Jump to content

Автобояджийски и тенекиджийски услуги


Recommended Posts

  • Отговори 274
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Мини другата седмица по някое време ако ти е удобно, най-добре събота неделя :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Здравей искам да попитам какви парички горе долу е да се отстранят тези драскотини и за колко време.На две от снимките не са излязли почти за това съм ги отбелязъл иначе са с дълбочината на тези на задният калник.Поздрави.

post-40178-1269532802.jpg

post-40178-1269532807.jpg

post-40178-1269532812.jpg

Редактирано от mcorg
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имаш л.с.

Днес си взех колата от колегата - много добре свършена работа, качествено и бързо. Препоръчвам го!

Снимки на колата на колегата, леки драскотини и освежаване на задна броня:

1459533Z.jpg

1459534z.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

И аз препоръчвам колегата Боби. В неделя си взех колата, и съм много доволен. Качество, цени, време за работа - всичко е перфектно. Имах предна и задна броня за боядисване и изчукване, и смяна на спойлер, нямам никакви забележки, дори ми е оправил и някои допълнителни драскотини.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз имам един въпрос. След боядисване на заден калник и праг във фугата на задната врата е влязло лак и сега стои като ръб на калника като отвориш вратата. Явно майсторите не са го оправили след това. Оправя ли се това нещо изобщо? Така или иначе смятам да ги питам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С пасти само или трябва водна шкурка? Може ли с корселин/лакочистител да се оправи? Мога ли сам да го оправя или да им я връщам? Кофти, че хванах сега почивните дни. Немога го гледам направо.

Редактирано от sky
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С пасти само или трябва водна шкурка? Може ли с корселин/лакочистител да се оправи? Мога ли сам да го оправя или да им я връщам? Кофти, че хванах сега почивните дни. Немога го гледам направо.

В кой сервиз си правил колата?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хех. Аз ви питам нещо вие ме питате в кой сервиз съм я правил. Доволен съм от сервиза, явно това е недоглеждане според мен. Мога ли сам да си го оправя или си трябва професионална намеса?

Станчо, не мисля че съм казал нещо лошо за вашия сервиз. Напротив от теб очаквам да ми кажеш професионално мнение.

Редактирано от sky
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...
Публикувано (Редактирано)

Малко снимки на автомобила  :respekt::hilezh::hilezh: на колегата Веско, уникален е, леко освежаване на предна броня и реглаж луфтове :

2236212V.jpg

2236215V.jpg

2236218o.jpg

2236219W.jpg

Редактирано от bonecrusher
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...