Jump to content

Искам Климатик


Recommended Posts

Здравейте колеги от Audi-торията ;) Бихте ли ме посъветвали какъв климатик да си купя за бебчето ми? Карам 1.8 карбуратор и под капака имам доста място.На какви цени са,къде може да ми го сложат...? Някакви идеи?

П.С. Съжалявам ако темата се повтаря ,но вече търся час и нищо не открих във форума... :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Прозоречен ЕЛИТ е чудесен. Отзад в дясно на страничното стъкло.

Ха добре дошъл. ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Прозоречен ЕЛИТ е чудесен. Отзад в дясно на страничното стъкло.

Ха добре дошъл. :hilezh:

Хахаха :flehan: Мислих за този вариант,но за сега ми е резервен :hilezh: Ще сложа една 12-ка да ми прай кубчета лед :hilezh: Добре,добре.Сега сериозно.Климатик,климатроник, А/С все тая,знаете за какво става дума :D

П>С> Добре заварил! :D

post-16600-1211568647_thumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Прозоречен ЕЛИТ е чудесен. Отзад в дясно на страничното стъкло.

Ха добре дошъл. :hilezh:

що бре??? с един добър инвертор може и да се топли зимата... :flehan:

Колега, добре дошъл в "Audi-торията" ,

Най-лесно е да намериш по моргите климатик (или поне компресор) който е бил на твоя модел двигател и купуваш чарковете .

За по-сигурно питай Стефан (Sumista) - той ще ти каже ... :hilezh:

ПП: има тема във форума, където колеги обясняват подробно какво се прави ... порови се и ще намериш доста инфо :hilezh:

Редактирано от diters
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде бе колеги ,излагате се. Много умряла работа в тоя форум :hilezh:

Кротко колега.Вчера попита,днес искаш да те студи вече.Търси,пиши,обърни внимание какво ти казаха колегите за Стефан (Sumista),виж кой е и го попитай и чак когато изчерпиш всичките възможности недоволствай.Аз продавам едно Ауди на смешна цена с климатик.Намери си някой ортак и го вземете да го разкостите.Има много неща,които можеш да ползваш включително климатик.Ако те интересува кликни на подписа.

Редактирано от longrunner
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз това лято ще реставрирам моята 80-ка.Всичко - тапицерия,под,боя,двигател може би,джанти 15-ки мисля.... та така.Само пари да имаш :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще ти кажа,че изобщо не е лесна интервенцията,доста работа е и си е за майстор.....търси клима от точно твоя модел,защото иначе има вероятност да не стане,или пък съм чувал за универсален автоклиматик,ама не знам къде го доставят и монтират.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще ти кажа,че изобщо не е лесна интервенцията,доста работа е и си е за майстор.....търси клима от точно твоя модел,защото иначе има вероятност да не стане,или пък съм чувал за универсален автоклиматик,ама не знам къде го доставят и монтират.
Мерси :)
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А трябва ли да имаш климатика или всичко си е от тях?

Колегаааааааа, недей да излагаш тука AUDIторията, недей да правиш осакатено AUDI. Вземи го продай, колкото и да е хубаво, и си намери ново с климатроник. Това с което си се захванал е в категорията " да е-ш дявола във въздуха". Нищо няма да направиш, дори и да стане резултатът ще е с 1000 компромиса и ще ти се плаче накрая. :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колегаааааааа, недей да излагаш тука AUDIторията, недей да правиш осакатено AUDI. Вземи го продай, колкото и да е хубаво, и си намери ново с климатроник. Това с което си се захванал е в категорията " да е-ш дявола във въздуха". Нищо няма да направиш, дори и да стане резултатът ще е с 1000 компромиса и ще ти се плаче накрая. :hilezh:

Sorry, колега ама нема да се отказвам от него.Имам доста големи(осъществими) планове за него :bia: Като краен резултат ще надмине очакванията на мн скептици.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Баце,не се захващай,зарежи,ще имаш ядове.С един френд около 2 месеца сукахме около идеята и постоянно обикаляхме по майстори,оказа се,че изобщо не е толкова елементарно,защото на колата без клима липсваха 2-3 извода от ECU-то,та извода е:ако искаш кола с климатик си купи кола с климатик.

На един голф поставихме клима ит деруг катастрофирал,и пак поради различия в компа,сега човека не се наслаждава 100% на хладното,защото на светофарите му гасне.......е и за това има лек,ама става мацана работа.Айде със здраве.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Баце,не се захващай,зарежи,ще имаш ядове.С един френд около 2 месеца сукахме около идеята и постоянно обикаляхме по майстори,оказа се,че изобщо не е толкова елементарно,защото на колата без клима липсваха 2-3 извода от ECU-то,та извода е:ако искаш кола с климатик си купи кола с климатик.

На един голф поставихме клима ит деруг катастрофирал,и пак поради различия в компа,сега човека не се наслаждава 100% на хладното,защото на светофарите му гасне.......е и за това има лек,ама става мацана работа.Айде със здраве.

ААААААААААААБСОЛЮТНО!!! :hilezh::hilezh::)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...