Jump to content

темп.датчик-скромно въпросче


tox

Recommended Posts

Добре де м@йка и дееба.Карах една седмица само на бензин колата и нямах абсолютно никакви проблеми.Покарах тея дни на ГАЗ, че трябваше да покарам доста а биндзина е скъп...И пак почна да си прай глупостите... Зимам 2-ра ръка и не се занимавам, аз я бях взел, и ми седя 1 седмица в багажника, ама тъпата кола тогава си работеше страхотно и си викам може да се е оправила...Да ама не, сменям я с 2-ра ръка и не се занимавам.Тая кола я карам още 1-2 години я не...

А мерише ли ти на бензин сутрин като я палиш,щото при мен мерише все едно си задавил жигула.Сутринта нарочно само я запалих на бензин и веднага минах на газ,докато беше студена.Братле как минах на газ и колата си кротна пак малко претрисаше ама съвсем леко, нормално за студен мотор-има ли логика дросела да прави мизерии на бензин,а на газ не?

П.С. Колко пари я намери втора ръка? а тя става и от Поло,Ибиза и някоя Шкода...знаеш ли кои точно са,ако тръгна да търся да знам кво да питам?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Намерих от колега, От Ауди А4 1.8 96-та.Като моята.Трябва да гледаш номера на клапите.Незнам за поло и т.н. дали става.Тъпото, е че на газ няма проблеми, ама аз немога да паля на газ, а само на бензин... Началото на другата седмица ще я сменя с моята и ще ви пиша за развитието.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

и аз си мислех , че имам проблем , ама като чета коментарите малко ме успокоявате , щото сутрин като я запаля ми държи 1100 оборота и след малко пада на 900 , значи това е нормално , А3 я имам от две седмици и още не съм много наясно .

:flower:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

развитие? :hilezh:

че и аз съм зле с паленето докато е студена :hilezh:

смених дросела,но нищо ново под слънцето...зле зле та зле....колеги ако махнем дросела като проблем,кви са другите варианти за паленето на студено?

а и майче пак почна и проблема с забиването на муцката....дали пък не е ламбдата...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

смених дросела,но нищо ново под слънцето...зле зле та зле....колеги ако махнем дросела като проблем,кви са другите варианти за паленето на студено?

а и майче пак почна и проблема с забиването на муцката....дали пък не е ламбдата...

При мен се оправи паленето - няма да повярваш как.

Заредих 20 литра 100 октанов и сега пали идеално, явно дето ми е бил малко бенза и поизветрял - това е било проблема.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)
При мен се оправи паленето - няма да повярваш как.

Заредих 20 литра 100 октанов и сега пали идеално, явно дето ми е бил малко бенза и поизветрял - това е било проблема.

маллллллллллеееееееееее верно ли...много се радвам .....това пък е най-лесното да го пробвам.....щото сутринта като се сетя... :hilezh: ..

Редактирано от tox
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз утре ще го сменям пустият датчик ( синия - температура на входящ въздух) . Само той даде грешка на диагностиката. Дано се пооправи малко сутрин паленето.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...