Jump to content

А4 Авант 1.8Т Възможно ли е централното да работи когата си иска през дистанционното


Recommended Posts

Здравейте колеги,

Не мога да се ориентирам по темите, но въпросът ми е:

Възможно ли е централното да работи когата си иска през дистанционното на алармата.

Алармата ми е нова и алармаджията спомена, че вероятно проблемът е в помпата, колата е и с модул комфорт?

Примерно на десет заключвания веднъж не хваща.

Благодаря на отзовалите се.

Скоро ще се хваля със снимки. Колата е просто картинка, А4 Авант 1.8Т 96.

Редактирано от gogobogo
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако централното работи през ключалката всеки път , тогава проблема би следвало да е в дистанционното - провери си батерията, възможно е да е стара и да не дава достатъчно ток или да не прави добър контакт.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При мен имах същия проблем, на 10 отключвания или заключвания 2-3 пъти не задействаше централното, алармата изпиуква ама централното не задейства. Оказа се студена спойка в самата помпа на централното.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При мен имах същия проблем, на 10 отключвания или заключвания 2-3 пъти не задействаше централното, алармата изпиуква ама централното не задейства. Оказа се студена спойка в самата помпа на централното.

Може ли да се ремонтира?

Вероятно е на платка, дали може да се разглоби и презапои е евентуално къде по помпата да се търси проблема и кой и къде може да го направи?

за София

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най -добре ,ако вече си минал през застрахователите откачи тъпата аларма и си ползвай дистанционното в ключа на колата.От аларма така или иначе полза няма никаква,само проблеми може да ти създава.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за съветите, но не мисля да откачам алармата, нито да побългарявам нещо друго. Знам, че алрамата не спасява, но като я има да си остане.

Все пак питането ми е как и къде мога да си оправя централното на разумна цена.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При мен случая е подобен от момента в който си купих красавицата.Заключва когато си поиска но се включва алармата все пак.Направи ми впечатление че когато не сработва централното не светят лампите в купето. Отдавам го на шибаната италианска аларма която ще види пътя към кофите в скоро време

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)

Като върна назад си мисля, че няма да е от алармата, май и преди да я сменя си го правеше, защото колата си дойде от Швейцария с някаква измислена и непищяща аларма и май ми го направи 1-2 пъти, но си мислех че е от алармата или дистанционното, че беше видяло доста, а и до края не можах да му хвана точната комбинация и отварях на магия.

А колкото до алармата, тя си включва и изкл. нормално, само пиюи по-често и ще ходя да и регулират чувствителноста, че ме нерви.

Редактирано от gogobogo
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Ако е като моята с две букси и един маркуч:

Сваляш помпата, като внимателно разкачаш буксите и маркуча.

Отваряш внимателно капака и се показва една платка.

Внимателно оглеждаш спойките, за по-сигурно си вземи и лупа. При внимателно вглеждане се забелязва нещо като пръстен (микро пунатина) в средата на пъпките с калай. Вземи си един тънък поялник и внимателно повтори съмнителните калаени спойки.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...