Jump to content

Всичко за вашите аудита:)


Recommended Posts

  • Отговори 3,3k
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Колега, моля да ми дадеш цена и производител на предни амортисьори за Б4, 92 год. ABT мотор, 66 kW. В същност какво препоръчваш - чувал съм добри думи за Bilstein. Моля и за цени на допълнителните елементи, които вероятно ще ми се наложи да сменя заедно с амортисьорите - тампони, шоктампони, прахозаборници. Даваш ли гаранция за амортисьорите и има ли някакви специални условия. Предварително благодаря за отговора!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

bgmade този филтът струва 30лв на Хенгст имам го!

За колегата с амортесьорите-Аз бих ти препоръчал Билщайн.Просто за мен това е най-доброто което човек може да си купи,а това не е само мое мнение.Значи цената на газовите за твоята кола е 105лв бройката.За теб цената ще е 180лв 2-та!Маслените пак на билщайн са по 88лв значи двата за теб цената ще е 160лв.Тампоните на макферсона са по 16лв на Феби те са усилените а комплект прашници за амортесьорите на /феби струва 35лв.

Гаранция имаш от мен 1 година при смяна на тампоните и прашниците!Ако имаш и други въпроси питай!Ще се радвам ако мога да бъда полезен!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега имаш ли идея с големите или с малките дискове си два моела се слагат на това купе.

Големите са по 110лв на Брембо а малките са по 87лв на Брембо.Цената на АТЕ е преблизително същата.От тези цени ти давам отстъпка.

А за фаровете....много трудна работа.Аз лично не продавам такива неща но съм търсил няколко пъти зза приятели за Coupe дефицит голям са....Поразходи се по Симеон или моргите.

Това е за сега от мен колега!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Димо, интересува ме дали имаш ремъци, интересуват ме и трите .... ангренажния, този за алтернатора, водна помпа бла бла бла, колата от подписа

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам ги но цените ще ти напиша в понеделник като ги погледна че сега съм си в нас и няма как:rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Интересува ме въздушен филтър, маслен и свещи за B3 1992, 90 к.с. , двигател PM. Също и ангренажен ремък с обтегача. И ако имаш оригиналната лула за свещите - 1 брой, тази металната. Благодаря!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Значи колега пиша ти направо цените с отстъпката която давам на всички във форума

Въздушен филтър немски на Хенгст 8лв

Маслен филтър пак на Хенгст 11лв

Свещи Бощ по 7лв NJK по 8.5

Ангренажен ремък 15лв

Ролка на ФЕБИ 27лв

А лулата я намам колега:rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, радиаорса ти ще струва 165в цена за теб.Нов на Nissens.Размерите са му 590мм / 310мм. Това е за кола без климатик

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега с този мой прословут радиатор се видях в чудо, какъвто и каталог да погледна или програма обикновенно ми излизат няколко вида. Затова направих по-точни замервания на моя, коита са

590 x 322 x 30 на Nissens ми излиза този номер №60436 за размера.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами да колега това ти е радиатора който ти казах.Цена за теб 165лв!

Не е Нисенс че те са бая дебелички!:D

Този който ти казвам е оптимален вариант

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей Thesaint11 аз съм новобранец във форума.

имам ауди 100cc 1.8 искам да му направя освежителен ремонт на двигателя

сегменти,клапани,водачи за тях,комплект гарнитури и т.н.

двигателя ми е DS можеш ли да ми кажеш някакви цени?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Значи колега давам ти цени на различни марки

Сегменти Geotze 27лв на цилиндър за теб цената с отстъпка 23лв а цилиндър.значи комплекта за всичките цилиндри е 92лв

Сегменти на Колбеншмит комплекта за всичките цилиндри е 92лв цена за теб 80лв

Гарнитура глава испанска 20лв

Geotze 25лв цена за теб 21лв

Victor Reinz 29лв цена за теб 25лв

Смукателните клапани Osvat 7.8 за теб по 6.6 значи 4-те 27лв

Изпускателните клапани по 12.8 за теб по 11лв комплекта 44лв

Водачите са по 2.5

Гарнитура за капака на клапаните ако си с коркова 7лв на Reinz,ако си с гумена е 20 кинта

Гарнитурите на смукателните колектори са 4*2лв значи 8 лв,на смукателния е 4.5лв

гумичките на клапаните комплект са 8лв

семерингите всичките са към 15лв

гарнитурата за картера е 10лв

Ами това е за сега колега от мен.ако има нещо друго което те интересува питай:hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:hilezh: Благодаря колега цените ме устройват само да се постопли времето и почвам ремонта като го разглобя може да излезе и нещо друго,но засега не се сещам.А после ще пием бира :hilezh:
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

[колега даи цена за тампони за двигател и феродов диск за съединител.

колата е Б3 1,8NE 88г карбуратор.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тампоните на двигателя са по 15 кинта левия и десния и има едни втулки който са по 9лв

Феродовия диск на Закс е 132лв цената за теб е 115лв имам и по-евтин вариант на National 110lw цената за теб с отстъпката 98лв

Боби на теб ще ти пиша на ICQ-то че има да се доразберем нещо

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Боби ето ти и цените

Носачите са си комплект с шарнирите на тях.Няма как да се смени само шарнир.Подобно е при акочването на а4-ките и 6-ците с алуминиевите носачи.Цената на един носач комплект с тампона и шарнира е както следва

Феби 167лв

Ханс прайс(немски не лош вариант ) 95лв

Фленор 132лв

Задните дискове на Цемерман мога да ти ги предложа 160лв двата

Накладките са 53лв на АТЕ задните

Това е за сега от мен ако има нещо питай!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Tursia injection ot B4 2,0 16v (quattro) iskam da go sloja na iaice (2,0 16v quattro) interesuvat me i cenite za osnoven remont na dvigatelia (klapani, segmenti, garnituri i t.n. :(

dvigatela e BEZ NOMER 2000 kubika 101Kw (quattro) 1990 godina s mehanichna injekcia

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

търся инжекцион с компютър от B4 2,0 куатро 16V за замяна на моя които е на същия двигател само че е механичен щото моита не е B4 a е яице

ако имате някаква информация пишете на hristo.nestorov@yahoo.com

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...