Jump to content

ЛАПТОП ИЗБОР


Кой от двата да избера?  

43 гласа

  1. 1. ??? ?? ????? ?? ???????

    • MSI MSI MEGABOOK EX600X- 283BG
      8
    • LENOVO 3000 N200 TY2BSMH/BM
      35


Recommended Posts

Това е готино

Бе, някой ако си мисли, че тези деллове са мана небесна ;)

Т'ва 1510 ми се види, че някой ползва шасито на Леново ;)

Открийте 10-те разлики ;)

Леново N200 vs. Dell Vostro 1510

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Хайде и на мен малко помощ за лаптоп....

Освен Леновото, много ми харесват още и тези 2 модела:

HP 6820s

Satellite Toshiba P300-135

Много ми харесва в тях, че са с почти нормална клавиатура за разлика от Леновото и почти съм решил да е с такава ... :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хайде и на мен малко помощ за лаптоп....

Освен Леновото, много ми харесват още и тези 2 модела:

HP 6820s

Satellite Toshiba P300-135

Много ми харесва в тях, че са с почти нормална клавиатура за разлика от Леновото и почти съм решил да е с такава ... :hilezh:

По параметри са еднакви, гледай да има повече от 1 год гаранция, че НР имат навика да гърмят на следващият ден.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лично аз ползвам ACER и този Aspire AS6920G-LX.AP40X.106 привлече вниманието ми.

Досега съм имал два модела на тази и фирма и като цяло съм доволен. Не е най-добрата марка и по тестове се представят по-слабо от такива с аналогични параметри, което пък се компенсира с ниската цена.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лично аз ползвам ACER и този Aspire AS6920G-LX.AP40X.106 привлече вниманието ми.

Те тоя ме кефи макс http://laptop.bg/#/details/ACER/7/1403 ама е 400 кинта над бюджета ... :)

Смотовееее, дайте акъл, че ходих днес в Технополис и объркването ми е пълно. Хареса ми некъв Fujitsu Siemens Amilo, ама ме спря, че беше с Athlon процесор ... :):hilezh:

Баси. Дайте акъл за 17" (16" гледам имат Acer) за 2000 лв. ... Много държа с нормална клавиатура да е, че много ползвам мънечката ... :blink:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и аз да се включа в темата ....търся си машинка с минимални изисквания 1,4 Пентиум , 1 Гб Рам (за да ми върши работа) за игри и дума да не става,но ми се налага да отварям много приложения наведнъж ....бюджет ~1600 (ako нещо ме грабне ,ще се наложи да добавя още) ...задължително Intel (CPU) ,предпочим Asus или HP че тях мога да ги взема на доставни цени....предложения ? :flipoff:

Редактирано от drag_bg
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Fujitsu Siemens Amilo - твърдо не, Амило не са разработка на Fujitsu Siemens и асемблирането не е от тях, за това и цената е такава. Ако искаш точно Fujitsu трябва малко повечко пари да се ръснеш.

Lenovo-то е много добър избор, Gigabyte също не са лоши - но като цяло гледайте да е с Intel процесор! Има много добри notebook's но macbook air е мнооооого добро нещо - стига да имате финансите да си го позволите.

Успех с избора!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте приятели!Да се включа и аз.С много зор успях да придобия промоционалният DELL vostro 1510 от Метро. И DELL(овете) в къщи станаха два.Другият е D 610.Машинките си работят прекрасно.Бих добавил само ,че промоционалният DELL е най-доброто за тези пари в момента на пазара.Поне доколкото успях да мина през големите търговски вериги и някоя друга фирма предлагаща IT техника. :flipoff:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте.И аз си търсих лаптоп и миналата седмица взех един АSUS.Просто в сравнение с Toshiba i Аcer е светлинни години напред.С 2 год. гаранция от Технополис за 1100 лв. Модела е следният : http://www.wnetbg.com/index.php?main_page=...oducts_id=11427

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Fujitsu Siemens Amilo - твърдо не, Амило не са разработка на Fujitsu Siemens и асемблирането не е от тях, за това и цената е такава. Ако искаш точно Fujitsu трябва малко повечко пари да се ръснеш.

