Jump to content

Помощ колеги!


Recommended Posts

Ще съм ви много благодарен ако някой ми покаже със снимки как се сменя ключа за превключване на дълги светлини направо се озорих.Благодаря предварително! :respekt:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще съм ви много благодарен ако някой ми покаже със снимки как се сменя ключа за превключване на дълги светлини направо се озорих.Благодаря предварително! :hilezh:

Какво е Аудито?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

отдолу под ръчките има един отвор и там има един винт като се бърка с отверката по диалгонал нагоре. Чрез него охлабваш скобата с която е пристегнат ключа към волана - не е нужно да го развиваш целия

Редактирано от lllubo
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за барзия и точен отговор! :zustimm:

Какво му има на ключа, не превключва къси / дълги ли? Пробва ли да пръснеш с контактен спрей, при мен не се включваха дългите и се оправи, явно бяха замърсени клемите вътре.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен не ми работи светкавицата/ светлинен клаксон/ -Дали трябва да се разглобява или се пръска както си е с болчетата? С WD 40 става ли или си трябва контактен спрей?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

пръскай направо с WD-40

Аха..

На старото ми Ауди не работеше светкавицата, а на настоящото не превключваше от къси на дълги. И в двата случая проблемът се реши с пръскане с WD-40 без никакво разглобяване.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...