Jump to content

Възможна ли е размяната на скоростни кутий, от автомат кам рьчка???


Recommended Posts

Вьзможна ли е размяна на скоростни кутий на А4 2.5 TDI 163HP 2002 година от multitronic кам рьчна, и ако е вьзможно какво трябва да се смени? Благодаря предварително

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вьзможна ли е размяна на скоростни кутий на А4 2.5 TDI 163HP 2002 година от multitronic кам рьчна, и ако е вьзможно какво трябва да се смени? Благодаря предварително

Че е възможна - възможна е, ама в какъв филм ще се вкараш не е истина :О

Трябва ти друга конзола за педалите, помпи за съединителя, педал за съединителя, друго барче предполагам около скоростния лост, целия механизъм на скоростния лост, компа на мултитроника не знам дали не е вграден в оригиналното ЕКУ на колата, той ще се ошашка ако му няма кутията...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Човече аз се чудя как да мина от ръчка към Фтоматик, ти обратното. <_< Сигурно си имаш причини де.

Кво ти обадиха за ремонт на мулти-то?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Човече аз се чудя как да мина от ръчка към Фтоматик, ти обратното. <_< Сигурно си имаш причини де.

Кво ти обадиха за ремонт на мулти-то?

Мисля че за сега кутията е здрава,просто се стреснах като разбрах колко струва ремонта,дано да нямам проблеми де!!! в противен случаи ще мина на ръчка. колко ли ще ми струва???

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

накратно - ще ти струва повече от това да ремонтираш мултитроника , не е чак толкова страшен вече и в пловдив го правят че даже и гаранция дават ....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

daks сменете си колите с onzi направо :flipoff:

onzi може би около 3-4к без труда ще се върже горе-долу... но си е голяма занимавка де...

Редактирано от Shagrath
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Карай си multitronika и му се радвай.Я се счупи,я не ! Ако пък се счупи,правиш го и пак се радваш :rolleyes:

Ясно значи и в двата случая е цифричка дано да е здрава кутията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

след 120-30 се вкарваш във филма и не ми говорете че е от неподдържане ......... просто първите мултитроници са най-големия кенеф на земята още се чудя тия тъпаци от ауди за къв са ги измислили въобще.... верно кеф е ама като дойде време да му се прави нещо и ти секва кефа завинаги

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И сега възниква въпроса моита от първите ли е??????

От първите е...

7-степенния мултитроник започва да се монтира на Б8 май...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вьзможна ли е размяна на скоростни кутий на А4 2.5 TDI 163HP 2002 година от multitronic кам рьчна, и ако е вьзможно какво трябва да се смени? Благодаря предварително

Правил съм това изпълнение на Ауди 80,там се сменяха скорости,конзола педали,стартер,полуоски,съединител и никакви проблеми след това...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...