSs
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...