Jump to content

Recommended Posts

... освен това да бягаш от часовете по български ли....? :)
МАИ САМ ПО ОБАРКАЛ МАЛКО,ЗА КОЕТО СЕ ИЗВИНЯВАМ
МАИ САМ ПО ОБАРКАЛ МАЛКО,ЗА КОЕТО СЕ ИЗВИНЯВАМ
О6ТЕ МИ Е ТРУДНО С КОП4ЕТАТА
Адрес на коментара
МАИ САМ ПО ОБАРКАЛ МАЛКО,ЗА КОЕТО СЕ ИЗВИНЯВАМ

О6ТЕ МИ Е ТРУДНО С КОП4ЕТАТА

Май съм пообъркал малко, за което се извинявам!

Още ми е трудно с копчетата.

Щом казваш че е малко :)

Ходете на училище веееее!!! Стига с тоя интернет! :)

Адрес на коментара
Май съм пообъркал малко, за което се извинявам!

Още ми е трудно с копчетата.

Щом казваш че е малко :)

Ходете на училище веееее!!! Стига с тоя интернет! :flehan:

МОЖЕ БИ САМ ПО-ГОЛИАМ ОТ ТЕБ:)

Адрес на коментара
МОЖЕ БИ СЪМ ПО-ГОЛЯМ ОТ ТЕБ:)

Тихо, това не го казвай на никого - че ще ме разкрият, че 3 пъти повтарям 6-ти клас :flehan:

P.S. И ако там от където си казвате "софиа", то поне профила си пооправи, че много те издава :)

Редактирано от edinak
Адрес на коментара
Тихо, това не го казвай на никого - че ще ме разкрият, че 3 пъти повтарям 6-ти клас :) P.S. И ако там от където си казвате "софиа", то поне профила си пооправи, че много те издава :)
не те разбирам???кореняк софианец сам,а ти от каде си,4е толкова се гордее6?
не те разбирам???кореняк софианец сам,а ти от каде си,4е толкова се гордее6?
при мен вси4ко е нормално,незная на теб какво ти излиза
Адрес на коментара
не те разбирам???кореняк софианец сам,а ти от каде си,4е толкова се гордее6?при мен вси4ко е нормално,незная на теб какво ти излиза

и тук некой си прави гаргара с нас ...

Адрес на коментара
6ТО ТЕМАТА ИЛИ ПИТАНЕТО МИ ГИ НИАМА,АЗ ЛИ ПРАИА НЕ6ТО ГРЕ6НО

Тази ли е темата ти?

незнам как да провериа гре6ките,и кои канал за какво,много сам смотан,от скоро сам притежател на audi,а и с коммпа сам доста скаран.незнам дали ниакои ме разбра

Изключително си прав в самооценката си - МНОГО СИ СМОТАН!!!

Като чета такива постове като твоите, ме хваща СРАМ!!! :)

Не мога да намеря разумно обяснение на феномена, че толкова НЕГРАМОТНИ хора пишат по форумите и имат наглостта да недоволстват.

Редактирано от tita
Адрес на коментара
Тази ли е темата ти?

Изключително си прав в самооценката си - МНОГО СИ СМОТАН!!!

Като чета такива постове като твоите, ме хваща СРАМ!!! :)

Не мога да намеря разумно обяснение на феномена, че толкова НЕГРАМОТНИ хора пишат по форумите и имат наглостта да недоволстват.

ДА.просто попитах-неграмотен сам относно мойто ауди,и си помислих,4е форума е и за такива като мен-НЕЗНАЕЩИ

Адрес на коментара
ДА.просто попитах-неграмотен сам относно мойто ауди,и си помислих,4е форума е и за такива като мен-НЕЗНАЕЩИ

Разбира се, че е и за такива като теб незнаещи, но в правилата на форума е написано, че буквички като 4 и 6 не съществуват и не е хубаво да се пишат. Буквата Ш е на копчето [, Щ e на ], а ч е на `, Я е на Q, а Ю е на \. Късмет с правописа и по-добре си го оправи, ако не искаш проблеми и коментари.

Адрес на коментара
кореняк софианец сам,а ти от каде си,4е толкова се гордее6?

От Волуек е родом, ма редовно ходи на организирани посещения в Софето. Затва е много горд. :)

п.п. Не ги слушай, пиши си неграмотно с големи букви, тва е един вид чар. Даже бих те посъветвал буквите освен големи да са и с червен цвят, примерно. Така ще те приемат по-сериозно. :)

Адрес на коментара
Разбира се, че е и за такива като теб незнаещи, но в правилата на форума е написано, че буквички като 4 и 6 не съществуват и не е хубаво да се пишат. Буквата Ш е на копчето [, Щ e на ], а ч е на `, Я е на Q, а Ю е на \. Късмет с правописа и по-добре си го оправи, ако не искаш проблеми и коментари.

благодарско :hilezh:ще свкна леко по-леко

Адрес на коментара
не те разбирам???кореняк софианец сам,а ти от каде си,4е толкова се гордее6?при мен вси4ко е нормално,незная на теб какво ти излиза

Как от къде? - От Малък Дивисил съм бе, ама сега живея в Аврен :hilezh:

Адрес на коментара

Споко колега, ще свикнеш до няколко години... :) Ама то едно време за какво е било това нещо като''училище''??? Сега надали осъзнаваш колко си смешен в очите на другите? Едва ли.... :hilezh:

Адрес на коментара
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...