Jump to content

Audi 80 GTE проект възстановяване


Recommended Posts

  • Отговори 100
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

нека се похваля и аз тази кола беше главният горой в един пожар и след доста труд от моя страна стана това нямам снимки на състоянието в което беше

post-22667-1273087094.jpg

post-22667-1273087614.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

нека се похваля и аз тази кола беше главният горой в един пожар и след доста труд от моя страна стана това нямам снимки на състоянието в което беше

Мн добре колега, супер.... пусни няколко снимки и >>>>>ТУК<<<<< да не пада темата.... евала за желанието..... малко сме глупавите :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 months later...

Замръз тотален цари тук..... точно противоположно на темперетурите в момента...... има вероятност скоро време да се обездвижи колата за дъъълго дълго време.....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Я малко да те амбицирам. Сори за лошото качество. Това е статия в последния брой на Ауди сцена.

P1210009.jpg

P1210010.jpg

P1210013.jpg

P1210014.jpg

и малко по-големи снимки

http://www.vwclub.bg/~brabus/AUDI/P1210009.JPG

http://www.vwclub.bg/~brabus/AUDI/P1210011.JPG

http://www.vwclub.bg/~brabus/AUDI/P1210013.JPG

http://www.vwclub.bg/~brabus/AUDI/P1210014.JPG

Поздрави :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По-принцип ня купувам ауди сцената ама някак си се случи.... че миналата Неделя..... го мернахме на ОМВ с колегите и го купих.... Мерси Иво за пожеланието!!! :bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А днес ти и звънях да ти го дам, нооо...

Бързах Петък за селския край спокоен и работлив..... :hilezh: и ми падна батерито.....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 6 months later...

Браво ! Какво да кажа освен едно голямо ЕВАЛА !!!! :hilezh: към тебе и :hilezh: към тази МАШИНА !!! И аз имам такова GTE и още ми добива голямо впе4атление никога не ме е радвал толкова един автомобил от 12 години я имам и съм обиколил Европа 10 пъти ве4е и няма грешка тая кола никога не ме е оставяла на пътя и най - много и се доверявам на нея супер кола е !!! Никога няма да я продам !!! Още един път едно голямо ЕВАЛА :bia: за труда !! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси колега за коментара.

Пораздрусахме малко завехтяла тема. Колата е в дзверския застой в гараж и е в много насипно състояние.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 5 months later...

Бях си казал да не качвам снимки докато няма по-сериозен резултат, но ето няколко от преди месец сигурно. В селския гараж само красоти в софииския сервиз само касапници :bia:

Накратко отдолу по колата всичко е прекарано на болтове колкото да я изтъркалям да видя колко горе долу ще свали KW-то оказа се повече от доволно отпред и отзад е на 4/108, тези джанти не са мой взех ги да таркалям колата двата дена които поработих по нея. Дисковете с които ще бъде колата са 312мм (като този кривия на снимката :lol:) доста голям диск като за калник на б2, като пуснеш колата и подпреш носача с макс свалено окачване разстоянието от ръба на диска до ръба на калника е 16см, Джантите на снимката са 15ки 6.5широки и ет18 с фланци отпред и отзад по 7мм. Накратко нещата вървят на доста малки хапки понеже времето е малко парите също и мястото където правя колата не е в София. Умувам варянт да и сложа отзад стабилизираща щанга ама с оглед на вида на самия мост май ще го отбегнеме.

3825346K.jpg

3825403B.jpg

3825405k.jpg

3825407j.jpg

3825409m.jpg

3825412V.jpg

3825414B.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...KW-то оказа се повече от доволно отпред и отзад е на 4/108, тези джанти не са мой взех ги да таркалям колата двата дена които поработих по нея. Дисковете с които ще бъде колата са 312мм ...

Асенка, брато, колата така на тези снимки изглежда умопомрачително :bia:

Спирачките са страхотни-много големи и още по-хубави! :lol:

Колкото до джантите :lol:;);) На тази кола, със тези фланци... :bia: и както е червена, а те бели...Не знам на кой са, но смятам, че трябва да бъдат твой!

Успех и занапред!

:lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Асенка, брато, колата така на тези снимки изглежда умопомрачително :lol:

Спирачките са страхотни-много големи и още по-хубави! :lol:

Колкото до джантите ;);):bia: На тази кола, със тези фланци... :bia: и както е червена, а те бели...Не знам на кой са, но смятам, че трябва да бъдат твой!

Успех и занапред!

:lol:

Само че търся 16ки в комбинация с доста ниски гумета. :lol: иначе че джантите ще са бели в това няма съмнение.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И за 16'' съм съгласен ;) То този цолаж е и оптимален за Б2... :lol:

Но, пак казвам-начина по който изглежда и с тези е страОтен!

П.П. Това са спирачните апарати, които преди много, много време показва на НИМ, една неделя, след един фауве събор или бъркам!? :bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И за 16'' съм съгласен :flehan: То този цолаж е и оптимален за Б2... :lol:

Но, пак казвам-начина по който изглежда и с тези е страОтен!

П.П. Това са спирачните апарати, които преди много, много време показва на НИМ, една неделя, след един фауве събор или бъркам!? :hilezh:

Същите са, аз така доста неща ги насъбрах и не ги слагам. Като оправдание е че колата ще се прави веднъж. То това че виждаш сп. апарати на колата не значи че след месец ще бъде подкарана ако е рекъл бог след полувин година ако ли не след една ще се кара колата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кво мислиш за един Борбет 9J.... бял?Ще седи убийствено

Ти луд ли си, на мене всичко над седем ми с вижда мноо :flehan::hilezh:

Редактирано от oldtimer
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Страхотно изглежда машината, дори и недовършена! :zustimm:

Представям си как ще е в окончателния си вид... :zustimm:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...