Jump to content

клеморед


kiki boy

Recommended Posts

Здрасти колега.Не си споменал за кои клемореди става въпрос , но ако е за тези за ключа за фарове,мигачи,аварийни и чистачки които са на волана .... не са еднакви.На В4 са мисля правоъгълни , а на В3 безформени :) Някои колеги ги преправят , когато сменят ключ от един вид към друг

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Става въпрос за клемореда на контактния ключ...

Не са съвсем еднакви, но на мен ми сложиха от Б3 след леко преправяне. Не присъствах на процедурата, и не мога да ти дам по-подробна информация, но ако искаш мога да ти дам телефона на ключара, който го прави да го питаш.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кики, дали са еднакви или не в моя съвет е без значение, но го смени само с оригинален. Практиката е доказала това. :hilezh::hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еднакви са. По номер 4А0 905 849. На буксата откъм клемите има LK в окръжност, а отстрани на клемореда е щампована годината и седмицата на производство като DOT-а на гумите (9110 например моя). Не взимай за Б5- буксата с изводите е 1:1, обаче в пружината има малко разлика в ъглите и се чупи опората вътре в самия клеморед...Спира да бачка правилно максимум след 2 месеца и палиш малко на ръчен способ...не връща от стартер към контакт с пружина, а остава зацепен стартера при палене...Номера за Б5 е същия с една добавена буква-В.

Нов е трудно да намериш читав мисля, а от морга за около 30 лв. ти го връчват барабар с целия закл. механизъм. Дори и "нов" оттам пак е огромна вероятността да е пукнат леко в горната си част- около водача. На години са както и колите...Да не ти пука- ако не го презорваш ще кара, а ако ти се занимава- може да се направи 'обръч' като втулка защото има малък просвет от около 0,025 мм на радиус.

И успех с търсенето.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 months later...
Здрасти колега.Не си споменал за кои клемореди става въпрос , но ако е за тези за ключа за фарове,мигачи,аварийни и чистачки които са на волана .... не са еднакви.На В4 са мисля правоъгълни , а на В3 безформени :flipoff: Някои колеги ги преправят , когато сменят ключ от един вид към друг

не е вярно аз и един пр-л имаме б3-ки от 91 год. те са баш последните б3-ки не са с с гадните правооъгулни клемореди за чистачки мигачи, фарове както ги наричаш там

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не е вярно аз и един пр-л имаме б3-ки от 91 год. те са баш последните б3-ки не са с с гадните правооъгулни клемореди за чистачки мигачи, фарове както ги наричаш там

неграмотник :flipoff:

Отвори гугъл и напиши "какво е клеморед".

Прочети и после пиши :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не е вярно аз и един пр-л имаме б3-ки от 91 год. те са баш последните б3-ки не са с с гадните правооъгулни клемореди за чистачки мигачи, фарове както ги наричаш там

Koлега не четеш !! Говриме за клемореда на контакният ключ, а не на чистачките и фаровете :hilezh:

Ivo_Dinkov

Пфу секунди преди мен го изтреля :flipoff:

Редактирано от staniola
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

неграмотник :flehan:

Отвори гугъл и напиши "какво е клеморед".

Прочети и после пиши :flehan:

абе знам какво е клеморед и кво е ключ. недей ми дава ъкъл но исках да кажа според него щот той така ги нарече!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 years later...

Здравейте колеги!Искам да попитам дали клемореда на б3 за дизел и бензин са еднакви?Видях темата и не исках да отварям нова.Прдварително благодаря!

Редактирано от ilhang
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги!Искам да попитам дали клемореда на б3 за дизел и бензин са еднакви?Видях темата и не исках да отварям нова.Прдварително благодаря!

еднакви са.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Клемореда на чистачките,фаровете и т.н. или на ключа :hilezh::hilezh::hilezh: бухаъхъхъх

За контактният ключ става въпрос.Извинявам се че не съм го отбелязал.

еднакви са.

Благодаря колега!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...