Jump to content

Ксенон система


plkochev

Recommended Posts

баце мернах те преди малко у студентски.Да не живееш там или е Младост?

колега в младост - 3 живея, но да бях по работа малко в Студ. Град :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 89
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Ето 2 снимчици как стои от пред погледнато, тия дни ще снимам как свети в/у пътя че същата вечер падна батерията на апарата и неуспях :bia:

1107198_t.jpg1107200_t.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето 2 снимчици как стои от пред погледнато, тия дни ще снимам как свети в/у пътя че същата вечер падна батерията на апарата и неуспях :bia:

1107198_t.jpg1107200_t.jpg

супер си е с Ксенон-а колега :bia:

само, че нещо от ъгъла на снимката или от светлината която се пречупва нещо десния ти фар зеленее малко или така ми се струва :bia:

иначе разлика от халогенна крушка определено има въпреки че не е заводски монтиран на Б3-Б4 Ксенона ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Незнам може би от светкавицата ли от ъгала ли, но на живо сичко си е перфектно и съм мн доволен :bia:

П.П А отдоло в подписа може да видите на баща ми на 6-цата оригинален ксенон на късите 6000к + слаган на халогените отново 6000к комбинацията става перфекна, а за светенето няма да коментирам :bia:

Редактирано от van4o_recer
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Незнам може би от светкавицата ли от ъгала ли, но на живо сичко си е перфектно и съм мн доволен :)

П.П А отдоло в подписа може да видите на баща ми на 6-цата оригинален ксенон на късите 6000к + слаган на халогените отново 6000к комбинацията става перфекна, а за светенето няма да коментирам ;)

колега :) предполагам е от ъгъла на снимката, защото има момент в който светлината се пречупва :) направи ми впечатление и на снимката в подписа ти (колата на баща ти) ;) вярно е че има разлика от фабричния и допълнително монтирания ксенон, но и там халогените зеленеят малко ;)

а бе я си карай и си свиркай пък, на който му зеленее да смени очния лекар ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Точно това исках да кажа че оригиналния ксенон е 6к и слагания е 6к и пак зеленее незнам защо но, съм мн доволен и съветвам който има възможност да не се офлянква ми да си цъкне едно ксенонче ще остане мн доволен, пък и вече мн хора предлагат и станаха на добри цени :flipoff:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 months later...
Здравейте някой да си е монтирал ксенон система на фарове на Б3 обикновенни без лупи да сподели дали има ефект и дали се заслепява насрещния.

аз си сложих ксенон 10000к.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз си сложих ксенон 10000к.

Колега като имаш възможност сложи снимка да видим как седи 10к на фаровете че не се среща често този цвят и ми е интересно как свети ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега като имаш възможност сложи снимка да видим как седи 10к на фаровете че не се среща често този цвят и ми е интересно как свети ;)

Като люляк е ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега като имаш възможност сложи снимка да видим как седи 10к на фаровете че не се среща често този цвят и ми е интересно как свети :hilezh:

ще кача снимки, превъртат ми болтовете на двата фара за регулиране незнам какво да ги правя

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ще кача снимки, превъртат ми болтовете на двата фара за регулиране незнам какво да ги правя

болтовете и леглата са пластмасови и с времето се изяждат.

заради такива като теб, одумват всички с ксенон, ми като не ти работи регулирането ще вадиш очите на всеки срещнат, докато не те бият накрая, или глобят(а може и 2-те).

Сега си вземаш 2 нови фара(по 55лв. са Депо) и освен че ще подобриш още повече осветеноста, ще можеш да им направиш приличен реглаж!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

болтовете и леглата са пластмасови и с времето се изяждат.

заради такива като теб, одумват всички с ксенон, ми като не ти работи регулирането ще вадиш очите на всеки срещнат, докато не те бият накрая, или глобят(а може и 2-те).

Сега си вземаш 2 нови фара(по 55лв. са Депо) и освен че ще подобриш още повече осветеноста, ще можеш да им направиш приличен реглаж!

не светят високо

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги :flipoff: Искам да попитам нещо относно КСЕНОНИТЕ и БИ КСЕНОНИТЕ. Предлагат ми Ксенон-единичен 6000К( само за късите) на доста приемлива цена и се чудя дали да не се възползвам от възможността да им опитам вкуса :hilezh: Обаче питането ми е ДЪЛГИТЕ и нещо по фара дали ще трябва да се сменя(рефлектор или нещо друго)? Благодаря предварително :hilezh: Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги :flipoff: Искам да попитам нещо относно КСЕНОНИТЕ и БИ КСЕНОНИТЕ. Предлагат ми Ксенон-единичен 6000К( само за късите) на доста приемлива цена и се чудя дали да не се възползвам от възможността да им опитам вкуса :hilezh: Обаче питането ми е ДЪЛГИТЕ и нещо по фара дали ще трябва да се сменя(рефлектор или нещо друго)? Благодаря предварително :hilezh: Поздрави

с колко крушки ти е фара

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ако си с Н4 си за биксенон

за Н1ако сложиш само на късите и са хубави крушките,рефлектора и са регулирани правилно,няма да имаш нужда от дългите през повечето от времето

Редактирано от bubsan
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 8 months later...

Дайте да дигнем малко темата, пуснете някоя снимка на монтажа, чел съм, че се изрязва задната капачка, при 80ките може ли да се спести тая операция? Баластите къде ги скатахте?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А моя въпрос е като се сложи би-ксенон дали може да се пресветква с фаровете? Някъде четох, че при по-евтините модели не може, но при малко по-скъпите (~300лв+) тази опция я има.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дайте да дигнем малко темата, пуснете някоя снимка на монтажа, чел съм, че се изрязва задната капачка, при 80ките може ли да се спести тая операция? Баластите къде ги скатахте?

аз мисля че няма как да не се реже единствения начин е може би да се изреже някъде отдолу или отстрани така че да не се вижда много

А моя въпрос е като се сложи би-ксенон дали може да се пресветква с фаровете? Някъде четох, че при по-евтините модели не може, но при малко по-скъпите (~300лв+) тази опция я има.

не може само при обикновенния ксенон дето е само за къси се губи. Има някви алтернативни решения от едно гнездо да излизат 2 крушки но ефекта е почти никакъв. Сички биксенон системи имат и светкавица.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е, аз го монтирах, докато чаках отговори, нищо не се реже, кабелите се пускат покрай гумения маншон, който е за заводските кабели и винаги може да се върне в предишния си вид за 5мин.

Редактирано от vilik
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еми снимка не знам дали ще стане да направя там, че се пада малко скрито, процедира се по следния начин, без да се демонтират фаровете, сваля се мигача и така можеш да човъркаш и отстрани, махаш маншона, прокарваш кабелите и тва е, после слагаш маншона и си уплътнява достатъчно добре. Добър ъпгрейд е за дългите зимни нощи :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...