Би ли внесъл малко повече яснота по въпроса, че ме заинтригува ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Взех тоз Acer в крайна сметка...

Готска играчка е. Не ме кефи само кирилицата на клавиатурата, сложена от родния търговец. Бледа е, пък и за 2 дена започна да се изтрива ... :)

Някой, ако знае фирма печатаща върху клавиатури кирилица да сподели. :wall:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 7 years later...

Колеги, препоръчайте ми някакъв лаптоп за служебни цели с бюджет до 800лв.

Ще се използва за Аутокад и стандартните офис програми, но предимно за преглед и чертане на дребни детаили.Гледам всички са вече с Win 8.1, а съм свикнал да работя със Win 7.Задължително е да е нов.Важно ми е дисплея да не отразява много светлината.Друго не се сещам като изисквания.Може би задължително 4ГБ рам или повече, хард диск не по-малко от 500ГБ, за видеото не съм сигурен дали ми трябва отделна видеокарта, може би вградените ще са достатъчни.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това е само 50 кинта над бюджета ти...

 

http://laptop.bg/laptops-lenovo-Z50_75-lenovo_z50_75_80EC0057BM

 

FullHD-то обаче мисля, ще ти дойде много полезно...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси колега, дори влиза в бюджета, ако го купя от http://www.pcstore.bg/bg/laptop-lenovo-z50-75-80ec0056bm.html?gclid=CjwKEAjwzJexBRCa_pGo8IK0ilASJABfGldbC76dqa4DpIS2hGcCYmIcGeInFRPCI8D37YHkKYURmhoCScfw_wcB

Процесорите на АМД добре ли се представят?

Sent from my Lenovo A6000 using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лаптоп с АМД никога

Вземи си  с i3 или i5 но да не е от енергоспестяващите

Мерси колега, дори влиза в бюджета, ако го купя от http://www.pcstore.bg/bg/laptop-lenovo-z50-75-80ec0056bm.html?gclid=CjwKEAjwzJexBRCa_pGo8IK0ilASJABfGldbC76dqa4DpIS2hGcCYmIcGeInFRPCI8D37YHkKYURmhoCScfw_wcB
Процесорите на АМД добре ли се представят?

Sent from my Lenovo A6000 using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лаптоп с АМД никога

Вземи си с i3 или i5 но да не е от енергоспестяващите

Защо да не е с АМД?Ако е заради консумацията, то това няма да ми е проблем, тъй като ще седи постоянно включен към зарядното....няма да ми се налага да го разнасям.

Dell-a със 120ГБ SSD също е добро предложение, до сега не съм имал лаптоп със сензорен екран и не знам дали бих се възползвал пълноценно от тази екстра :).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Eм ето го еквивалента с i3

 

http://laptop.bg/laptops-lenovo-G50_80-lenovo_g5080_80L00035BM

 

Ако го намериш на по-тънки пари направо го отнасяй.

 

Иначе аз имам едно HP g6 с AMD A4 вече 3 години и никога не ми е създавал проблеми. Изобщо не грее, а е чистен само веднъж. Подложки и подобни глупости не ползвам, само неговото си охлаждане...

Редактирано от aRobben
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Asus X550JX-XX129D този вариант добър ли е според вас, дали ще може да поеме обработка на програми подобни като натовареност на фотошоп те са от различен характер но горе долу толкова товарят ако мог така да се изразя
:

http://www.emag.bg/laptop-asus-c-procesor-intelr-coretm-i7-4720hq-2-60ghz-haswelltm-15-6-4gb-1tb-dvd-rw-nvidia-geforce-gtx-950m-2gb-free-dos-dark-grey-x550jx-xx017d/pd/DS161MBBM/?gclid=CPrvtb_32MgCFQgcwwodHrAPNg&ref_cmp=ps&emagi_click_id=f9e395915c8859c02d363d95e14ce47c

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще ти свърши работа. Ползвал съм Фотошоп на по-слаби машини без никакъв проблем. 4GB обаче ще са малко, ако искаш да ползваш няколко такива програми едновременно....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...