Jump to content

разход на гас за ауди 80 1.8 карбуратор


vankatabe

Recommended Posts

нека който кара на гас да каже къв му е разхода(градски)

на мен ми дава 14 нормално каране....е верно е че я паля повече за кратки разстояния в софия :roll:

иначе извънградски ми е 9

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От доста неща.Смених въздушен филтър продухах тоя на газовата уредба смених и мембраните на изпарителя че вътре бешестанала мазало.После реглаж и нещата се оправиха.

Off Topic: Къде си смени мембраните на изпарителя и колко ти взеха. Питам ориентировъчно...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мойта-Лятото-14 а с климатик 17-градско.Извън града 9 с нормално каране.(то нормално е общо казано ама....).Мисля че за 2 литров двигател е О.К. иначе не върви-не набира не е истинска колата.Така че твоя разход според мен си е добър-карай и да не ти пука-само това да ти е разхода ти пожелавам :-))

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

продухах тоя на газовата уредба.

къде па е този филтър на газовата уредба :roll: кажи ми как си го продухал т.е. как се прави ми обясни :?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

нека който кара на гас да каже къв му е разхода(градски)

на мен ми дава 14 нормално каране....е верно е че я паля повече за кратки разстояния в софия :roll:

иначе извънградски ми е 9

Разхода е 0. Освен ако нямаш газена лампа в купето. Тогава зависи колко бързо караш. 8)

ГАС е петролна течност - керосин. С такава летят самолетите. Ама за коли не става.

ГАЗ е наименованието на газовете. Обикновенно LPG (Liquid Petrolium Gaz) се ползва в леките коли. Що го лъжете човека за 10-20 на 100.

:idea: Хе, хе шегичка.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...