Jump to content

Как да не ни открадът колата


lordlosh

Recommended Posts

За да не ти откраднат колата трябва да се молиш на Аллах, Буда, Шива, Господ, Дева Мария, Иисус, Мойсей, Сатана и Амон-Ра - едновременно !

Набележат ли ти каручката спасение няма :/

Въпреки че съм с втори хардуерен имобилайзер, пак ми е неспокойно :/

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 109
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

застраховка в армеец.досега няма пипната кола със застраховка в армията :angry2:
Аз и за ЛевИнс не знам да има.
Аха, и един мърмот завива шоколада... :angry2:

:bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

застраховка в армеец.досега няма пипната кола със застраховка в армията :stupid:

Абе айде малко да събереш информация преди да пишеш глупости ,а :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Платен паркинг е най-добре.Хем ще ти е по-евтино от застраховка хем по-сигурно.Ограден е с денонощна охрана и няма кои да пипа.Мен в Димитровград ми е спокойно,когато колата е пред блока тука не се краде общо взето,но ще ходя във варна след 2-3 седмици(студент съм) и ще и търся платен паркинг,че иначе няма да се спи....

П.П Някаде продават ли такива джаджи,с които паяците заключват гумите на колите?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И един мармот?Ела да видиш в Димитровград каде стой на баща ми колата,а и моята и после ми говори за мармоти.Голям паркинг ограден с 2.5 метрова ограда и поне 10 кучета вътре.Може да се влезе само от 1 место-главната врата и охраната следи кои влиза и кои излиза.Кучетата са вързани покрай оградата-няколко питбула и каракачнки.Паркинга е под моста до линиите,а да не говорим,че е на мутра-Владо бореца.

Редактирано от qckk
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

са ако кажеш че и ти си Владо-бореца ... :lol::lol::D

:hilezh::lol::hilezh:

Задигнаха кола от охраняем паркинг ... Примерно :(

А ако не ме лъже паметта, съвсем скоро, преди няколко месеца, бяха изчезнали няколко БМВ-та и Мини Купър-а точно от охраняем паркинг :lol:

Ама в Димитровград е друга работата явно :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не.Шахматист е и е приятел на баща ми(понеже и той играе от много време).Говори си каквото искаш всеки от Димитровград може да ти потвърди за паркинга.Охраната на паркинга е 1 човек на около 60 години,който живее там.Май няма роднини/близки и ако затворят паркинга остава на улицата....не знам как са паркингите в повечето градове,но този е 100% сигурен.

Редактирано от qckk
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какви паркинги,какви кучета,мутри......! Ако са набелязали кола за кражба,ще я откраднат.Може на паркинга да е защитена,но ще я спреш пред магазина и ще изчезне.Вие на почивки не ходите ли.....,то света не е града в който живеем.

Истината е,яка застраховка ама не да се търси минималната и под минималната стойност,а да се застрахова на най-високата и това е.Ако не дай си Боже я откраднат,да кофти е,но ще я изплатят.

За съжаление това е реалността и в тази реалност евтиното излиза свръх скъпо.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Шанса на магазина да ти я гепят е малък,а да не говорим,че може и пеша да ходиш на магазина.Днес се върнах от слънчев бряг и паркинга на хотела беше с бариера и имаше камери,които се гледат на рецепцията.Та както и да е ако искаш сигурност ще намериш.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Шанса на магазина да ти я гепят е малък,а да не говорим,че може и пеша да ходиш на магазина.Днес се върнах от слънчев бряг и паркинга на хотела беше с бариера и имаше камери,които се гледат на рецепцията.Та както и да е ако искаш сигурност ще намериш.

И искаш да ми кажеш,че си позволяваш риска да я откраднат и да пиеш една студена вода,за сметка на 500-1000лв. примерно годишно ?

А притесненията и нервите,струват ли пари ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хм то паркинга май повече ще излезне.Не съм наясно как стоят нещата с каското.Какви са условията и какво покрива ако може да ми кажете?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хм то паркинга май повече ще излезне.Не съм наясно как стоят нещата с каското.Какви са условията и какво покрива ако може да ми кажете?

на колегата Raino в подписа- най долния линк

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хм то паркинга май повече ще излезне.Не съм наясно как стоят нещата с каското.Какви са условията и какво покрива ако може да ми кажете?

Наистина за да не сме голословни прочети темата,която ми е най-долу в подписа,тоест тази: http://audibg.com/forum/index.php?showtopic=30746&st=40

Утре колегата се прибира в Бг и може спокойно да му се обадиш ако имаш въпроси :respekt:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Застраховах я в офиса на лев инс тука в Димитровград.Излезна ми 380лв.Сложих и 1 аларма за 140лв. с 2 шокови датчика,датчици на всички врати+багажник,преден капак и имобилайзер-та сега са 2 имобилайзерите.Сятам,че е достатъчно :steinigung:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Застраховах я в офиса на лев инс тука в Димитровград.Излезна ми 380лв.Сложих и 1 аларма за 140лв. с 2 шокови датчика,датчици на всички врати+багажник,преден капак и имобилайзер-та сега са 2 имобилайзерите.Сятам,че е достатъчно :steinigung:

Вече може да спиш спокойно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По мнението на човека автор на поста.Пич спасението е едно - далеч от тази държава, няма каско няма маско апашите бачкат усилено.Ако имаш каско си споко, но фо става ако спреш да го плащаш - духаш супарата естествено, ако пък както казваш си избирал кола , газови уредби консумативи - наринал си една камара парЕ в нея и нямаш каско - лошо Гошо.Това ни е държавата, това ни е оправията, май най добре изгнили Астри 1.6 моно на газ макар че и тях май вече са почнали това е.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Шанса на магазина да ти я гепят е малък

Да бе малък, вчера пред нашия магазин отгледаха стоповете на един Ленд Круийзер. Човека слезнал да си вземе вода излиза и кво, джипа го няма. Най тъпото е че магазинчето, стената му към улицата е стъклена витрина и ако си го е бил поставил за цел, човека можел да не е откъсне очи от колата. Да не говорим, че пред магазина има маси на които имало и хора и тн. Така че не се замисляй толкос, каско му е майката, а от там нататък каквото сабя покаже.

ПП. Всяка сутрин си взимам кафе от същия магазин ама вече няма да я оставям да работи :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По мнението на човека автор на поста.Пич спасението е едно - далеч от тази държава, няма каско няма маско апашите бачкат усилено.

Радвай се че не си в Англия примерно.. тогава ще видиш на какво се казва гражданка отговорност и какво е каско.

Изобщо в БГ е много поносимо дори.

Няма шанс без КАСКО, със каското поне някаква сума ще вземеш.... не че ще си много щастлив ама това е положението.

Всъщност няма човек във форума, който да не може да си направи сметката кога и къде да си държи колата преди да е застрахована. В крайна сметка ако трябва ще спиш в нея една вечер. На другата сутрин каското и си свиркаш.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...