Jump to content

Въпроси относно Ауди 80 - б4


Recommended Posts

Само за информация-каренценцето ... е 185 лева.Защото имало някаква част от абс-а в него или каквото там е ... същото като на а4 било ... супер :hilezh: . Но иначе сега с новите беалетки и с новото каренце няма никакво тракане ... дори и аз чувствам разликата :hilezh: .

Здавей и честито.И аз имах такъв проблем от клапанчетата на маслената помпа та те са капсоловани.Сменясе цялата помпа успех.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега честито за колата , много добре изглежда външно и цвета е убиец.

Аз не разбирам много и аз като тебе но мисля че няма да е добра идея да идеш да си измиеш двигателя, знам че не е полезно.

Аз карам същото като твоето Ауди с АБТ мотор-а 90 коня от 3 месеца и до тука не съжалявам за избора си.Работя в Ловеч някой път може да направиме мини среща там.Но за майстори ако си в Троян мога да ти препоръчам един двама но за Ловеч незнам.Успех и дано се разминеш с по-малкото зло :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ksi1 :respekt: ами не знам дали са ме метнали имам база за сравнение с 1 приятел,който кара б4 без абс и неговото каре е 150 ... така че според мене това би могло да е 185 така си убяснявам нештата, за да не се чувствам минат :hilezh:.А пък и за какво са шараните като мене - за да се лажат. :flehan:.

Мерси NITRO1 и на мене много си ми харесва "бабичката" :flehan: карам си я с кеф и си свиркам даже.Може да се видим в Ловеч не е проблем това.По Троян идвам поне 1-2 пати на месец шото свиря някоя друга сватбичка,сега в събота ще идвам,но няма да имам възможност.Но ти като работиш в Ловеч тук е възможно :flehan:.А пък то за майсторите те са като всички хора всеки плюе другия така че докато не изпиташ как работят няма как да знаеш 1 ния прави едно нещо добре ... другия друго ... по малките градове зор се намират кадърни майстори :flehan:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

... сравнение с 1 приятел,който кара б4 без абс и неговото каре е 150 ... така че според мене това би могло да е 185 така си убяснявам нештата, за да не се чувствам минат :respekt:.А пък и за какво са шараните като мене - за да се лажат. :hilezh:.

И него са го метнали май - ГКН Льобро са май по евтини - а те са най доброто.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еми толкова в това село дето живея...така стоят нещата монолопа е на лице.Какво да се прави като ми е опрял ножа до кокъла ще копувам и ще плащам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не бе колега не се връзвай,писах ти така защото сменяхме каре ма мой приятел на Б4-дизел с ABS и карето го купихме за 96лв,просто ми се видяха много парите които си написал.Най-важното е че си оправил колата,карай си я с каф и си я пази.Успех. :huh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Обули са те здраво с това каре.

Ма е така, като те видят, че не знаеш много за какво иде реч - вадят голямата секира и това е.

Гадове. :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе и бялото не е лошо, ама черното си е черно :hilezh: . Колега в кой сервиз са те прекарали така? Толкова пари за това каре според мен няма как да стане, нещо намирисва работата на грабеж ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нащо си е най-доброто :blink: хаха ... Лично аз предпочитам светли цветове,за да изпъкват лайсните.Иначе бялото е готино,но поддражката му е доста по трудна...А сервиза е долу след Лукойла...

Редактирано от Михаил Радославов
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хах,аз се чудех какво е имало там защото си личат дупките - ужас , това нещо фатално ли е и какво прави за какво служи от каде да го купя и какво пари е

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

супер имам кола с падащ двигател :P това е нова екстра. а за вибрации-да усещам че са по силни докъто съм на 1 място и дам газ и купето се разлюлява...но си помислих че е нормално,все пак е баба :) ... а явно не е така мхм,тцтц отидоха 200 лева сигурно ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Там където си ходил е на Слави сервиза и със сигурност си разбират от работата хората. В Ловеч са най - добрите по газовите уредби, ;) ама пак толкова пари за това каре някак си..... :hilezh: не го виждам. Ако има нещо друго пиши да помагам, нали сме градски :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да за агу-тата знам,мен пламен ми прави колата и съм много доволен.момчето си разбира от работата.а пък и ако има нещо ще питам.за напред явно,ще е по-добре сам да ходя да си копувам частите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...