Jump to content

ДИЗЕЛ Сервиз при dani_94 - Монтана


dani_94

Recommended Posts

Понеже доста се изговори( за мен от ZINOTO) за това дали съм доволен от Дани или не, искам да кажа, че аз съм един от първите, който е изказъл мнение по въпроса и след мое изказване относно работата му той пусна тази тема. Явно е, 4е Дани го прави и заради парите, но също така е явно, че го прави добре, а и доколкото знам безплатен обяд няма.

Да, Боби прав си, но ще кажа само, че поредният диагностичен уред на Бош, който закупих, беше на цена от 4812лв. и софтуерът му на година е 1700лв., а това е само помощтник на моите знания... Има много хора от форума, и от доста други форуми, които не съм им вземал пари за услугата, но май е разбираемо, че тези неща струват пари, а и най-вече акъла... Съжалявам, и ако някой се чувства ощетен и с не здрава кола, а взети минимални пари от мен, нека звънне да се разберем и всички ще му бъдат върнати до стотинка...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...

Здравей те,миналата седмица ходих при ДАНИ и съм много доволен.Направи ме колата супер,сега хем по-малко гори и много повече върви.Много е добър,които отиде при него няма да съжалява.Та проблема ми беше,при 100-120кл.в час придърпваше много,направо си тресеше но сега е направо супер.Много благодарности на ДАНИ. :unsure::)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Днес посетих така хваления майстор на дизели във форума,мога само едно да кажа има защо да се хвали пича.пипна ми колата и сега бяга та цепи и най важното непуши вече така бяло .много съм доволен Дани.скоро ще те посетиме пак с един пич за неговата Б4.

поздрави

Редактирано от audi_80_
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Извинявам се, но темата е предназначена за друго, затова така отговорих в предното си мнение...

Успех на всички...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...
имам проблем с пд тди 116 като го натовара 3.4 с. изапо4ва да прекъсва бихте ли ми дали савет за този проблем

Колега, темата е с друга цел, но все пак ако може да кажеш, от кое населено място си за да те упътим към най-близкият специалист...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

dani_94 първо здравей аз съм с Audi A3 TDI ПД 131 k.c искам само да попитам каде се намирасх и тел за връзка имам някои вапроси към теб и тъикато не искаш да се задават тук ще се радвам да се видим лично.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...

Здравей dani_94,тая моя барака започна да прави пак номера.Много трудно започна да пали,прави 15-20 оборота и тогава запалва с един облак бял дим,можеш ли да ми кажеш от какво е. :unsure:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей dani_94,тая моя барака започна да прави пак номера.Много трудно започна да пали,прави 15-20 оборота и тогава запалва с един облак бял дим,можеш ли да ми кажеш от какво е. :icon_arrow:

Имаш лично...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Въпреки че темата е за съвсем друго, след като си се изказал може да постнеш личното и да кажеш точно за какво става на въпрос, за да помогнеш и на други хора...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Здравей те,да обясня какво ми беше на колата и как ми помогна Дани-94.Та колата взе да пали много трудно,върти 10-15 оборота и тогава запалва с един бял облак дим.Писах на Дани-94,той ми каза да се проверя зъбното колело на коляновия вал.Разглобих аз колата и какво да гледам,болта които стяга зъбното колело разхлабен,от там разбито и леглото.Сега сложих ново колело но пак има луфт защото е разбито и леглото на коляновия вал.И сега не знам какво да го правя тоя колянов вал.Някой ако може да помогне нека да пише. ;):hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сега сложих ново колело но пак има луфт защото е разбито и леглото на коляновия вал.И сега не знам какво да го правя тоя колянов вал.

сменяш колянов вал.Съжалявам.

ако ти предложат да наваряват........,ти си прецени,но е абсурдно като "технология"(не че е невъзможно,но едва ли в общодостъпните сервизи имат специализираните машини и технологии за целта).

Другия вариант е да се преработи разбитото място на вала(което естествено го отслабва) и да се напасва било с преходник,било с преработка зъбното колело.Но при всички случаи вала се вади.

Редактирано от NIKO
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Не съм активен във форума, но не мога да не изкажа благодарност към колегата dani_94, рядко отзивчив и точен. Съживи ми мъртвеца с един отговор.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ЗДРАВЕИ ДАНИ АЗ САМ НОВ ВАВ ФОРУМА И ИСКАМ ДА ТЕ ПИТАМ ЗА ЧИП ЗА АУДИ А6 2.5 ТДИ 150 К. ОТ ПЛЕВЕН САМ ИМАШ ЛИ ЧОВЕК НАБЛИЗО ИЛИ ТРИАБВА ДА ДОИДА ПРИ ТЕБ. ОТ 150к. САС ЧИПА КОЛКО ОТГОРЕ КАЧВА. И ДРУГО ТЕКАТ МИ МАРКУЧЕТАТА НА ДИУЗИТЕ ЗА ИЗЛИШНАТА НАФТА СМЕНИАХ ГИ ДВА ПАТИ НО ПАК ТЕКАТ ПОПИВАТ СЕ САС НАФТА И САЛЗИАТ ОТДОЛО ДА НЕ Е ЗАПУШЕНА НИАКОИА ИНАЧЕ ВАРВИ ДОБРЕ НИАМАМ ПРОБЛЕМИ :respekt: АКОЖЕШ ДА МИ ОТГОВОРИШ ШТЕ САМ ТИ БЛАГОДАРЕН

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ОК ДАНИ СЕГА САМ В ЧУЖБИНА НО КАТО СЕ ПРИБЕРА ВЕДНАГА ШТЕ ДОИДА МИСЛИА ЧЕ ОТКРИХ ПРОБЛЕМА С МАРКУЧЕТАТА МАИ НЕ Е ЗАВИТА ДОБРЕ ГАИКАТА НА ДИУЗАТА И ОТ ТАМ САЛЗИ И МОКРИ МАРКУЧЕТО КАТО СЕ ПРИБЕРА ЩЕ ТИ ЗВАННА ПО ТЕЛЕФОНА ДА СЕ РАЗБЕРЕМ КОГА ДА ДОИДА ДО ТЕБ ПОЗДРАВИ :unsure:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

ше зема да се пусна до Монтата пътйом към Видин или за разходка,че тия дизели са ми мътна вода :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги преди около месец бях при Дани и съм много доволен.

Карам PASSAT 2.5TDI Автоматик и наистина той ми оправи разхода които беше нечовешки 15-16 градско и 10-12 извън градско

Сега е 6-8 извън градаско и 10-11 градско

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...