Jump to content

Защо ни пропускат винаги :(


TDI

Recommended Posts

http://forums.lorddigital.com/Razni/forumi.jpg

Тази статиа я четох в Труд обаче нас ни няма бахти неуважението все едно така марка Ауди няма за тиа тъпи журналисти :twisted::D:D:wink::D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Я, да не ти пука !!

Едно, че сме си спестили изсипването на N-броя "разбирачи", които да омажат всичко живо, хем, от друга страна - достатъчно светнатите по въпросите на уеб-пространството, ще ни намерят по аналогия на другите клубове .

:twisted::D:D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Я да видим кой плюе' date=' без да си е направил труда да прочете цялата статия :D:D:D

:roll:[/quote']

Аз разгледах доста обстойно jpg-то и не видях някъде да пише за Ауди Клуб България... :twisted:

Няма проблем по принцип, само не ми е ясно как така Фолксваген клуб е сред най-посещаваните, при положение, че има около 800 члена, тука сме над 1000 (в смисъл, че броят на "мъртвите души" е горе-долу еднакъв процент при всички форуми). А и онези фенове с Московците на снимката са направо супер - направили си колите "перничанки", както се бе изразил един колега преди време в една тема за тунинг...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Четох статията от самия вестник. Пише и за нас, но незнайно защо авторът е бил заинтригуван от темите ни за женските качества :roll: :D:twisted:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пред мен е вестника и ще ви цитирам какво пише за нашия форум

"Друг често срещан автомобил по нашите улици е "Ауди" и марката има подобаващ сайт-audibg.com/forum.Освен техническите подробности и офертите за покупка и продажба на германските коли там има и раздел с любопитна информация "извън темата" като например "кратък речник на женския език"От него става ясно,че 5 минути всъщност са половин час.А десетия закон на семейния живот е,че жената предпочита живота с ужасен мъж,отколкото ужасния живот без мъж."

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:

Мда извинявам се за прибързаният коментар обаче както винаги си мислех че са ни пропуснали

Сори

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пред мен е вестника и ще ви цитирам какво пише за нашия форум

"Друг често срещан автомобил по нашите улици е "Ауди" и марката има подобаващ сайт-audibg.com/forum.Освен техническите подробности и офертите за покупка и продажба на германските коли там има и раздел с любопитна информация "извън темата" като например "кратък речник на женския език"От него става ясно' date='че 5 минути всъщност са половин час.А десетия закон на семейния живот е,че жената предпочита живота с ужасен мъж,отколкото ужасния живот без мъж."[/quote']

Ха-ха-ха!! Каква война от моя, а и не само моя страна, беше да има "ИЗВЪН ТЕМАТА", а сега това е станало основен гвоздей в програмата :twisted::D:D:D на ауди форума :cry:

Ми сигурно журналистът, за да си разнообрази статията и да не пише едни и същи неща е решил да акцентира и върху нещо смешно :lol::cry: Какво пък, а и като гледам снимката на КОСМИЧИТЕ и ме напушва отново страшен смях :cry::D:D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...